Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niektórzy myślą że potrzebują osobnego kanału na którym ciągle trzeba pokazywać brzoze i strzały w 2 minucie 15 sekund - oraz inne podobne historie. Brutalna prawda brzmi: nikogo to już nie obchodzi! RZycie!

 

[tym razem było na temat, nie nadaje sie do skasowania]

 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi to obchodzi ,nie będę się za bardzo rozpisywał co sadze na ten temat bo post zostanie momentalnie usunięty

Wyłącznie takich co nie mają nic lepszego do roboty! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, tak - wiem. Obchodzi rodziny ofiar. To przecież oczywiste. I paruset napędzanych przemysłem ciągłego przypominania o tym i szukania nowych sensacji.

Ale powiedz mi, trzeba być ograniczonym umysłowo żeby nie zczaić że chodzi mi o tzw. ogół społeczeństwa? Czy wystarczy być fanatykiem? Bo chce wiedzieć.

 

Ludzie mają inne problemy. Jak sie dostać do lekarza, jak wysępić skierowanie, czym za to zapłacić, co kupić do zjedzenia gdy 20-tego nie ma już prawie kasy, dlaczego wsztystko jest takie drogie i ciągle drożeje - a ich wypłaty nie. Dlaczego za wszystko płacimy dwa razy? To ludzi interesuje na codzień.

 

większość kanałów (nawet wchodzących z zewnątrz) zazwyczaj ma osobne ramówki na dany kraj, bo wszystko zależy od dystrybutorów praw do filmów/seriali/sportu.

Znowu sobie pominąłeś słowo z wypowiedzi (te same pominąłeś wcześniej): co z tego że ramówka inna, jak MARKA ciągle dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka to nie jest puste słowo. Ludzie do dzisiaj wpominają stare stacje - "oj panie kiedyś to był taki FilmNet - tam zawsze coś było" albo "Czemu nie dacie SkyMovies - kiedyś było i rzeście zabrali". To jest właśnie marka. Marka to wszystko.

Więc jak wchodził taki przykładowy AXN to marke miał i content miał. A Republika NIE MA NIC (albo nie miała, to bez znaczenia).

 

PS. odnośnie AXN. Do mnie trafiają głosy (a trafiają z racji pracy) że rewelacji nie ma - ale zawsze jest szansa że coś się obejrzy. Ostatnio wkurzające na AXN jest ciągłe powtarzanie House 7 sezon. No, może jeszcze nie emitowanie dalej "zabójcze umysły - okiem sprawcy". To tyle jeśli chodzi o złe rzeczy w AXN. Bo [beep]ołki że im się czasem EPG nie zgadza albo paski z zapowiedziami, albo słaba jakość to technikalia na teraz to takie już pie-rdu pie-rdu i połowa stacji to ma.

 

[w ogóle to dziwne filtry tu mają ... pie-rdu pisane bez "-" uważane jest za brzydkie słowo, no bez jaj...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka to nie jest puste słowo. Ludzie do dzisiaj wpominają stare stacje - "oj panie kiedyś to był taki FilmNet - tam zawsze coś było" albo "Czemu nie dacie SkyMovies - kiedyś było i rzeście zabrali". To jest właśnie marka. Marka to wszystko.

Właśnie marka to nic. Co mi po pustej nazwie skoro kontentu nie ma. Dlatego bardzo dobrze zrobiło np. nc+ że wywaliło takie Universale na ten przykład albo nie dodawało CBS. Niby marki znane na całym świecie ale w Polsce prezentują się słabo.

 

PS. odnośnie AXN. Do mnie trafiają głosy (a trafiają z racji pracy) że rewelacji nie ma - ale zawsze jest szansa że coś się obejrzy. Ostatnio wkurzające na AXN jest ciągłe powtarzanie House 7 sezon.

Co do House to opóźnienie zrobiło TVP, bo oni mieli prawa do premierowej emisji tego serialu w Polsce. Ostatni sezon dali z ponad rocznym opóźnieniem i teraz AXN musiał to wyczekać. Podejrzewam że jesienią 8 sezon pojawi się na AXN. Ale każdy już zdążył go zapewne obejrzeć tu i ówdzie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, tak - wiem. Obchodzi rodziny ofiar. To przecież oczywiste. I paruset napędzanych przemysłem ciągłego przypominania o tym i szukania nowych sensacji.

Ale powiedz mi, trzeba być ograniczonym umysłowo żeby nie zczaić że chodzi mi o tzw. ogół społeczeństwa? Czy wystarczy być fanatykiem? Bo chce wiedzieć.

