Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem totalnie wkurzony :evil: wczoraj dzwonił konsultant odnośnie podłączenia HBO, wyraźnie powiedziałem że nie zgadzam się na włączenie paczki HBO. Dzisiaj patrzę a kanały są odkodowane, wchodzę do ICA a tam w mojej ofercie znajduje się opcja HBO, zaglądam do symulacji i kwota do zapłaty jest powiększona o 29,90 :read: oczywiście zadzwoniłem do cyfry i złożyłem reklamacje, mają przysłać odpowiedź pisemnie, po odsłuchaniu rozmowy. Nie spodziewałem się po wydaje się poważnej firmie jaką jest Cyfra + takich numerów. Napisałem że jestem wkurzony- nie nie jestem wkurzony jestem wściekły na tą Cyfrę :censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizuj proszę, obrażasz wielu rzetelnie pracujących ludzi. To, że jedna osoba Cię "oszukała", nie znaczy że robią to wszyscy.

Wiem, ale to mnie tak wkurzyło że musiałem się wyładować. Żeby tak oszukiwać, jakoś nie mogę przyjąć do wiadomości że mogą być tacy ludzie, żeby za parę groszy prowizji oszukiwać drugiego człowieka.

@bogdan425 nie 19,90 a 29,90. Zadzwonił sam od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było, więc odpowiadam hurtowo.

 

Ale jak już w czerwcu ponownie zadzwoniłem do nich żeby zamienić 5xHD na MIX-a to natrafiłem akurat na takiego konsultanta że wo gule początkowo nie chciał się zgodzić na zniżkę na MIX-a .Twierdził że takiej zniżki nie ma dopiero po dłuższej chwili przekonywania go że jest inaczej przyznał że jednak jest taka zniżka i zamienił dopiero 5-kę na MIX-a. Także morze warto się nieraz potrudzić trochę żeby uzyskać lepsze warunki dla siebie, chociaż nie powinno się takich zabiegów stosować, no ale życie i marketing koryguje nasze oczekiwania ... .

 

To, że zniżka jest, to nie znaczy, że możesz z niej skorzystać. Domyślam się, że chodzi Ci o zniżki 100%. Zgodnie z regulaminem otrzymałeś zniżkę w czasie przedłużania umowy na konkretne opcje, czyli 5xHD, w czerwcu pojawiła się zniżka na HDmix, ale to jest dla przedłużających w czerwcu. Zresztą zniżka te nie w każdej ofercie występuje. To że ją mogłeś zamienić, to jedynie dobra wola, i to nie konsultanta, a lidera.

 

13 miesięcy, pakiet prestiżowy HD i PRV na cały okres umowy gratis za 118 złoty.

Chyba do przełknięcia.

 

118,23 dokładnie. I jest to najlepsza oferta na prestiżHD, jest też taka sama oferta na 18mc, co moim zdaniem jest korzystniejsze, bo umowa kończy się w grudniu.

 

Dzisiejsza propozycja którą uzyskałem telefonicznie to :

Komfortowy 49,80

HD MIX gratis

PVR gratis

Canal plus 29,90

umowa 18 miesięcy

Pani nie chciała zejść lub nie mogła ( 29,90 ) z ceny canal , za 19,90 ( tyle zaproponowałem) nie chciała się zgodzić.

 

Nie mogła, bo przy tej ofercie z HDmix i PVR gratis, nie ma zniżki na c+, ale możesz wziąć bez c+, a później dzwonisz na infolinię obsługi (wiem, że to nie łatwe) i pytasz czy są jakieś zniżki jak byś chciał włączyć c+ - dostaniesz 19,90 na 6mc, a później oczywiście możesz znowu zadzwonić, pewnie znowu coś będzie.

 

poszukuję dobrej oferty na komfortowy + pakiet HBO za jaką cenę mogę go wynegocjować ? jak cena dobra to i na kilka lat może być oferta :lol2:

 

Komf+ 44,90 + HBO 19,90, to wszystko na 18mc.

 

... HBO i HBO HD za ... 29.90 od Lipca, a w Czerwcu za darmo :lol2: Jak mu powiedziałem że tego typu ''promocje'' to morze mieć każdy abonent, bo to jest cena opcji według oficjalnego cennika

 

To nie jest cena z cennika, bo powinieneś jeszcze doliczyć 6zł za HBO HD.

 

Jak dostałem propozycje przedłużenie umowy w środę a odpowiedź na tak dam w poniedziałek to propozycja środowa wejdzie w życie?

