Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dawno tu nie zaglądałem jak wygląda najlepsza oferta na Prestige HD na dziś ? Kto ile wynegocjował najtaniej? (Nie interesuje mnie ich żaden dekoder)

Otrzymałem dzisiaj po moim mailu do Cyfry ofertę na Prestige HD za 133 zł (rabat 69 zł), HD PVR - 0 zł (rabat 20 zł), HD PVR 250 GB -5 zł (rabat 15 zł) plus multi za 10 zł (rabat 10 zł). Propozycja umowy na 18 m-cy. Konsultant był bardzo rzeczowy. Decyzji jeszcze nie podjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów telefon z cyfry z tą samą ofertą co wczoraj :) C+Optimum,MR,PVR 250 PVR 500 HD Promo za 90zł/mc

Mówię że znajomi dostali za 67zł to konsultant kazał mi podać nr abonenta tych znajomych to uwierzy. Powiedział że Cyfra+ nie wydaje takich ofert i jak na razie nie są dostępne, powiedziałem że jak będą dostępne to żeby do mnie zadzwonili na co konsultant się zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejszy pakiet na forum to C+Optimum HD i doczytałem, że to można dostac za 62 zł. Nie ma jednak za wiele informacji o C+Kompakt HD z PVR 500 GB za 0 zł - MR mnie nie interesuje. Obecnie płacę 54 + 20 (od 2 miesięcy - wynajmuje tuner bo moj padł). Za ile to mozna wynegocjować? Wypowiedzneie wysłane, umowa konczy sie 31.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon od miłej pani.

 

C+ Optimum - 80 zł

HD promo - 0zł

Dekoder pace 500GB - 10 zł

HBO - 6 miesiecy za darmo , a pozniej albo rezygnuje, albo płace normalnie.

 

I teraz pytanie czy pisac wypowiedzenie?(nie pisałem na razie ) czy bez pisania zaproponowac co mnie interesuje:

C+Optimum, HD promo, dekoder - 62 zł.

Co sądzicie ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarek007, kontaktowałem się przed chwilą jakiś młody miły pan odebrał, powiedziałem na jakich warunkach jestem w stanie przedłużyć. Pan powiedział że takie były oferowane we wrześniu a teraz mają oferty Bożonarodzeniowe i powróci jeszcze do tych ofert i może mi dać :

C+Optimum-62zł

HD Optimum-0zł

Wynajem dekodera PVR HD-0zł

Ale Multiroom, podobno był dostępny we wrześniu a teraz już nie, może mi pan dać za 10zł i 5zł dekoder PVR HD do niego i że do końca roku taka oferta się nie pojawi a w tym miesiącu to już na pewno. Powiedziałem że jestem cierpliwy i zaczekam, on powiedział że nic mi to nie da. Ale skontaktuję się jak będzie coś wiadomo. No ciekawe, jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ty się z nimi kontaktujesz? dzwonisz do nich tzn, że TOBIE zależy na przedłużeniu, a nie im. Ja Cyfrę "zlewam" do ostatniej chwili i ZAWSZE dostaję co chcę. Jak będziesz dzwonił/pisał to zmniejszasz swoje szanse. Trzeba umieć negocjować: mówisz swoją propozycję i czekasz aż będą w stanie ją spełnić (o ile jest realna!). Negocjowałem już masę umów z C+, a także n'ką i jedyne czego się nauczyłem: postaw warunki (realne) i czekaj. W ostatnim miesiącu (w okolicach połowy) umowy wysyłam maila z ofertą jaka by mnie interesowała i piszę wprost: takie warunki lub się żegnamy. Uwierz, że zawsze oddzwaniali i proponowali warunki z mojego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Poczytałam wasze wpisy a w związku z tym że kończy mi się w grudniu umowa chciałabym się poradzić,jakie najlepsze warunki mogę dla siebie wynegocjować.Obecnie posiadam pakiet Prestiż HD+ z multiroom płacę 138 zł.Najbardziej interesowała by mnie opcja pozostania przy takim abonamencie i przy takim pakiecie,nie chcę żadnych gratisów,dekoderów , tylko czy to jest możliwe?? .Odebrałam już kilka telefonów ale wszystkie propozycje były krzywdzące,nawet w punkcie autoryzowanego sprzedawcy cyfry padła ciekawsza aczkolwiek nie do końca zadowalająca propozycja.Wymówienia jeszcze nie wysłałam a ostatni telefon od cyfry miałam w sobotę,mieli zadzwonić w poniedziałek milczą,co począć?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj miałem fona z cyfry(umowa do stycznia) 3 wysłane maile pierwszy tel. z ich strony,wym. wysłane ale nie poleconym to pewnie nie dotarło...

-C+OPTIMUM HD 71zł

-Pace 500GB 0zł

-MR 10 zł

-HD Prmo 0zł

Umowa 18-mcy

Myślęże jak mi z 10 zeta jeszcze opuszczą to do przyjęcia...nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...