Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Trochę czytałem to forum które pomogło mi w negocjacjach.

Przed chwila udało mi się przedłużyć umowę na kolejne 15 miesiecy.

Canal+ Optimum -57zł

HBO HD -27zł

Cinemax HD -10zł

HD-Optimum -11zł

Pace PVR HD 500GB -15zł

 

Łączna kwota 120zł przez 15 miesięcy.

 

Praktycznie nie mam tylko Filmboxa HD którego i tak nie ogladałem, multiroomu nie brałem bo dostałem spliter od kolegi.

Poprzednia umowa z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sieko_94

1. Może prowadzić korespondencje ze swojego konta email.

2. Startuj od zmiana pakietu

3. Poczekaj co zaproponują, wysłałeś wypowiedzenie?? Jak tak to czekaj na ruch z ich strony. Jak sie odezwą to poproś o maila. I wtedy koresponduj.

Wypowiedzenie wysłałem już ze 3 tygodnie temu. Tyle, że oni się pewnie odezwą z tydzień przed końcem umowy, dlatego chciałem napisać do nich jako pierwszy :)

Witam

Trochę czytałem to forum które pomogło mi w negocjacjach.

Przed chwila udało mi się przedłużyć umowę na kolejne 15 miesiecy.

Canal+ Optimum -57zł

HBO HD -27zł

Cinemax HD -10zł

HD-Optimum -11zł

Pace PVR HD 500GB -15zł

 

Łączna kwota 120zł przez 15 miesięcy.

 

Praktycznie nie mam tylko Filmboxa HD którego i tak nie ogladałem, multiroomu nie brałem bo dostałem spliter od kolegi.

Poprzednia umowa z TV.

 

Co do przedłużania - jako pierwszy do nich napisałeś, czy czekałeś na ich propozycje? :) . Ja też mam zamiar zacząć negocjacje o C+Optimum za 57zł/mies. i nie wiem dokładnie czy czekać na ich ruch, a z tym się jeszcze może zejść bo umowę mam do końca grudnia, czy sam zacząć negocjacje żeby mieć więcej czasu do targowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny dział mówisz. Ale decyzje podejmują te same? Czy jak na maila się nie udało to warto dzwonić?

Chciałem podwyższyć Canal+Kompakt z multi do Canal+Optimum HD z multi, tak aby HD dostać w promocji gratis, ale się nie zgodzili.

Orientujecie się w ogóle, czy przy podnoszeniu pakietu, też można negocjować, czy tylko po cenach umownych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko bo mama przedłużyła umowę wczoraj Optimum Canal+HD za 78 zł .Kilka dniwcześniej była oferta za 69 zł ,ale babka powiedziała że tej oferty już nie ma. Mam pytanie czy mogę cofnąć to przedłużenie umowy ?? Oferta przedłużona telefonicznie.

 

masz 10 dni na rezygnację

 

Właśnie dzwoniłem i babka powiedziała że nie można zrezygnować z przedłużenia umowy. Jestem ciekawy czy można im teraz wysłać rezygnacje ze względu na regulamin jak umowa została wczoraj przedłużona :)

Dla mnie to dziwne że przedłużając umowę nie można z niej zrezygnować a biorąc nową umowę można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się pochwalę. Po kilku mailach do Cyfry wczoraj zadzwoniła do mnie miła Pani z działu reklamacji i zaproponowała pakiet Canal+Optimum za 57 zł/m-c z dekoderem PVR Pace 500GB za 0 zł/m-c (wcześniej miałem SD) w umowie na 15 m-cy :brawo: . Oczywiście zgodziłem się na taką opcję. W niedługim czasie mam zamiar dobrać sobie do tego MR. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom forum, bo to w dużej mierze Wasza zasługa w uzyskaniu tak dobrej oferty :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

t Canal+Optimum za 57 zł/m-c

Może to chodzi Canal + kompakt..

Jak dostaniesz umowę od Cyfry ( za kilka dni ci przyślą) tak dla potwierdzenia wrzuć skan.. umowy.. Jakoś mi się za bardzo nie chce wierzyć aż w takie dobrodziejstwa Cyfry.. . Byłaby to najtańsza oferta ze wszystkich ofert platform cyfrowych.. A córka moja przymierza się do podpisania jakiejś umowy.. z .....................

 

No chyba że pracownicy Cyfry tu to publicznie potwierdzą , ze jest taka oferta możliwa . Jakaś nowa promocja..

to jest canal + optimum + Pace PVR za 57 złotych wszytko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że kilka miesięcy tem byli dożo bardziej elstyczni ..

ja na przedłużeniu z końcem września zszedłem canal + optimum hd odbiornik Pace pvr za 80 złotych.. wszytko..

Dlatego pytam w poprzednim poście.. wiem zę za 57 złotych to kompakt HD plus canal trudno utargować.. i do tego PVR w tej cenie.. No ale jak powiadam może jakaś nowa promocja..??

Jak tak dają to powiadomię córkę niech bierze w tej cenie ( nowy klient)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawo czy Twoja córka jako nowy klient dostanie taką ofertę, bo to inna bajka, nowy abonent a stary (już rozpoznany) abonent. Niech córka przedstawi rachunek innej platformy jeżeli taki posiada i przez 3 miesiące gratis (tylko umowa na 23 miesiace)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że kilka miesięcy tem byli dożo bardziej elstyczni ..

ja na przedłużeniu z końcem września zszedłem canal + optimum hd odbiornik Pace pvr za 80 złotych.. wszytko..

Dlatego pytam w poprzednim poście.. wiem zę za 57 złotych to kompakt HD plus canal trudno utargować.. i do tego PVR w tej cenie.. No ale jak powiadam może jakaś nowa promocja..??

Jak tak dają to powiadomię córkę niech bierze w tej cenie ( nowy klient)

 

Poczytaj posty do tyłu, jak dobrze targujesz to można uzyskac taką cene za ten pakiet (Canal+Optimum za 57 zł/m-c) sporo takich osób jest. Ja tylko nie bardzo wierzę w ten dekoder za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wlasnie jestem po rozmowie z call center. Wyslalem wypowiedzenie i zostalo przyjete w systemie Cyfry.

Oferta utrzymaniowa to: C+Optimum za 78 pln (oferta identytczna jak dla nowych abonentow). Powiedzialem, ze jestem juz jakis czas z Cyfra i chcialbym na pewno cos bardziej atrakcyjnego nic oferta dla nowych abo. Pan mnie uswiadomil, ze jezeli przedluzam umowe to moge cos wynegocjowac - jezeli wypowiadam umowe to wtedy maja inne oferty (czyt. takie jak dla nowych abo... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem w stanie uwierzyc w C+Optimum za 57 zł ale nie jednoczesnie z PVR za darmo. Sadze ze aneksy sa sztywne w systemie pewnych rzeczy przeskoczyc nie mozna.

Oj niedowiarki, niedowiarki. Jaki miałbym interes w tym, żeby Was tu ściemniać?

Poniżej przestawiam screen z symulacji w icy. Dodałem przykładowo mezzo (4zł) bo bez dodania czegoś nie da się przeprowadzić symulacji

schowek02hl.th.jpg

schowek03b.th.jpg

 

Więcej wiary w ludzi życzę ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...