Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w cyfrze + od 2009 dotychczas Canal + Optimum, dekoder PACE 2221 SD bezpłatna dzierżawa

dzis 2 pierwsze telefony po wysłaniu wypowiedzenia w polowie sierpnia (poprzednia umowa do końca września)

Oferta I

C+ Optimum HD- 62 PLN/mies. - umowa na 12 miesięcy

HD Promo 0 PLN

Sagemcom Hd 0 zl

Zasugerowałem ponowny kontakt gdyz musze rozwazyc warunki

Oferta II przedstawiona w czasie 2 rozmowy po oświadczeniu iż nie przedłużam umowy, mająca obowiazywac w okresie podstawowym

C+ Optimum HD- 62 PLN/mies. - umowa na 12 miesięcy (stały rabat 45 zł)

HD Promo 0 PLN

Philips pvr 250 Gb - 0 PLN

Mozliwość przez miesiac uzyskania :

Multiroom -0 PLN

Dekoder do Multirom Philips PVR 250 - 5 PLN/m-c. (15 zł rabatu)

Start HD za 9,99

Krótka rozmowa konsultantki z przełozonym odnosnie multiroomu za 0 zł i zapewnienie iz rozmowa jest nagrywana więc o warunki mozna być spokojnym.

Warunki zaakceptowałem - podobno zmiany wrzucone juz do systemu i jutro mozna zglosic sie do dystrybutora po dekodery i zawarcie umowy o multiroom

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sie nóż mi w kieszeni otwiera jak czytam jakie propozycje dostajecie :-D

Na infolini tak jak pisałem zaproponowano mi umowe na 12mcy, Canal+Optimum HD 75zł, multiroom 10zł, HD Optimum Promo 0zł. Na ICA mam natomiast wybór, Optimum HD za 38,50zł przez 12 miesięcy, do tego multiroom za 20zł lub Canal+Optimum HD za 53,50zł przez pierwsze 6 miesięcy a potem 107zł, do tego multiroom za 10zł. No jakaś kpina to jest! Co prawda do końca umowy mam jeszcze troche czasu, więc mam nadzieje, że niedługo oferta się poprawi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona

C+ Optimum HD 62 PLN/mies.

HD Promo 0 PLN

Pace pvr za free

Hej!

Czy biorąc pace pvr trzeba odnieść stary dekoder?? w moim wypadku pace sd?? Tak mi konsultant powiedział, przy przedłużeniu umowy.

mam problem bo brakuje mi do niego zasilacza i pilota...

 

P.S Proszę o pilną odpowiedz jak to wygladało u Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sie nóż mi w kieszeni otwiera jak czytam jakie propozycje dostajecie :-D

Na infolini tak jak pisałem zaproponowano mi umowe na 12mcy, Canal+Optimum HD 75zł, multiroom 10zł, HD Optimum Promo 0zł. Na ICA mam natomiast wybór, Optimum HD za 38,50zł przez 12 miesięcy, do tego multiroom za 20zł lub Canal+Optimum HD za 53,50zł przez pierwsze 6 miesięcy a potem 107zł, do tego multiroom za 10zł. No jakaś kpina to jest! Co prawda do końca umowy mam jeszcze troche czasu, więc mam nadzieje, że niedługo oferta się poprawi ;-)

 

Wczytaj sie uważniej w to co jest na ica, ponieważ rabat nie jest na 12 mcy ale na 6..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon z cyfry. Umowa do końca listopada. Wypowiedzenie wysłane. Pani z góry zapytała jakie warunki by mnie satysfakcjonowały. Przedstawiłem prosto z mostu:

 

Canal + Optimum 62zł/mc

HD Promo 0zł/mc

Pace PVR 500 0zł/mc

Multiroom 0zł/mc

 

Z pierwszymi trzema nie było problemu. Multiroom niestety za 15 zł. Jak to Pani powiedziała nie ma możliwości żeby obniżyć. Podziękowałem, poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dlaczego niektórzy z Was piszą osobno o Canal+ Optimum HD i HD Promo? Czy w tym pierwszym pakiecie nie zawiera się ten drugi?

 

Druga sprawa - zaproponowano mi nowe warunki umowy: C+ Optimum HD plus Pace PVR za 67 zł/m na rok. Konsultantka powiedziała, że to absolutny max, jaki można uzyskać, jak teraz widzę nie mówiła prawdy... Jestem abonentem już chyba 2 albo trzeci rok, mam C+ Optimum HD za 68 zł/m, umowa do końca września (wypowiedziana), jak sądzicie - czy mam szansę na lepsze warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miało być tak pięknie,a trzeba będzie wysłać reklamację... :/

Wczoraj udało mi się przedłużyć umowę na:

CANAL+OPTIMUM HD -10 x 53.50 +2 x 107 PLN

Opcja OPTIMUM HD PROMO - 0 PLN/12 miesięcy

MULTIROOM- 0 PLN/12 miesięcy

PVR HD - 0 PLN/12 miesięcy

drugi dekoder HD -5 PLN/12 miesięcy :D

i to wszystko przy pierwszej rozmowie z konsultantem(wypowiedzenie wysłane ,umowa do 30.09.2012)

