Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowy wynajem , umowa do końca stycznia 2011.

Wymiana na dwie karty , zamiast latania co sześć godzin, oraz gratis PVR także jednak można.

 

Z tą wymianą to nie tak łatwo :smile: jak zapewniał konsultant , w punkcie mi odmówili wydania dwóch kart - ta opcja tylko dla nowych , poradzono mi złożyć reklamację i wyrazić zgodę na odsłuchanie rozmowy z konsultantem który proponował mi taką wymianę, co też uczyniłem - decyzja w ciągu 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że PVR jest za free przy aneksie jesli ktos mial juz za free otóż chyba nie dla wszystkich.

Miałem pakiet kompat + Canal + HD i jakos przy przedluzeniu nie bardzo mi proponują PVRa.

Zobaczymy umowe mam do konca stycznia wypowiedzenie wyslalem przyjeli wiec pewno trzeba bedzie sie pożegnać z Cyfra bo nie mam zamiaru płacic prawie 2x wiecej niż dotychczas za mniej niż mam obecnie bo jeszcze mialem 5xHD w cenie a teraz juz tego nie daja wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam informacje, że teraz C+ ma dawać abonentom dwie karty zamiast modułów multiroom? Prawda to? A czy jeżeli jestem w połowie dwuletniej umowy i męczę się z "doładowywaniem" co 6 godzin to mogę się ubiegać o wymianę na dwie karty? Jest na to szansa? Próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mialem umowe do 31 stycznia. 6 grudnia po namowach konsultanta przedluzym umowe z mozliwoscia 30scio dniowej renegocjacji. Przed chwila chcialem zmienic warunki tej umowy mianowicie chcialem umowe na 25 miesiecy, M/R, opcje canal plus, hbo, filmbox. nie dosc ze nie moglem utrzymac pvr 250 to jesli chodzi o dekodery do M/R zaproponowano mi pace za 49zl lub sagema za 1zl na wlasnosc i drugi dekoder za 1 zl sd z oplata co miesieczna 10zl. Kiedy chcialem zrezygnowac pan poinformowal mnie ze nie moge sie z niej wycofac a jedynie renegocjowac warunki aktualnej umowy. Jestem abonentem nie dlugo bo 3 lata ale kiedy zaczolem rozmowe spotkalem sie z niechecia rozmowy ze mna teraz juz wiem dlaczego bo nie moge zerwac umowy a jedynie ja renegocjowac i maja mnie gdzies. Takze doradzam wam abyscie byli roztropni podczas przedluzenia umowy a jej mozliwosci rezygnacji bo w tedy rozmowa jest bardzo przyjemna i mila. oj nie zarobia na mnie tylko 10zl, wycofam sie z opcji canal+ i wezme pakiet start w tym wypadku i witaj "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, umowa konczy mi sie za 6 miesiecy, rok temu w analogicznej sytuacji nie bylo problemu, zeby zawrzec aneks do umowy i przedluzyc umowe od zaraz na warunkach aktualnej promocji. W tym roku BOA nie rouzmie prosby i uwaza ja za nie mozliwa. Dzwonilem do kilku roznych konsultantow i prosilem o konsultacje z przelozonym. Nie pomoglo, kaza dzwonic za 4 miesiace. Czy wiecie moze, czy jest na to jakis sposob? Udalo sie moze komus przedluzyc umowe, ktora nie wygasa za miesiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na forum jest pracownik cyfry to proszę napisać gdzie mam zadzwonić żeby przedłużyć umowę na następujących warunkach bo nikt z konsultantów nie chce się zgodzić na takie warunki:

Interesuje mnie przedłużenie umowy na 25 miesięczny

OptimumHD 9x42,45zł , 15x84,90zł

C+HD z zobowiązaniem 8x14,95zł , 17x29,90zł

Multiroom za 1zł na 25 miesięcy

Dekoder podstawowy PacePVR HD gratis przez 25 miesięcy!

Dodatkowo zakupić dekoder do multiroomu Philips HD za 99zł

Umowa od 1 stycznia 2011 do 31 stycznia 2013

 

Aktualna umowa do 31 stycznia, wysłane wypowiedzenie brak zaległości finansowych rachunki opłacane poleceniem zapłaty!

