Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zadzwonić do nich z rozmową "ostatniej szansy". Jak widzę 57 + 15 za PVR jest do ugrania za optimum+. Zależy mi jednak na PVR za 10zl (czyli 57 + 10). Pojedyncze osoby wywalczyły taką sumę jak widzę. Nie wiecie od czego to zależy ? Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się dziś, poprzednio 42zl/m-c. Czy zaobserwowaliście jakieś dramatyczne ruchy cyfry, żeby zawalczyć ostatniego dnia o niezdecydowanych ?

 

A jeśli nie PVR, to czy sagemcom-a HD można dzierżawić, czy tylko na własność ? No i za ile można go wziąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili z propozycją: optimum+ - 64, paczka hd -11, pace500hd - 15 i na 15 miechów, czyli 90 razem. Nie zgodziłem się. Powiedzieli, że lepszej oferty już nie będzie. Trudno. Mam u nich kaucję 199 zł. Niech wracają kasę, a potem zobaczymy.

Kiedy podpisywałeś umowę? Bo od wielu lat nie pobierana jest kaucja

Umowa z 1998 roku. Do grudnia 2009 bezterminowa. Potem aneks do czerwca 2011 roku. A kaucja sobie leży 13 lat. Chciałem kiedyś, żeby rozpisali ją na abonament, ale nie zgodzili się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kończyła mi się umowa z cyfrą. Przez ostatnie tygodnie nikt nie dzwonił.

Wysłałem maila z formularza cyfry, wybierając temat "Zmiana pakietu". Zaproponowałem im przedłużenie umowy na warunkach 57 zł Optimum wraz z paczką Canal+ na 15 miesięcy. Za 2 godziny miałem telefon i akceptacja mojej propozycji :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wysłałem maila, odpisali, że 78zł + 15 multiroom, odpisałem, że nie satysfakcjonuje mnie ta umowa i przedłużę tylko na warunkach takich jakie dostał mój znajomy (57 C+optimum + 15 multiroom). na maila nie odpisali, ale przed chwilą dzwonili i zaproponowali mi to co chciałem na 15 miesięcy od jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co się dowiedziałem od konsultanta to Ci którzy mają wywalczone 57zł za C+ Optimum nawet biorąc póżniej multi przez internet będą płacić za niego 58,90zł raczej proponuję tym kolegą co się decydują na takie rozwiązanie dopytać dokładnie.Multi będzie za 40 zł w umowach 19 miesięcznych ale C+ Optimum będzie droższy niż 57 zł.Proszę nie brać tego jako sianie zamętu i paniki ale wolę kolegów poinformować o przedłużaniu mojej umowy.Oczywiście nie twierdzę że tak musi być ale chciałem się podzielić tym co mi powiedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koniec umowy i ostatni tel. od Cyfry i propozycje,wszystkie pakiety z Canal+ to: odpowiednio od najnizszego,37,43,57 zeta. Podziekowalem i mam juz karte do TNK (do 30.10.2016). mysle ze za kilka miesiecy bedzie taniej. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow

 

Myślę że za kilka miesięcy nie będzie taniej, zwłaszcza dla nowych, którzy teraz mają dużo wyższe ceny niż te na przedłużenie które Ci oferowali. Ale cóż, Twój wybór.

 

witam

 

przysłali smsa żebym oddzwonił bo mają ofertę dla mnie :)

 

ile można "ugrać" za optimum i HBO ? czy PRV którego mam za darmo nadal dostanę za 0 zł ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za kilka miesięcy nie będzie taniej, zwłaszcza dla nowych, którzy teraz mają dużo wyższe ceny niż te na przedłużenie które Ci oferowali. Ale cóż, Twój wybór.

 

Kto ma dużo droższe ceny ja miałem propozycję C+OPTIMUM-57 zł+HD-11 zł+MULTI-58.90 zł+wynajem Pvr-15 zł+multiroom-15 złco daje=156.90

To samo przez internet wychodzi=152 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, miałem wysłane wypowiedzenie ze względu na wycofanie TVN Warszawa. Dzwoniłem wczoraj z ciekawości, czy chcą mnie zatrzymać. Owszem mieli dla mnie ofertę, ale z cenami takimi jak dla nowych, grzecznie podziękowałem i dopytałem tylko ile mam czasu na zwrot karty do dystrybutora. Przed chwilą miałem telefon od konsultantki, która od razu zaproponowała mi Canal+ Optimum za 57zł, do tego dekoder HD za 129 i umowa na 15 miesięcy. Tak więc, spokojnie można przedłużyć umowę na dobrych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpóźniej 31 lipca musisz je wysłać listem poleconym decyduje data stempla, bez wypowiedzenia 2 miesiące przed końcem umowy nawet nie próbuj czegoś dobrego utargować, lepiej je wyślij teraz i czekaj na telefon z ich strony ewentualnie kontaktuj sie drogą mejlową jak to już było w tym wątku wielokrotnie opisywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, miałem wysłane wypowiedzenie ze względu na wycofanie TVN Warszawa. Dzwoniłem wczoraj z ciekawości, czy chcą mnie zatrzymać. Owszem mieli dla mnie ofertę, ale z cenami takimi jak dla nowych, grzecznie podziękowałem i dopytałem tylko ile mam czasu na zwrot karty do dystrybutora. Przed chwilą miałem telefon od konsultantki, która od razu zaproponowała mi Canal+ Optimum za 57zł, do tego dekoder HD za 129 i umowa na 15 miesięcy. Tak więc, spokojnie można przedłużyć umowę na dobrych warunkach.