 

Nie, bo oferty nie będzie w systemie, czyli nie da się jej wprowadzić. A potwierdzam, że straszą nas wycofaniem najlepszych ofert od poniedziałku. Co nie koniecznie znaczy, że tak napewno będzie. Ryzyko tych co się zastanawiają.

 

Zadzwonił od tak sam od siebie? Czy wcześniej na infolinii coś sugerowałeś? Pytam, bo mógłby do mnie zadzwonić. Za 19.9 brałbym w ciemno. A do końca umowy mam jeszcze ponad rok.

 

Jest generowana baza i dzwonią z niej konsultanci z firmy zewnętrznej, niestety psują bardzo wizerunek firmy takimi numerami. Bogdan, jak chcesz to sam zadzwoń na infolinię i powiedz że chcesz HBO za 19,90 a dostaniesz na 6mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mi właśnie zaoferowali HBO za 19.90 do końca grudnia.Dodam że mam już komfortowy+ z paczką c+ za 42zł. do końca umowy,czyli czerwiec 2011.Kusi mnie to troche,ale czy z drugiej strony ta paczka trzech programów w chwili obecnej jest warta tych pieniędzy?Miałem kilku krotnie kiedyś HBO,ale w porównaniu do C+ to ciężko było trafić na coś do ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że to śmieszne najpierw sobie nie mogłem załatwić Prestiżowy HD+ z 30% rabatem i dekoder Pice za darmo na 18 miesiecy (udało się po ntym razie)

a teraz proboje ojcu TO SAMO załatwić dokładnie i nie.. nie chcą dać :) konsultują się i konsultują.

 

Ok na razie się poddaje dzwoniłem 4 razy i wszyscy mówią, że tej oferty już nie ma ble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kusi mnie to troche,ale czy z drugiej strony ta paczka trzech programów w chwili obecnej jest warta tych pieniędzy?.

 

W razie czego możesz zrezygnować po pierwszym miesiącu, nie masz obowiązku korzystania z tego przez wszystkie 6mc.

 

Ok na razie się poddaje dzwoniłem 4 razy i wszyscy mówią, że tej oferty już nie ma ble.

 

Oferta jest, ale nie każdemu możemy ją dać. Jak będziesz wystarczająco uparty to dostaniesz. Ważne żebyś miał złożone wypowiedzenie, dobrze też żeby był to ostatni miesiąc umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na razie się poddaje dzwoniłem 4 razy i wszyscy mówią, że tej oferty już nie ma ble.

 

Oferta jest, ale nie każdemu możemy ją dać. Jak będziesz wystarczająco uparty to dostaniesz. Ważne żebyś miał złożone wypowiedzenie, dobrze też żeby był to ostatni miesiąc umowy.

 

Ano wypowiedzenie jeszcze nie zostało wysłane bo to nie moja umowa (mnie się udało moją wynegocjować na tych warunkach) tylko ojca i on dopiero wyśle wypowiedzenie. Umowa kończy mu się dopiero 31 lipca myślałem, że uda się to teraz załatwić bo nie wiadomo jak w wakacje będzie z ofertą.

 

Czyli nic nie uda się zrobić.

 

PS. wysłałem do Ciebie PW odnośnie tej sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kusi mnie to troche,ale czy z drugiej strony ta paczka trzech programów w chwili obecnej jest warta tych pieniędzy?.

 

W razie czego możesz zrezygnować po pierwszym miesiącu, nie masz obowiązku korzystania z tego przez wszystkie 6mc.

 

 

Takie jeszcze pytanko małe-ile jest parawdy wtym że HBO można dostać nawet za 9.90? Bo i takich wypowiedzi na forum niebrakuje.Bo jeżeli jest to sprawdzona informacja to myśle że po krótkiej rozmowie z działem abonenta bez większego problemu otrzymam za tą cene tą paczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz podłączoną opcje hbo + okres minimalny [ w domyśle brak możliwości konkretnych negocjacji nt. przedłużenia umowy ], i powiesz kons. że chcesz odłączyć, to max. zniżkę którą możesz na chwile obecną otrzymać to 50% na 4m czyli 14,90 - ew. 10 zł rabatu [ 19.9 ] na 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kusi mnie to troche,ale czy z drugiej strony ta paczka trzech programów w chwili obecnej jest warta tych pieniędzy?.

 

W razie czego możesz zrezygnować po pierwszym miesiącu, nie masz obowiązku korzystania z tego przez wszystkie 6mc.

 

 

Takie jeszcze pytanko małe-ile jest parawdy wtym że HBO można dostać nawet za 9.90? Bo i takich wypowiedzi na forum niebrakuje.Bo jeżeli jest to sprawdzona informacja to myśle że po krótkiej rozmowie z działem abonenta bez większego problemu otrzymam za tą cene tą paczke.

