Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzis wynajalem dkoeder, dzownie na infolinie spytac o oplaty moje, ale tam zamiast 15zl za dkoeder jest 20zl. Zostalem oszukany czy jak? Zaproponowano mi zlozenie reklamacji, ktora zlozylem i mam teraz czekac 30 dni na ropzatrzenie.

 

Jak mam to wszystko rozumiec?

 

He, mam dokładnie to samo. Również telefonicznie przy przedłożeniu ustaliłem 15zł za PVR a chcą skasować 20zł. Żeby tego było mało, zadzwoniła do mnie konsultantka oferując HBO za jakąś tam promocyjną kasę i do tego obniżkę opłaty za PVR z 20 do 15. Na razie grzecznie mailuję z nimi. W pierwszej odpowiedzi dostałem info, że PVR mam za 20, poprosiłem o odsłuchanie nagrania i czekam.

 

Czyżby celowa próba naciągania klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze to ze nie jestem sam..

 

Danio: tylko inaczej widzi to. Bo ja skoro przedluzam umowe i slysze 15 to rozumiem ze jest 15 i nie musze sie o to upwominac aby ktos laskawie mi to uruchomil czy skladac reklamacje i czekal miesiac... tego nie rozumiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co mi zaproponowano:

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w kwocie 78 zł przez 19 miesięcy

(standardowa opłata wynosi 99 zł),

- odbiór opcji Multi w kwocie 58 zł 90 gr,

- najem dekodera HD PVR w kwocie 10 zł przez 19 miesięcy,

- 19 miesięczny Okres Minimalny.

 

obecnie posiadam Prestiż HD+

 

czyli żegnaj cyfro witaj n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 z groszami

 

 

kolejna propozycja

 

Zachęcam Pana do do pozostania w gronie Abonentów CYFRY+ i przedłużenia

Umowy na następujących warunkach:

 

- Okres Minimalny Umowy - 19 miesięcy,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 69 zł przez okres 19 miesięcy,

- opcja Multi za 58 zł 90 gr,

- możliwość zakupu dekodera SagemCom HD za 129 zł lub dzierżawa

dekodera HD PVR za 15 zł miesięcznie przez okres 19 miesięcy.

 

to jakaś kpina, odjęte kilka złotych z ceny c+optimum i dodane 5 zł do dzierżawy dekodera. Czyli na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach stwierdziłem że daje sobie spokój z tą umową .Nareszcie zarejestrowali moje wypowiedzenie i tak wczoraj telefon że powiadomią mnie gdzie mam zdać sprzęt sic! (własne dekodery tylko ich karty).

Dzisiaj super , hiper promocja z numeru z smsa 78 zł za Canal + Optimum, MR 15, Opcja HD 11. Odpowiedź moja że tydzień temu miałem 64 za C+Optimum i dziękuję .Zdam im karty, wezmę umowę na żonę- Optimum , MR , HD za 73 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to jakaś kpina, odjęte kilka złotych z ceny c+optimum i dodane 5 zł do dzierżawy dekodera. Czyli na jedno wychodzi.

 

To po co Ci Multi? Już samo HBO HD jest za 27, Filmbox za 15 i Cinemax do HBO za 10 = 52. Plus ew. Mezzo za 4zł. Odkąd odszedł Orange Sport opcja Multi się w ogóle nie opłaca po standardowej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak sie okazalo umowa do konca listopada ?

Czekac na promocje swiateczna.

We wrzesniu koncza mi sie rabaty i abo poskauje o 30zl co zrobic aby ew. od wrzesnia placic mniej

Zejsc z pakietu niemoge nizej bo jest to dziwnt twor : Optimum HD+ ....

Jestem w podobnej sytuacji z tym,że umowa do końca grudnia,a od października pełna stawka za optimum canal+.Pod koniec września wysyłam wypowiedzenie i czekam na ich ruch.Myślę,że te dwa góra trzy miesiące jakoś przeboleje na normalnych stawkach,no chyba że szybciej zaproponują coś konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 propozycja w ciągu 2 dni. Coraz lepsze.