 

Dla Ciebie to dobra oferta,dla innych nie koniecznie.Mając full pakiet za 129 zł z PVR teraz dają to samo za 141.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za kilka miesięcy nie będzie taniej, zwłaszcza dla nowych, którzy teraz mają dużo wyższe ceny niż te na przedłużenie które Ci oferowali. Ale cóż, Twój wybór.

 

Kto ma dużo droższe ceny ja miałem propozycję C+OPTIMUM-57 zł+HD-11 zł+MULTI-58.90 zł+wynajem Pvr-15 zł+multiroom-15 złco daje=156.90

To samo przez internet wychodzi=152 zł

To mów od razu że chcesz full i to ze zobowiązaniem na Multi (wtedy cena 40 a nie 58,9). Ja porównywałem tylko C+Kompakt i C+Optimum gdzie przedłuzający mają dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum!

 

Dziękuję wszystkim za cenne wskazówki dotyczące negocjacji warunków przedłużenia umowy.

Wynegocjowałem C+OPTIMUM-57 zł. oczywiście po kilku telefonach. Trzymałem ich do ostatniego dnia, wypowiedzenie wysłałem miesiąc temu.Zaczynało się od śmiesznych propozycji,ale udało się dopiąć maksa.Z zaczerpniętej Tu wiedzy zrezygnowałem z MR na moduły,aby za dwa tygodnie pobrać MR na zwykłe karty. Bez lektury na tym forum zgodziłbym się pewnie na gorsze warunki.

Jeszcze raz dziękuję moderatorom za tak bogate forum i użytkownikom za profesjonalne porady. :brawo:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet ze zobowiązaniem nie mogłem mieć multi za 40 czy samego hbo za 23zl

Dla mnie przy przedłużeniu max oferta jaką dostałem na C+Optimum+HD+HBO+PVR to 57+11+27+15=110zł natomiast nowy za to samo 76+11+23+10=120zł

Więc tylko albo aż 10 zł różnicy - Porażka jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, miałem wysłane wypowiedzenie ze względu na wycofanie TVN Warszawa. Dzwoniłem wczoraj z ciekawości, czy chcą mnie zatrzymać. Owszem mieli dla mnie ofertę, ale z cenami takimi jak dla nowych, grzecznie podziękowałem i dopytałem tylko ile mam czasu na zwrot karty do dystrybutora. Przed chwilą miałem telefon od konsultantki, która od razu zaproponowała mi Canal+ Optimum za 57zł, do tego dekoder HD za 129 i umowa na 15 miesięcy. Tak więc, spokojnie można przedłużyć umowę na dobrych warunkach.

 

Dla Ciebie to dobra oferta,dla innych nie koniecznie.Mając full pakiet za 129 zł z PVR teraz dają to samo za 141.90 zł

 

 

 

Gdzie te czasy gdzie za full z rabatem i dekoderem pvr płaciło się koło 75 zł ;] Chociaż na forum niektórzy piszą, że można mieć full trochę taniej niż 140zł. Jak dla mnie to te warunki co uzyskałem są dla mnie bardzo dobre. Przy cyfrze trzyma mnie tylko i wyłącznie Canal+, aczkolwiek dałoby się bez niego z pewnością żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis konczyla mi sie umowa wiec postanowilem zadzwonic do nich o przedluzenie .Wczesniej ani ja ani oni do mnie nie wydzwaniali i w sumie dobrze bo spokoj mialem .Zapytalem czy maja dla mnie jakas oferte oczywiscie Pan odpowiedzial ze jasne maja sper oferte bleble rzucil regulka na koniec cena ok 98zl chyba podal za C-Optimum Kanaly HD i PVR pozniej zapytalem ile w tym ukladzie zyczy sobie za tego Optimum sypnal chyba 68 wiec krotka pilka byla.Moj tesc dzis prosze Pana dostal oferte za to samo w cenie 57 zl i tylko na tych warunkach przedluze.Standardowa chwila ciszy po czym musze zapyatc kierownika (nie odchodzac pewnie od biurka)i po chwili zgoda .No wiec slowo sie rzeklo C+Optimum 57+PVR 15+11HD .Za miesica i tak mam zamiar oddac Pvr kupic dekoder jakis i wrzucic tnk aby miec TVN HD i bedzie ok :)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Za miesica i tak mam zamiar oddac Pvr kupic dekoder jakis i wrzucic tnk aby miec TVN HD i bedzie ok :)Pozdro

 

Ja wczoraj przedłużyłem umowę, C+OPTIMUM ZA 57 zł i PVR 15 zł, choć miałem go do tej pory za darmo, to nie chciał się zgodzić na dalszą darmochę, może gdybym go przytrzymał do dnia dzisiejszego to może by się udało. Moje pytanie brzmi w umowie będę miał zapis o dzierżawie PVr-a to muszę za niego bulić do końca umowy czy też mogę go oddać prędzej, jak sobie kupie jakiś własny tunerek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...