Dzisiaj poprosiłem o mail z szczegółami przedłużonej umowy i otrzymałem załącznik AKCJA POWRÓT a w nim opcja MULTIROOM-rabat 5 PLN oraz dekoder PVR HD -rabat 15 PLN

Ani słowa o drugim dekoderze... :censored:

Dlatego mam pytanko:

w jakiej formie i na jaki adres(pocztowy,mailowy) należy złożyć reklamację

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miało być tak pięknie,a trzeba będzie wysłać reklamację... :/

Wczoraj udało mi się przedłużyć umowę na:

CANAL+OPTIMUM HD -10 x 53.50 +2 x 107 PLN

Opcja OPTIMUM HD PROMO - 0 PLN/12 miesięcy

MULTIROOM- 0 PLN/12 miesięcy

PVR HD - 0 PLN/12 miesięcy

drugi dekoder HD -5 PLN/12 miesięcy :D

i to wszystko przy pierwszej rozmowie z konsultantem(wypowiedzenie wysłane ,umowa do 30.09.2012)

Dzisiaj poprosiłem o mail z szczegółami przedłużonej umowy i otrzymałem załącznik AKCJA POWRÓT a w nim opcja MULTIROOM-rabat 5 PLN oraz dekoder PVR HD -rabat 15 PLN

Ani słowa o drugim dekoderze... :censored:

Dlatego mam pytanko:

w jakiej formie i na jaki adres(pocztowy,mailowy) należy złożyć reklamację

Pozdrawiam

 

Wstrzymaj sie z ta reklamacja, rabaty na MR i PVR nie zawsze sa wstawiane od razu po przedluzeniu umowy, moze to byc nawet tydzien po rozmowie a naliczenie i tak masz dopiero od przyszlego miesiaca. Ale jak nie szkoda Ci czasu na pisanie reklamacji to prosze bardzo.

 

Aha, i w aneksie nigdy nie bedzie informacji o darmowym multiroomie bo standardowe oferty tego nie przewiduja i te rabaty sa wstawiane recznie na Twoj kontrakt

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwną mają praktykę w CYFRZE. Ja też miałem identyczną sytuacje. Za multiroom i dekoder PVR według ustaleń miałem nie płacić. Jak przyszedł pocztą aneks do umowy, to na aneksie miałem multiroom za 15 zł a o dekeoderze PVR 500 GB żadnej wzmianki. "Pomailowałem" z nimi i uparłem się, aby wysłali mi pisemne potwierdzenie tego co wynegocjowałem. I mi przysłali dokładnie to co negocjowałem przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał rację,wstrzymam się kilka dni z reklamacją

Dzięki za podpowiedź.

A jak będzie jak udam się do dystrybutora po dekodery,co on będzie miał w systemie i jak naliczą mi opłaty za te dekodery?

 

Bardzo możliwe, że dystrybutor nie bedzie miał wglądu do rabatów ale możesz spokojnie odebrać sprzęt, nawet jeżeli rabaty zostana wprowadzone po odbiorze sprzetu i tak naliczenie bedzie zgodne z poczatkiem przyszlego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje cyfrą dopiero przede mną ale zacząłem się już szkolić na ten temat :)

Dotychczas płaciłem 68 zł (C+ OPTIMUM 57zł + HD OPTIMUM 11 ZŁ)

Jak zauważyłem najlepszą opcją na ten pakiet jest 53,5zł x10 + 107 zł x2 HD, PVR I MULTIROOM za darmo a czy naprawdę nie da się już wyciągnąć drugiego PVR za 0 zł albo w tej cenie 5 zł otrzymać drugiego PACE'a zamiast Philipsa ?

Otrzymał może ktoś ofertę ze "stałą" cenę na C+KOMPAKT ? Czy jedyną opcją jest 43x10 i 86x2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aneksie nigdy nie będziecie mieli darmowego multiroomu, bo nie ma oferty, która go przewiduje za free; rabaty są wstawiane ręcznie i chronologicznie przez przełożonych. Czasem z tygodniowym albo większym opóźnieniem. Jeśli abonent już korzysta z multiroomu, w aneksie automatycznie znajduje się rabat domyślny na multiroom, czyli przy najlepszych ofertach to 5 zł rabatu. Konsultanci nie mają uprawnień do wprowadzania multiroom za 0zl. Rabaty na PVR też są wstawiane na ogół ręcznie.

Nie ma co histeryzować, tylko czekać. Nie rozumiem, po co śledzić forum, przedłużać umowę, a za kilka godzin dzwonić, mailować i sprawdzać, czy już są rabaty na wszystko. Nie macie co robić? Wszyscy raptem skaczą na naziemną i psioczą, że mogą zostać bez Cyfry, a po forum widać, jak tą Cyfrę przeżywacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...