Ja dostałem HBO za 9,90, ze dwa tygodnie temu, na pół roku - chciałem zrezygnowac z HBO, które miałem darmowe przez 3 miesiące, udało mi się zejść do takiej ceny. Pracownicy cyfry, którzy piszą na tym forum, zarzucają mi, ze zmyślam, że to nie możliwe, że takiej oferty nie ma, nie było i w ogóle niemożliwe itd., ale faktem jest, że za tyle to HBO dostałem. Nie twierdzę, że w tej chwili też jest to mozlwe, ale spróbować zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment moment, w tym wątku, ktoś zadał pyanie, więc w nim odpowiedziałem. Proste?

Po drugie nie sieję zamętu. Nie widzę powodu dlaczego to co Ty piszesz ma być bardziej wiarygodne niż to co ja napisałem. I nie widze powodu aby i ktos inny spróbował uzyskac taką cenę, skoro mi sie udało, może się udac i innym. A Ty i Mścisaław walczycie jak lwy aby tylko innych przekonać, że za wiele nie można sobie wywalczyć. Bronicie tych swoich prowizji jak dewotka dziewictwa. Dla mnie nie jesteście wiarygodni. Jak dla innych, to ich sprawa. Ale na pewno nie Ty zdecydujesz co wolno mi pisać a co nie. To nie jest forum cyfry+, więc łaskawie postrzymaj się z cenzorskimi zapędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cenzorskimi zapędami? Wyluzuj. Wybacz, ale to już się robi irytujące, kolejna strona wątku i znowu piszesz to samo. Dotarło to do nas, że dostałeś HBO za 9,90, cieszymy się razem z Tobą. Poza tym nie wiem co ma wspólnego moja prowizja z podłączaniem HBO, skoro pracuję w dziale utrzymania abonenta, a nie na antidowngrade, ale tylko ty znasz odpowiedź na to pytanie. Chyba zabrakło argumentów, więc sięgasz po brudny arsenał w dyskusji, ja o twojej pracy się nie wypowiadam, lata mi to. Niech dotrze do ciebie, że nie dostałeś tego na skutek promocji, tylko błędnego naliczenia systemu, rany boskie... I skończmy ten temat, bo ma się on nijak do tematu przedłużania umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie rozumiesz, że wisi mi to Ty na ten temat sądzisz. Piszę aby i inni o tym wiedzieli. I nie dlatego, że chcę się pochwalić, ale dlatego, że inni o to pytają! Nie widzisz ile osób pyta o cenę tego nieszczesnego HBO? To dlaczego mają czytac tylko wasze odpowiedzi, że taniej się nie da. Zresztą, nie ma sprawy, jeśli inni uzytkownicy nie chcą aby ich powiadamiac, że da się tanie, to dam sobie spokój, ale na pewno nie dlatego, że ty tak chcesz.

Acha i na Twoim miejscu nie przyznawałbym się, że system komputerowy generuje takie błędy, bo to źle świadczy o firmie, w której pracujesz. Choc dla abonentów na pewno lepiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi na temat wykonywanej przeze mnie pracy naprawdę wiszą mi kalafiorem tym bardziej że nie jest ona najgorzej płatna. :) To że nikt cię nie nauczył, że każdą pracę się szanuje, to twój problem, a nie mój. Gdyby nie konsultanci C+ to ten wątek by zamarł, bo nawet nie wiadomo byłoby, o co można walczyć. Taka jest prawda. Musisz zrozumieć, że twoja gwiazda świeciła przez kilka stron tego wątku, a teraz czas zamknąć temat HBO, którego żadna firma w Polsce nie da Ci za 9,90zł. Jak już wspomniałem, prawdopodobnie ktoś omyłkowo wstawił Ci podwójny kupon promocyjny (czyli dwa razy -10zł), bo w rozmowie że "otrzymuje Pan cenę HBO 9,90zł na 6 miesięcy" na pewno nie padło. A irytowanie się na możliwość tego, że ktoś inny może mieć rację, a nie ty, dyskwalifikuje cię do dyskusji na przyzwoitym poziomie, bo takowa polega na wymianie zdań, a nie obrażaniu innych i wmawianiu, że coś jest DLA WSZYSTKICH, skoro tego nie ma. Wiem lepiej co mam codziennie na ekranie monitora od ponad roku niż ty i wiem lepiej, co można wytargować. I na tym właśnie polega sianie przez ciebie zamętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...