Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie przy umowie 13 miesięcznej. Przy 19 miesięcznej jest duża szansa, najlepiej jakby to był pakiet Optimum HD, albo wzwyż, wtedy szansa jest większa, bo po prostu chyba doszli do wniosku, że do niższych pakietów udostępnianie sprzętu za free, którego wyrób kosztuje kilkaset złotych, jest bezzasadne. Moim zdaniem słusznie. A marioking, który zapłaciłby za umowę za kompakt HD łącznie 516,06zł na 13 miesięcy chce PVR-a gratis, gdzie koszt całej umowy to praktycznie koszt wyrobu dekodera, w granicach błędu 100-150zł. Człowieku, zanim zaczniesz żądać, pomyśl, nikt Ci nie będzie dawał usług po kosztach za wszelką cenę. Sorry za offtopa.

 

Bez problemu wciskali mi do 19 miesięcznej umowy PVR gratis i to do pakietu KOMPAKT bez zadnego kanalu HD, dzwonili praktycznie po 2 razy dziennie w zeszłym, tygodniu, umowa konczy mi sie w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Dzisiaj kolega @deadprince broni zawzięcie Cyfry bo to jego pracodawca a jutro gdyby zmienił prace i został konsultantem N będzie śpiewał co innego dlatego jego subiektywna ocena nigdy nie będzie miarodajna.

Na szczęście nie mamy monopolu a o atrakcyjności oferty decyduje rynek a nie widzimisie decydentów.

Powtórzę raz jeszcze że Cyfra ma łatkę najdroższej platformy i nawet promocje sprzed dwóch lat i roku nie poprawiły znacząco liczby abonentów.To świadczy jak głęboko w świadomości tkwi taki obraz Cyfry i jak trudno odwrócić te tendencje.A gdyby nie sharing pewnie byłoby jeszcze gorzej.

 

A oferta tej opcji Premium jaką jest Canal+ stacza się po równi pochyłej.Wystarczy zobaczyć ile powtórek leci na Canal+Film.Niektóre filmy męczą od wielu miesięcy w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-OPTIMUM za 44.80 (12 m-cy 13 m-ac 100%)

 

-OPTIMUM HD za 59.40 (12 m-cy 13 m-ac 100%)

 

-CANAL+ za 24.45 (12 m-cy 13 m-ac 100%)

 

-CANAL+ HD za 27,95 (12 m-cy 13 m-ac 100%)

 

-MULTIROOM za 7.50 (13 m-cy)

 

 

Czemu rabat 30% na CANAL+ liczą od ceny bez zobowiązania? Można się zobowiązać na Canal+ na 13miesiecy i wtedy mieć liczone rabat od ceny 25,90zł a nie 34,90zł ?

 

I jeszcze jedna ciekawostka, czy podpisując aneks obowiązujący od 1.02.2011 można skorzystać z promocji „Oglądaj więcej programów w tej samej cenie!”. Wtedy bierzesz np pakiet kompakt, z automatu masz go podniesionego do Optimum i do 15 lutego decydujesz się że chcesz przejśc na Optimum i przez 3miesiace płacimy jak za pakiet kompaktowy :brawo: . Zawsze można zaoszczędzić, no chyba że nowe umowy nie łączą się z tą promocją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugięcie się Cyfry w sprawie umów 13 m-cznych,to pewnie dowód na fatalne wyniki sprzedaży.Jak to nie wygląda na propozycję na łapu-capu,to ja jestem miś Colargol.Szkoda,że więcej ludzi nie stanęło okoniem,bo macherzy w Cyfrze od układania oferty mieliby jeszcze gorsze humorki,a za tym poszłyby rozsądniejsze ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna wątpliwość: czy można w trakcie tych 13 m-cy obniżyć/podwyższyć pakiet zachowując zniżki? I czy można wziąć niski, podwyższyć i potem z powrotem zejść bez utraty zniżek?

 

Pakiet można podwyższyć zachowując przyznane rabaty. Obniżyć pakietu nie można poniżej tego co się zadeklarowało podczas podpisywania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w górę i potem w dół można? Np. podpisuję aneks na Kompakt HD i potem np. na święta zachciewa mi sie Prestiżu. Po miesiącu Prestiżu można z powrotem na Kompakt HD bez utraty zniżek? Jeśli tak to bardzo dobra promocja, chyba się skuszę :)

Aha, i czy rabat zachowany przy przejściu wyżej będzie procentowy (lepiej) czy kwotowy (gorzej)?

Dzięki z góry za info dla kolegi @taiszo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem takiego oto SMSa:

"Drogi Abonencie,zalezy nam, bys pozostał z Cyfra +. Tylko teraz umowa na 13 miesiecy i pakiet juz od 13.93 zl" no i podali numer telefonu.

Ciekaw jestem czy tylko mnie mamusia Cyfra+ tak kocha???

 

Ja też dostałem.

