Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mam umowę z kwietna 2010 na 18 miesięcy + 2 miesiące z poprzedniej umowy. umowa kończy mi się w listopadzie.Wczoraj już do mnie dzwonili,ale nawet podjąłem negocjacji, bo po pierwsze nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia,a po drugie wytrzymam ich do samych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek198609 wg mnie troche zależy od stażu i wysokości dotychczasowych rachunków, wątpie aby np. ktoś korzystający z najtańszego pakietu napisał im maila z żądaniami, że chce C+ optimum za 57zł i po godzinie do niego dzwonili w obawie o stratę klienta, ja zastosowałem się do rad innych użytkowników podobnie jak w zeszłym roku i jestem przekonany, że otrzymam to co chcę do końca września, z mojej strony nie było żadnych maili odnośnie przedłużenia, pierwsza oferta została mi przedstawiona przy okazji dołączania opcji dodatkowych, pozdrawiam

 

placilem wczesniej 65 zl - i tak po godzinie pisania maili dostalem 57 - tu i tam bylo to optimum c+.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To mój pierwszy wpis na forum, więc bardzo proszę o wyrozumiałość, jeżeli odpowiedź na moje pytanie już była.

Obecnie posiadam pakiet Prestiż HD oraz dekoder Pace PVR 500GB za 0 zł. Umowa do grudnia 2011.

Chciałbym przedłużyć umowę i mieć dostęp do wszystkich programów które obecnie posiadam + multroom.

Jaki pakiet jest odpowiednikiem Prestiżowego HD oraz jaką najniższą opłatę mogę wynegocjować?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramzi7 - ja płacę za Prestiż HD+ 118 zł, za multiroom 15 zł i 10 zł za wynajem PACE PVR.

Umowa była przedłużona pierwszy raz na 13 miesięcy z czego 30% zniżki na pakiet obowiązuje przez 10 miesięcy.

Ostatnie 3 miesiące płacę już normalnie, ale nową cenę - nie 169 zł jak wcześniej a 179 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałem wysłałem poleconym rezygnacje (kompakt + za 29,9zł do końca sierpnia musiałbym zapłacić za wrzesień około 80zł tak mi powiedzieli) na poniedziałek wieczorem się umówiłem na kolejną rozmowę z konsultantem. Wcześniej cały czas dawał mi tylko kompakt + za 63zł, więc mu powiedziałem, że już rezygnacja wysłana i dziękuję odchodzę do polsat. Niestety to nic nie dało i się pożegnaliśmy.

Dziś ostatniego dnia obowiązywania mojej promocji (29,9zł) zadzwonił inny koleś z cyfry ojciec z nim rozmawiał i zaproponował kompakt + za 54zł, ojciec się nie zgodził powiedział, że znajomi mają za 47zł. Koleś musiał się przez 2min zapytać szefa. Po 2 min powiedział, że może tak dać za 47 zł Kompakt + na 15 miesięcy i ojciec się zgodził.

A mówił mi jeszcze, że koleś proponował mu coś za 57 zł, ale już on nie wiedział co. Szkoda, że mnie przy tym nie było bo to na pewno był pakiet Optimum+

No cóż ale i tak nie jest, źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam umowę z kwietna 2010 na 18 miesięcy + 2 miesiące z poprzedniej umowy. umowa kończy mi się w listopadzie.Wczoraj już do mnie dzwonili,ale nawet podjąłem negocjacji, bo po pierwsze nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia,a po drugie wytrzymam ich do samych świąt

Ja mam identycznie z tym, że 3 miesiące z poprzedniej umowy czyli do grudnia.Też planuje wytrzymać ich do świąt szkoda tylko że te trzy miechy trzeba będzie zapłacić standardową cenę ale może się to opłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dostałem propozycje 57 zł za optium z c+zadzwoniłem i powiedziałem,że chcę zmniejszyć pakiet i czekać do grudnia na promocje i dostałem taką oferte i szanse zakupy dekodera hd na własność i czy warto go kupić ? teraz mam pace sd na własność brać ten hd ? popołudniu ma do mnie zatelefonować konsultant by spisać umowe tylko czy kupić dekoder hd?

