Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem do nich majla. W krótkiej wiadomości na 3/4 :D strony A4 w kulturalnie i grzecznie napisałem co o tym myśle, i czego wymagam :-) A wymagań wielkich nie mam. Po prostu oferta przedłużeniowa ma nie byc droższa o nawet złamany gorsz od obecniej :P Zobaczymy co odpiszą. Umowe mam do końca listopada, zatem mam jeszcze czas na wysłanie paru majli a potem czas na wypowiedzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłam C+ na następujących warunkach: Canal+Optimum do tego HD Promo + Multiroom + dekoder z 500GB i dekoder z 250 GB.

Razem 82 zł - stała przez 12 miesięcy.

ja uzyskałem takie same warunki dzisiaj za 67zł miesiecznie- - stala oplata przez 12 mc. szkoda ze nie negocjowałas dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłam C+ na następujących warunkach: Canal+Optimum do tego HD Promo + Multiroom + dekoder z 500GB i dekoder z 250 GB.

Razem 82 zł - stała przez 12 miesięcy.

Koleżanko myślę że to słaba oferta :/ Teraz C+Optimum 62zł +Promo za0zł+ Pace za 0zł + MR za 0zł+Phil 250 za5zł. Ew. Hbo HD ze zobowiązaniem 19.90.Czyli za 86.90 prawie Superpremium(bez Animal Planet HD ).To co ty dostałaś to max 67 zł :wink: czyli 15 zł taniej.15zł x 12=150 w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już inni użytkownicy o tym mówili ale również wspomnę że można dobierać opcję HD Optimum Promo bezpłatnie do końca okresu minimalnego umowy. Wstępnie odmawiają ale po paru mailach jest akceptacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daja nawet HD optimum free bo tak dostalem chociaz pytalem o to promo a kilka dni temu znowu wyslalem im meila tym razem z zapytaniem czy jest mozliwosc zniesiena oplaty za multiroom(dotychczas oplata 10 zl) i ze jestem zainteresowany opcja HBO HD za 19,90 odpisali ze zgłoszenie zostało przekazane do właściwego działu i mam czekac na kontak. Dzien pozniej tel. od konsultanta z informacja ze zgadzaja sie na moja propozycje czyli mutiroom bezplatnie do konca trwania umowy i hbo za 19,90 tak wiec teraz bede placil za wszystko 84.90, czyli mniej niz za pakiet superpremium i to z multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja wysłałem razem ze zwrotnymi kilkanaście maili.

Aż:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że mając na uwadze pozytywna współprace, przychyliłam się do Pana wniosku i aktywowałam bezpłatnie opcje HD Optimum promo, która aktywna będzie do końca Okresu Minimalnego, tj. do 31 maja 2013 roku.

 

W przypadku pojawiania się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

________ _________

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ok 6 email-ach do cyfry+ obniżyli mi opłatę za Pace do 0zł i MR do 10zł do końca umowy oraz mogę dobrać Phila za 5zł :D tj .6/2013.Oba te produkty miałem w normalnej cenie po 20zł bo dobrałem je w trakcie umowy.Czyżby zaczęli ''normalnie'' traktować stałych klientów? Oby... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że mając na uwadze pozytywna współprace, przychyliłam się do Pana wniosku i aktywowałam bezpłatnie opcje HD Optimum promo, która aktywna będzie do końca Okresu Minimalnego, tj. do 31 maja 2013 roku.

 

W przypadku pojawiania się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

________ _________

Dział Relacji z Abonentami

 

 

Wczoraj po przeczytaniu Twojego posta postanowiłem ponownie napisać do C+ (trzeci raz). I dzisiaj dostał dokladnie takiego samego emaila :brawo:

 

ps. Już działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w imieniu moich teściów. Mianowicie posiadają oni pakiet OPTIMUM z opcją Multiroom i w listopadzie kończy im się umowa. Za chwilę będą wysyłać wypowiedzenie. Co mogliby wywalczyć? Teściowie chcieliby pozostać na pakiecie OPTIMUM z opcją Multiroom byli by wstanie ewentualnie dokupić pakiet HD PROMO.Jakiej ceny mogli by oczekiwać ze strony Cyfry+???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wrześniu przedłużyłem na takich warunkach po wysłanym wypowiedzeniu :

 

C+HD Optimum 62 zł

HD Promo 0 zł

Multiroom 0 zł

HD PVR 500GB 0 zł

HD PVR 250 GB 5 zł

Umowa na 12 m-cy

67 zł/m-c.

Jak będzie w listopadzie to chyba na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wrześniu przedłużyłem na takich warunkach po wysłanym wypowiedzeniu :

 

C+HD Optimum 62 zł

HD Promo 0 zł

Multiroom 0 zł

HD PVR 500GB 0 zł

HD PVR 250 GB 5 zł

Umowa na 12 m-cy

67 zł/m-c.

Jak będzie w listopadzie to chyba na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć.

 

@manaus a co miałeś do tej pory jeśli chodzi o pakiety Cyfry+ i z jakim dużym stażem abonenckim jesteś u nich??? Mówiąc krótko z jakich pakietów Cyfry korzystałeś przed przedłużeniem umowy we wrześniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...