 

Czy wymagam zbyt wiele? Czytając forum wiele osób uzyskało dekoder za darmo i to przy umowie na 19 miesięcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja dostałem taką rewelacyjną ofertę.Umowa do końca lutego:

Pakiet Kompakt 7 msc 50% zniżki,12 miesięcy 42.90.

O dekoderze ani słowa.

Miła pani powiedziała "Przyzna Pan że to korzystna oferta ?".Żałosne.

Oczywiście podziękowałem.Na dniach wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anttys,mogłeś zacząć od wypowiedzenia,choć i tak to niewiele zmieni,bo oni mają "muchy w nosie".Tak to jest jak wszyscy mają spłacać tzw.promocję telewizorową.Mam pakiet komfort(bez HD)do końca stycznia za 54,90(umowa 13 m-czna).Teraz miałbym płacić prawie 70 przy dłuższej umowie i mniejszej ilości kanałów.Super promocja cyfry.Żartownisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomex

DekoderPVR mam od 2 lat i do tej pory nic nie płaciłem miałem go FREE, ale konsultant powiedział, że to nie ma znaczenia bo aktualnie nie oferują dekoderów za darmo. Powiedziałem, że są osoby, które dostają dekodery za darmo, że na forum piszą to odpowiedział, że nie możliwe i na forum są głupoty i mam się tym się sugerować. Na forum są osoby związane w jakiś sposób z cyfra wiec niech doradzą gdzie zadzwonić albo jak załatwić dekoder za darmo. Mogę ewentualnie podać telefon na priv i taki konsultant mógłby zadzwonić. Reszta warunków odpowiada mi jak napisałem powyżej.

 

PS. Dziwne że chce zgodzić się na podwyżkę abonamentu o 50zł i płacić teraz średnio 100zł, a cyfrze na tym nie zależy :(

Obsługa klienta też nie jest na wysokim poziomie czułem się olewany i traktowany jak intruz. Wszystko szybko po łepkach i od razu czy się decyduję a jak zadawałem dodatkowe pytania to olewka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareks79, więc jeśli dotychczas miałeś Pace PVR w bezpłatne użytkowania to podejrzewam że te bezpłatne użytkowanie dostałeś na cały czas umowy z cyfrą a nie tylko na okres minimalny poprzedniej umowy, przynajmniej ja tak miałem jak w zeszłym roku podpisywałem nową umowę to dostałem Philipsa PVR w bezpłatne użytkowanie na zawsze. Jeśli tak to dziwię się że nie chcą ci dać umowy na warunkach o jakich pisałeś bo ja na początku grudnia przedłużyłem umowę na podobnych warunkach a konkretnie:

umowa na 25 miesięczny

Optimum 50% / 9 m-cy

C+ HD bez zobowiązania 50% / 8 m-cy

HBO HD bez zobowiązania 50% / 8 m-cy

HBO on DEMAND GRATIS / 8 m-cy

Multiroom za 1zł na 25 miesięcy

Dekoder podstawowy Philips PVR HD bezpłatne użytkowanie - kontynuacja z pierwszej umowy - o tym akurat nic nie ma mowy w aneksie bo to oczywiste

Dekoder do multiroomu Philips HD za 99zł

Umowa od 1 stycznia 2011 do 31 stycznia 2013

 

To wszystko dostałem bezproblemu u dystrybutora w jednym z hipermarketów, wcześniej jak dzwoniono do mnie z cyfry to ciężko się z nimi negocjowało i zawsze rozmowa kończyła się bez efektu, więc tobie też polecam udanie się do dystrybutora a nie rozmawianie z konsultantami przez telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w aneksie z akcji promocyjnej Cyfra powrót to co było rok temu mam taki zapis:

100% rabatu na czynsz najmu na terminal HD PVR (Stawka promocyjna) - przez okres 13 miesięcy kalendarzowych (Okres Promocyjny)

 

TomeX miałeś taki zapis w aneksie?

