Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ma znaczenie antena 60 nie wystarcz by korzystać w pełni z tego dekodera.

 

Bo? Tłumaczę Ci, że tak nie jest, a Ty dalej swoje. To może napisz z jakiej funkcjonalności nie możesz korzystać na antenie 60 cm?

 

 

dlaczego nie za darmo wynajem? nie raz tu na forum czytałem ze ludzie wynegocjowali za darmo wynajem na cały okres umowy....

Wynegocjowali, ale jakiś czas temu. Teraz o ile nie miałeś wcześniej darmowego PVR-a, musisz za niego zapłacić. Rozumiesz, czy dalej Ci trzeba tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja dotychczas korzystałem z takiej oferty:

30%rabatu na pakiet komfortowy

30%rabatu na canal+ premium

100%rabatu na opcje dodatkową canal+ hd

100%rabatu na opcję dodatkową 5xhd

100%rabatu na czynsz najmu dekodera pvr

Oczywiście wszystko przez cały okres umowy 13mies. To były czasy!!!

Co do korzystania z dekodera pvr i czaszy 60cm. to nie miało żadnego wpływu na funkcjonalność itp.

Właśnie moja umowa dobiega końca niedawno wysłałem wypowiedzenie i zobaczymy jaki będzie odzew, choć wiem że taka oferta dla mnie się już nie powtórzy:(

Osobiście interesował by mnie Kompakt Canal + HBO w dobrej cenie i dekoder pvr z rabatem, no ale zobaczymy co uda się wynegocjować i przede wszystkim za ile. Napiszę co udało się wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz z jakiej funkcjonalności nie możesz korzystać na antenie 60 cm?

 

Mam antenę 65cm gdyż nie zdążyłem jeszcze zmienić na 80/85cm i PacePVR / nBox działa poprawnie z Monoblock Quad.

Pomijając fakt, że nie odbieram Astry i niektórych kanałów HD (BBC HD, HBO Comedy HD, z powodu rozmiaru anteny to wszystko działa tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie odbierasz niektórych kanałów, to tylko wina niedokładnie ustawionej anteny (BBC HD jest szczególnie wrażliwe na słaby sygnał). Rozmiar anteny nie ma tu nic do rzeczy. Przy mniejszej antenie problemy z odbiorem mogą się pojawić przy złej pogodzie (silny wiatr, intensywne opady).

Tak na marginesie, to nie jest temat do rozważań technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanych negocjacjach telefonicznych i mailowych (oferta: C+ plus Optimum-78, HBO-23 oraz PVR za 10) zajrzałem do konkurencji (N) i doszedlem do wniosku, że na rynku jest już sensowna alternatywa dla rozczarowanych niepoważnym traktowaniem przez Cyfrę wieloletnich klientów. Aktualnie mają całkiem niezłą propozycję dla przechodzących od konkurencji, ale myslę że w czerwcu będzie mozna do niej powrócić w negocjacjach: pakiet z 24 kanałami HD plus HBO, fimbox, n-fim hd za 89 zł na 24 mies. Dodatkowo 3 mies. gratis i jeden z lepszych na rynku dekoderów. Na forach "N" przeczytałem, ze od maja bedą mieć pełny Polsat. Dla kogoś, kto może rozstać sie z Canal+ i nie ukrywam, bogatą oferta sportową (głównie piłka) jest to całkiem niezłe rozwiazanie. Z Cyfrą jestem od czasów przejecia Wizji (chyba z przyzwyczajenia) i jak się nie dogadam co do ceny ( moja propozycja 95zł za powyzszy pakiet) to pewnie skorzystam z oferty N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janod.. mam dla ciebie rade, chcesz w cyfsze dostac lepsze znizki ? wyslij wypowiedzenie, dla osob ktore wysla wypowiedzenie, wtedy oferty beda lepsze... a ja ta "N" bym sie nie jaral, moze maja 26kanalow hd czy iles tam, tylko jak sie dobrze przyjzysz to i tak roznicy w jakosci odbioru nie zauwazysz przynajmniej na polowie kanalow... n-ka przedewszystki stawia na ilosc a nie na jakosc , smiesznie kolonuja te kanaly hd masz np tvn , tvnhd i tvn+1hd hehe 3 programy na ktorych leci to samo tvnhd a tvn+1hd rozni sie tym ze tvn+1hd jest nadawane z godzinnym opoznieniem, w taki sposob to mozna tworzyc kanaly hd w nieskonczonosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ma znaczenie antena 60 nie wystarcz by korzystać w pełni z tego dekodera.

 

Bo? Tłumaczę Ci, że tak nie jest, a Ty dalej swoje. To może napisz z jakiej funkcjonalności nie możesz korzystać na antenie 60 cm?

 

 

dlaczego nie za darmo wynajem? nie raz tu na forum czytałem ze ludzie wynegocjowali za darmo wynajem na cały okres umowy....

Wynegocjowali, ale jakiś czas temu. Teraz o ile nie miałeś wcześniej darmowego PVR-a, musisz za niego zapłacić. Rozumiesz, czy dalej Ci trzeba tłumaczyć?

 

Nie mozna nagrywać jednego kanału i oglądać innego.

 

Przeczytaj kilka poprzednich stron tego wątku to zobaczysz że parę osób dostało darmowe PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kłamie, albo forumowicze (bez obrazy, dla tych co mówią prawdę :D ), albo konsultanci :> Są jakieś dowody na tezy forumowiczów, bo już zwątpiłem :shock:. W dniu dzisiejszym trzy rozmowy z "Cyfrą+" - różni konsultanci, zaprzeczający ofertom "Canal+ Optimum" za 57zł :?