 

Nie zadzwonił konsultant do mnie a nie spisałem nazwiska jak się z nim skontaktować? miał zadzwonić tego samego dnia i cisza już 3 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedługo kończy mi się umowa z cyferką. Obecnie płacę 85 złotych za multiroom, Optimum i Canal Plus.

Chciałbym mieć Cyfra + Optimum z pakietem HD oraz multiroom. Dla nowych abonentów na 19 miesięcy umowy ta opcja jest za 97 złotych.

może ktoś mi podpowiedzieć ile mogę wynegocjować za ten pakiet przy przedłużeniu umowy max na 15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopenik, na tej stronie:

Teraz w dowolnym momencie możesz przejść do pakietu Optimum+ za 57 zeta. Wystarczy jeden telefon do Cyfry+ i wypowiedzenie sakramentalnych słów: tak wrażam zgodę.

Na poprzedniej stronie

Dzisiaj dobiłem targu po 4 e-mailach. Canal+ Optimum + HD za 57 + 11 na 15 miesięcy, czyli obecny standard.
. Teraz dostałem już propozycję c+Optimum za 57 zł z hd za 11 i pvr za 15 zł czyli standardowo

placilem wczesniej 65 zl - i tak po godzinie pisania maili dostalem 57 - tu i tam bylo to optimum c+.Pozdro

 

 

I tak na każdej stronie po kilka razy... Zlituj się, jesteś aż takim leniem, że nie chce Ci się przeczytać 2-3 stron wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij maila , opisz sytuacje i poproś o kontakt ;)

 

Wysłałem email zadzwoniła kobieta i twierdzi że ma w systemie na 69zł propozycje ostatnią dla mnie a że nie znam nazwiska konsultanta z propozycji 57 zł to nic nie sprawdzi.

 

Czy ktoś mi może sprawdzić ile zapłacę jak zejdę na c+ kompakt ? wiem,że za optium z+ bym płacił 102 zł po stracie rabatów a za c+ kompakt jeżeli będę na umowie bez zobowiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja pomogę. Poproś o przesłanie nagrania z tamtej rozmowy na płycie CD.

Kiedyś dali mi w ramach promocji na miesiąc HBO czy Filmobxy nie pamiętam, i kazali przed końcem miesiąca zadzwonić, że się rezygnuje.

Jak zadzwoniłem ostatniego dnia to mi powiedzieli, że miesiąc miał być gratis a za kolejne dwa muszę teraz zapłacić. I twierdzili, że właśnie na to się zgodziłem Byłem pewien, że nic takiego mi nie proponowano i oni sami mi powiedzieli, że w takim razie wyślą mi płytę z nagraniem tamtej rozmowy.

Oczywiście płyty nie dostałem a gratisowe kanały z początkiem nowego miesiąca były wyłączone.

 

Tak, że poproś o nagranie. Oni plików z rozmowy na pewno nie zapisują po konsultancie tylko po kliencie (nazwisko lub nr abonenta) i z całą pewnością jest to zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem email zadzwoniła kobieta i twierdzi że ma w systemie na 69zł propozycje ostatnią dla mnie a że nie znam nazwiska konsultanta z propozycji 57 zł to nic nie sprawdzi.

 

Dobry bajer! Każdy konsultant może zaproponować takie same warunki. Co do odnalezienia nieznanego kolegi to jest to bardzo proste. Każdy w Cyfrze w systemie ma swój unikalny login więc dzięki team leaderowi na pewno go odnajdzie. Utrzymaniem klienta zajmuje się wewnętrzne CC a nie zewnętrzne a na pewno więcej niż 100 konsultantów nie pracuje na utrzymaniu klienta. Pozdrawiam!

 

Ps. Po prostu próbuje Cię złapać na wyższą ofertę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan, ale czego nie rozumiesz?

Groch z kapustą to Ty zrobiłeś swoim postem..

 

Tłumacząc łopatologicznie kolega napisał, że jego zdaniem w C+ nie pracuje więcej niż stu konsultantów w dziale utrzymania klienta. I niewiele się pomylił.. ;)

 

Tekst z próbą złapania na wyższą ofertę jest chyba wystarczająco jasny? Czy po imprezie jesteś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...