Możesz napisać w jakim punkcie udało Ci się załatwić takie warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak że w aneksie do umowy jest taki zapis:

Artykuł 3. BEZPŁATNE UŻYTKOWANIE

1. W ramach akcji promocyjnej Operator CYFRY+ oddaje Abonentowi Sprzęt (tj. wybrany typ Terminalu SD lub Terminalu HD lub Terminalu PVR, przewody, pilot) do bezpłatnego użytkowania na czas obowiązywania Umowy, bez obowiązku uiszczania przez Abonenta Czynszu Najmu.

 

A więc ty dostałeś tylko 100% rabatu na czynsz najmu na okres promocyjny 13 miesięcy a ja sprzęt dostałem całkowicie do bezpłatnego użytkowania przez całą umowę i tu jest różnica i powód dlaczego tobie nie chcą dać sprzętu dalej bez opłat bo aktualne promocje tego nie przewidują więc konsultanci w twoim przypadku mieli rację niestety :|

 

A umowę przedłużałem w hipermarkecie carrefour na takim stosiku wolnostojącym ale o chyba już bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. W końcu znalazłem chwilkę czasu żeby rozejrzeć się za nowym abonamentem. Odbiorcą cyfry+ jestem już 5-6 lat, a ostatnia umowa skończyła się w kwietniu. Od tego czasu "jadę" na starych zasadach bez żadnej, nowej umowy. Teraz spodobał mi się pakiet OptimumHD. Do tego koniecznie multiroom. I tu mam pytania. Który dekoder HD lepszy? Brać Philipsa czy Sagema? Rozumiem, że bez względu na wybór stają się one moją własnością (nie płacę comiesięcznego rentu)? Do podłączenia potrzebny mi konwerter typu twin i już? Każdy dekoder łączę z anteną i nie ma już potrzeby lączenia jednego dekodera z drugim? Dziękuję za wszelkie porady i odpowiedzi. Mam nadzieję, że cała procedura i "instalacja" przebiegnie bez problemu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dekoder Philips HD jest zdecydowanie lepszy (i będzie twoją własnością :) bez co miesięcznej opłaty) twin wystarczy :D kable muszą być poprowadzone z jednej anteny jeśli zdecydujesz się na PVR i Philips HD to musisz kupić konwerter Quard 2 wejscia do PVR 1 do Philipsa HD jedno w zapasie zostaje.

 

Ps : Powodzenia w instalacji :)

 

Sorry za lekki Of-topic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR mi w sumie nie potrzebny (do tego nie można go chyba kupić a jedynie wypożyczyć i płacić co miesiąc) ale dziękuje za zwrócenie uwagi na fakt, że aby działał potrzebne są "2 kable". Zamontuje w takim razie profilaktycznie konwerter quad, gdybym kiedyś zmienił zdanie i zainwestował w PVR. Raz jeszcze dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
PVR mi w sumie nie potrzebny (do tego nie można go chyba kupić a jedynie wypożyczyć i płacić co miesiąc) ale dziękuje za zwrócenie uwagi na fakt, że aby działał potrzebne są "2 kable". Zamontuje w takim razie profilaktycznie konwerter quad, gdybym kiedyś zmienił zdanie i zainwestował w PVR. Raz jeszcze dziękuję.

 

 

Nie ma za co abonentem Cyfry+ a zarazem fanem jestem 9lat także jakby co to pisz zawsze pomogą jak będą umiał :) Szczęśliwego Nowego Roku :wink:

 

 

Przepraszam za leciutki - OF-TOPIC :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

takie same dostaniesz z tą różnicą ,że np.: przez www dostaniesz 10 mies rabatu a w sklepie 1 miesiąc mniej :) idz do punktu Cyfry+ pokaż umowę zaoferują ci przedłużenie na nowych warunkach promocyjnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki otrzymania bezpłatnego PVR opisałem na stronie 207, a poprzednio jeszcze kilkanaście stron wcześniej. Nie chce się komuś czytać i woli marnować bezsensownie czas na telefony do Cyfry+ i pisanie na forum, to już niczyja wina.

 

Wiec z tego co napisałeś to ja mogę zapomnieć o przedłużeniu umowy z cyfrą :( i muszę skorzystać z konkurencji głową muru nie przebije :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...