 

Umowa przedłużona 28.04.2011 na Canal+Optimum za 57 zł z bezpłatnym użytkowaniem dekodera HD, za który wcześniej płaciłem. Obowiązuje od 1 maja. Oto co dziś ma w ICA:

 

http://img846.imageshack.us/i/cyfra.jpg/

http://img855.imageshack.us/i/cyfra1.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailowo oferta stała się odrobinę lepsza. Umowa na 15 msc-y: Canal+ Optimum 57zł, HD Optimum 11zł, PVR 20zł. Całe 2zł mniej... :/

Powoli zaczynam się przekonywać do umowy bez dekodera i jego zakup na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mozna nagrywać jednego kanału i oglądać innego.

 

Przeczytaj kilka poprzednich stron tego wątku to zobaczysz że parę osób dostało darmowe PVR

Chyba coś Ci się pomyliło. Do nagrywania innego kanału jest potrzebny konwerter twin a nie antena 80 cm.

Na drugie pytanie nawet nie odpowiem, bo widzę, że do Ciebie nic nie dociera. Ile razy można pisać to samo, skoro Ty i tak nie zrozumiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzychu79 - dzięki za odpowiedź, przeglądając wszystkie posty, nabieram przekonania, że niektórzy konsultanci "Cyfry+" kłamią na całego (opinia subiektywna) - niby czemu swój swojego miałby okłamywać (tym bardziej, że z postów tego forum wynika, że dużo osób dostało "Canal+ Optimum" za 57zł, po 18.04.2011 r.), zapewne inaczej to wygląda od strony konsultantów :>. W niedalekim czasie będę, (lub nie będę :smile: ) miał namacalny dowód. Jeśli faktycznie wyjdzie, że nierówno traktują abonentów - poważnie pomyślę o zmianie operatora (moja umowa obowiązuje do końca grudnia 2011 r.). Polubiłem "Cyfrę+", ale nie za wszelką cenę.

 

PS prędzej zniosę podwyżkę cen, niż perfidne kłamstwo :/

 

edit - z tym, kłamaniem na całego, nie chciałem nikogo urazić - mam tu na myśli presję operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zauważyłem miłą rzecz od Cyfry: podwyżka cen pakietów, która jest od maja będzie mnie obowiązywać dopiero od września ze względu chyba tego, że skorzystałem z promocji "Oglądaj więcej...". Ceny pakietów mam jeszcze stare a rabat 30% liczony już od nowych wyższych cen. Zatem jest jeszcze taniej niż przed majem. Widać że poszli maksymalnie na rękę takim abonentom jak ja.

PS. Dlatego już się nie zastanawiam czy wysyłać wypowiedzenie z racji TVN Wawa. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jch-root odpowiedz jest prosta wyslesz wypowiedzenie dostaniesz lepsza oferte inaczej nie ma co... lepsze oferty sa dla ludzi ktorzy juz przyslali wypowiedzenie.. a ci konsultanci nie moga dawac tych ofert jak np C+optimum 57 zl jesli nie ma wypowiedzenia, wiec dlatego mowia ze tych ofert nie ma, taka jest polityka firmy i konsultanci nie maja wyjscia musza przestrzegac zasad... wiec wyslij wypowiedzenie o ile ci sie umowa konczy i nie nekaj tych ludzi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W call center tej oferty nie ma, więc możecie dzwonić, błagać i grozić i jej nie dostaniecie, bo nie ma jej w systemie (od 18.04). W niektórych przypadkach przyznaje ją dział relacji z abonentami, po uprzednim kontakcie mailowym. Tym samym chciałem ukrócić jakieś dywagacje, że konsultanci kłamią, że Cyfra jest be itp itd, bo to się już ciągnie ładnych kilka stron w tym wątku. I jednocześnie proszę na zapas o nierozpoczynanie kolejnych dywagacji, dlaczego tak się dzieje bo nikt tego nie wie.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kończy mi się umowa. Nie dogadaliśmy się niestety. Ale ponieważ miałem jeszcze na koncie prawie 3000 złotych plusów, zamieniłem je na darmowy m-c pakietu kompakt. Ciekawe jak z tego wybrną?
@zbigniew J, nijak. Punkty i rabaty / promocje przepadają przy rozwiązaniu umowy. Nie ważne, że ustawiłeś je na wykorzystanie w miesiącu w którym nie będziesz abonentem. Rozwiązanie umowy jest nadrzędne nad pozostałymi sprawami.

 

Mamy popołudnie 2 maja i jakoś nadal pakiet kompakt chodzi (pomimo, że moja strona w ICA od wczoraj jest nieaktywna). Czyżby rzeczywiście istniała możliwość wykorzystania złotych plusów po zakończeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś do Cyfry w kwestii przedłużenia umowy obecnie mam Philipsa DSR za 0 + Kompakt,5x HD oraz Canal plus HD. Obecna umowa wygasa 30.07.2011.

Chciałem sam canal plus start za 43 zł + DSR Philips za 0 zł na kolejną umowę.

Nie dałio się.

Zaproponowao mi Canal + Start za 43 zł ale do tego Sagecom HD na własność za 198 zł.

Na chwile obecną spasowałem. Nie wiem czy nie lepiej wyjdę na tym jak kupie sobie Arive 200 i przedłużę umowę na sama kartę kodową ( C+ Start za 43 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...