 

A skąd wiesz co sadzi jak napisałeś ogół społeczeństwa ,wracając do pytania nie jestem fanatykiem ,ale po prostu chce dogłębnego wyjaśnienia tego co się stało nie tylko w Smoleńsku ,ale również w Gibraltarze w 1943 roku i wielu innych spraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogół społeczeństwa czyli średnia społeczeństwa. No akurat wydaje mi się, że mam duże szanse wiedzieć jakie ludzie mają problemy i czym żyją na codzień. Ale chyba nie musze sie tłumaczyć dogłębnie? Czy to też będzie przedmiotem śledztwa specjalnej komisji sejmowej? ;]

 

Rzeczami o których piszesz, niech się zajmują HISTORYCY a nie POLITYCY. Od wielu lat widać, że jak tylko politycy sie biorą za historie to jest "z prawdą to jak z d_u_p_ą - każdy ma swoją". ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogół społeczeństwa czyli średnia społeczeństwa. No akurat wydaje mi się, że mam duże szanse wiedzieć jakie ludzie mają problemy i czym żyją na codzień. Ale chyba nie musze sie tłumaczyć dogłębnie? Czy to też będzie przedmiotem śledztwa specjalnej komisji sejmowej? ;]

]

 

To nie zmienia faktu ze to właśnie to społeczeństwo o którym piszesz jest zniesmaczone wszystkim co robi pewna partia,wracając do społeczeństwa to kwestia z jakiego regionu Polski jesteś ,napisze tak przez pewien okres czasu pracowałem w 3 różnych regionach naszego kraju i uwierz mi w każdym większość ludzi podchodzi inaczej do życia,i ogólnie do wszystkiego co się dzieje wokół nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu ze to właśnie to społeczeństwo o którym piszesz jest zniesmaczone wszystkim co robi pewna partia,wracając do społeczeństwa to kwestia z jakiego regionu Polski jesteś ,napisze tak przez pewien okres czasu pracowałem w 3 różnych regionach naszego kraju i uwierz mi w każdym większość ludzi podchodzi inaczej do życia,i ogólnie do wszystkiego co się dzieje wokół nas

Zniesmaczenie - masz rację - ale to serwowały nam już wszystkie partie. Natomiast niezależnie od regionu generalnie wszyscy mają podobnie.

Jak ktoś ma dużo kasy to ma problemy w nosie i ma czas zajmować sie tematami zastępczymi z pasją i zaangażowaniem. Tak na prawde nie zależy im kto jak rządzi, co mówi - byle nie zagrażało to jego statusowi.

Jak ktoś żyje z dnia na dzień, to zajmuje się pracą i coby coś mieć i zjeść i obejrzeć. Na reszte nie ma już siły. Na polityke macha ręką i mówi "wszyscy to i tak złodzieje".

Natomiast jak ktoś już w ogóle nic nie ma - ani kasy ani pracy ani zdrowia ani wykształcenia ani chęci - to... z reguły jest zdołowany, zrezygnowany, zrzuca całą wine na wszystkich wokoło (tylko nie na siebie), i paradoksalnie też ma czas zajmować się tematami zastępczymi. Bez obrazy, ale to taka inna wersja "biedny bo głupi, głupi bo biedny". A wiadomo że każdy Polak lubi narzekać.

Są jeszcze oczywiście młodociani i emeryci - którzy mają "jak popadnie". Jednym dobrze, innym nie.

Taki jest generalnie przekrój polityczno-społeczny. Delikatnych odchyłów nie licze, i jak sobie dobrze pomyślisz to pewnie przyznasz racje że mniej więcej tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczami o których piszesz, niech się zajmują HISTORYCY a nie POLITYCY. Od wielu lat widać, że jak tylko politycy sie biorą za historie to jest "z prawdą to jak z d_u_p_ą - każdy ma swoją". ;]

Historycy gdzie oni są. Gdyby nie politycy, to historii nikt by nie tykał, bo tak ma być i jest "wygodnie". Nie chodzi mi o ich "fabułę" – układ zdarzeń historycznych – lecz o krzewienie jej w ogóle. A ukrócenie historii w szkołach jest tego najlepszym dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ten kanał bez przerwy nadaje powtórki? Czy to tylko jest jakiś jeszcze nienaprawiony błąd że pod logiem zawsze jak wchodzę na ten kanał pisze powtórka? Jeśli to jednak są powtórki... to po [beep]ę oni się tak pchali ci [beep]ni konserwatyści z własną TV aby nadawać powtórki programów informacyjnych? Takie kanały powinny być nadawane bez przerwy na żywo jak TVN24 a nie "nakręcimy jeden program na dzień i powtarzajmy go cały czas"... prawaki jak zwykle chcą oszczędzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się uśmiałem jak przeczytałem, że konkurują z TVP Info, Polsat News i TVN24. Większość osób najprawdopodobniej nie kupi specjalnie pakietu Familijny HD Max dla TV Republika, a u konkurencji ich nie ma, dlatego to była, jest i będzie stacja niszowa.

 

Ma ktoś dostęp do streamu w Internecie i mógłby powiedzieć jak wygląda tam jakość, że wołają 19,90 za kwartał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...