 

Dodatkowo zadzwonili pare dni temu do mnie i zaproponowali ...................... HBO do końca stycznia za darmo. Zdziwiłem się: mam umowę ważną do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracają złote czasy Cyfry+ mi za :

 

Optimum HD + C+ HDTV + PVR HD + Multiroom = 110,00 za całość dzieląc na dwa wychodzi 55zł bombowa oferta

 

Kupię Pace SD 2221/91 za 49zł do Multiroom

Umowa 13

 

Oby ta oferta była do Czerwca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do Formularza E-mail do C+ znajdziesz na forum w dziale Cyfra+ > Pakiety cennik i wykaz kanałów a najbardziej adekwatnym działem będzie Oferta programowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ja przedluzalem umowe i wybierałem Optimum HD (25 miesiecy z MR) to konsultant powiedzial mi wprost, ze po okresie tych 9 miesiecy ze znizka 50% MOGĘ zmienic pakiet na nizszy, nawet Kompakt. Jedyny warunek to taki, aby SUMA oplat za wybrany pakiet abonamentowy i opcje dodatkowe w miesiacu nie byla nizsza niz kwota 83,90. Wiec jezeli stwierdze ze schodze na KOMPAKT, dobieram HBO i C+ i wyjdzie mi nie mniej niz 83,90 to wszystko jest OK. Wiec zmieniac mozna. Jak to wyjdzie w praktyce to sie okaze. Poza tym nie wierze ze w C+ nie bedzie w ciagu najblizszych 2 lat zmian cen, regulaminow, cos nie wypadnie z oferty wiec ewakuacyjnych furtek bedzie sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Cyfra+ podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Mam na myśli to, że zapewne każdy klient ma swoje elektroniczne konto, w którym jedni mają zaznaczone to, że np. mogą dostać pvr za darmo (przynajmniej, że jest taka możliwość), a inni, że nie - i zależy to mocno od historii, tzn. nie tylko stażu, ale i tego na jakich pakietach byliśmy wcześniej, na jakich zasadach był pvr do tej pory itd. Stąd takie rozbieżności w zawieranych umowach.

Mam pytanie, pewnie było ale nie mogę tego znaleźć. Jak to w końcu jest z tymi opcjami indywidualnymi HD, czy można sobie dobrać kilka kanałów indywidualnie w ramach zamawianego pakietu, czy już nie ma takiej opcji? Mam na myśli to, że mając pvr muszę zamówić jakiś kanał hd. Zamiast brać opcję Kompakt HD lub Optimum HD, wolałbym pakiet bez HD, a za to dobrać kilka (lub nawet tylko jeden) kanałów HD. Jeszcze w grudniu konsultant sam mi to zaproponował, tyle tylko, że inne warunki mi nie odpowiadały. Teraz w styczniu twierdzą, że nie ma już takiej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej, jest ta oferta i do tego jest bonus do przyznania na abonenta według tego co czytam to ok 150 zł. Ja dostałem obniżkę dekodera HD z 249 na 99, ktoś inny dostanie pvr za darmo czyli 14x13 to jest kilka złotych więcej. Zresztą kto ich tam wie.

 

Ja mam jeszcze pytanie, niby po dekoder hd mogę pójść jak dostane od nich pismo drogą pocztową, ale kilka stron wcześniej ktoś pisał że można iść bez tego. Ktoś może podać jakąś obowiązującą wykładnie? Czy czekać na list czy można wcześniej to załatwić? Mam do kupienia HD i wzięcie multiroom. No i wymiana SD na PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no!

Od razu lepiej mi się zrobiło jak usłyszałem o warunkach, które teraz mi proponują! :)

 

13 m-cy Prestiżu HD za średnio 122,12zł/m-c plus dekoder HD na własność za 99zł to dokładnie to czego oczekiwałem :)

Nie bardzo rozumiem natomiast politykę cenową w ofercie na 25 m-cy, bo w czym niby jest ona "lepsza" od tej 19 miesięcznej, skoro zniżka i tak jest w obu na 11 miesięcy?

Umie ktoś to logicznie wytłumaczyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no!

Od razu lepiej mi się zrobiło jak usłyszałem o warunkach, które teraz mi proponują! :)

 

13 m-cy Prestiżu HD za średnio 122,12zł/m-c plus dekoder HD na własność za 99zł to dokładnie to czego oczekiwałem :)

Nie bardzo rozumiem natomiast politykę cenową w ofercie na 25 m-cy, bo w czym niby jest ona "lepsza" od tej 19 miesięcznej, skoro zniżka i tak jest w obu na 11 miesięcy?

Umie ktoś to logicznie wytłumaczyć? :)

 

W przypadku chęci skorzystania z multiroomu to opcja na 25 miesięcy średnio wychodzi taniej niż na 19 miesięcy. Po drugie tak jak kolega wyżej napisał z umową na 19 miesięcy koniec wypadnie pod koniec sierpnia.

 

Dla osób, których interesuje sam pakiet bez multiroomu najkorzystniejszą ofertą będzie umowa na 13 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadprince - ciągle tutaj bronisz kolegów z pracy, ale jak ich bronić kiedy dzisiaj okazało się że jestem kolejną osobą której przysłano aneks, delikatnie mówiąc - niepełny?

W aneksie brak słowa o darmowym PVR, pomimo tego że przy odczytywaniu aneksu taka informacja była.

Przecież to jest zwykłe robienie z ludzi tzw. głupa albo przez konsultantów albo przez kogoś kto te aneksy przygotowuje.

Masz jakieś rzetelnr wytłumaczenie tego faktu?

Bo wyświechtane 'tam pracują tylko ludzie, mogą się pomylić' już nie działa i nie pasuje do sytuacji kiedy co chwilę ktoś pisze że ma nie takie opłaty, nie taki aneks itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD za 99 zł. na 13 msc, multiroom za 7,5 przez 8 msc, 14 zł za PVR na całą długość no i 30% zniżki na pakiet Prestiż HD przez 12 msc. Tyle wytargałem i mam dość :)

Witam,

a ja powiedziałem dość i zmieniłem operatora, nie mam zamiaru płacić ok. 8-9 dyszek, za bogatszą ofertę programową będę płacił 48 zeta, a dekoder PVR miesięcznie wychodzi 3,69 zł a umowa na 13 m-cy.

C+ staje się mało konkurencyjna w promocjach no i te terminy 19 lub 25 miesięcy, a przy 13 rabat 30% ( :crazy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...