 

proponuję przedłużenie Umowy na następujących

warunkach:

 

- Okres Minimalny Umowy - 19 miesięcy,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 57 zł przez okres 19 miesięcy,

- opcja Multi (HBO HD, Filmbox HD, Cinemax HD, Mezzo) za 58 zł 90 gr,

- opcja Filmbox HD za 15 zł,

- opcja HD Optimum za 11 zł,

- czynsz najmu dekodera HD PVR za 15 zł przez 15 miesięcy.

 

jakiś koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie koszmar. Ceny z kosmosu, na co oni liczą?? Tracą zawartość merytoryczną/ filmową/ a ceny z kosmosu. Przezcież jak patrzę na zawartość C+ to już zaczyna mnie wkurzać. Coraz więcej seriali, przerywników itd. Coraz mniej filmów/ chociaż polecam Papierzycę/. Więc wesoło będzie na przełomie 2012/13 jak stracą trzecią wytwórnie. W wojsku /chyba/ nazwaliby to totalną klęską :jupi: , a ceny śrubują jakby to oni zgarnęli N te wytwórnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną umowę przedłużyłem na" dobrych warunkach" , teraz kolej na drugą ( wypowiedzenie wysłane - koniec umowy w tym miesiącu ) .

Dzisiejsza propozycja Cyfry to :

 

- Okres Minimalny - 15 miesięcy,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 57 zł przez 15 miesięcy,

- opcja HBO HD za 27 zł,

- opcja HD Optimum za 11 zł,

- usługa Multiroom za 15 zł,

- czynsz najmu dekodera HD PVR w kwocie 15 zł przez 15 miesięcy.

 

 

HBO HD wolę sam sobie włączyć :smile: zawsze to taniej.

Na PVR w tym przypadku zbytnio mi nie zależy , jak nie dostanę go gratis ( a zapewne nie ) ,to za ile można kupić od nich Sagema HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przy przedłużeniu opcja HBO HD kosztuje 27 zł a Ty piszesz że przez ICA można taniej to podaj tę niższą cenę bo mi na ICA wychodzi tyle samo czyli 27 zł.

w ica sprawdz dopiero 2-3 dni po upływie starej umowy jak napisal kolega wyżej w ofertach specjalnych lub poczytaj wątek hbo cos tam promocje

daja hbo19,90 na 6-8miesiecy lub inne promocje telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andyg jak ci tak tanio to się cieszę ale mnie interesuje pełna oferta. Więc dodaj do tego wynajem PVR, multiroom, opcje hd, HBO itd to cena robi się spora. Aktualnie płacę za prestiż 119złotych i nie mam zamiaru bulić im ponad 150 czy więcej.Tym bardziej, że zamiast zyskiwać toi tracą kontent i wmawiają, że to nic wielkiego. Traktują abo. bez mała jak idiotów. Dlatego zejdę na najniższy pakiet z C+ i mam ich w 4 literach tak jak oni nas, a dodatkowo pakiecik u konkurencji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też przyszła kolej na przedłużenie umowy. Z Prestiżu schodzę do Canal+ Start (do tego dobrałem sobie pakiet Hollwood z n-ki). Oczywiście telefonicznie konsultanci robili ze mnie idiotę twierdząc, że "za tyle się nie da, bo takiej oferty nie ma". Załatwiłem więc sprawę mailowo, za drugim mailem dostałem to co chciałem -37 zł. Jeszcze się zastanawiam, czy zostawić Pace PVR (denerwuje mnie coraz bardziej, tym bardziej teraz gdy mam porównanie z dekoderem n-ki), czy wziąć Sagema. Panowie na Cyfry, jest jakaś szansa wynająć za 0 zł Sagema HD, tak jak dla nowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę, że sporo starych abo. robi podobnie. W sumie mam w N pakiet za 89 złotych / poza cinemaxem/ plus 43 złote za startt z C+. tak więc za 130 złotych mam wszystko co mnie interesuje :smile: . No i faktycznie turbacz N - nawet nie ma co porównywać-niestety, no i bez [beep]nego haraczu tfuuu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam zestaw tylko troszkę taniej - Hollywood z promocji Sony (czyli wszystko bez Cinemaxów i Filmboxów - można się obejść) za 68 zł i Canal+ Start za 37 zł. Razem 105 zł. Wydaje mi się, że jest to w tej chwili najlepsza oferta w przedziale zawartość/cena. Gdyby to jeszcze mogło chodzić na jednym dekoderze, byłaby pełnia szczęścia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...