Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co robi Republika od dwóch dni nazywając strażaków, wojsko, którzy pomagają na miejscu, ewakuują ludzi z narażeniem życia, często już ponadludzkim wysiłkiem jakimiś "służbami Tuska" którzy zawiedli to jak to nazwać? To [beep] w twarz tym bohaterom. 

Brak mi słów... 

Edytowane przez Beks
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Republika dostosowuje swój przekaz pod konkretny typ odbiorcy. Jeśli ktoś naprawdę wierzy, że za zalanie Nysy czy problemów w Jeleniej Górze odpowiada Tusk to znaczy, że nie ma pojęcia jak funkcjonuje kraj, w którym żyje. 

Cały weekend nie miałem czasu na oglądanie telewizji bo mieszkam w powiecie, w którym właśnie ogłoszono stan klęski żywiołowej ale jak teraz patrzę, jakie paski serwowała Republika, serio współczuje ludziom którzy taki poziom przekazu akceptują. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał(a):

Obarczanie rządu za powódź, świadczy o poziomie intelektualnym ludzi pracujących w republice emoji1.png
Po trupach do celu...

Analogicznie można powiedzieć, że obarczanie poprzedniego rządu śnięciem ryb w Odrze, również świadczyło o poziomie intelektualnym ludzi pracujących w TVN24. Po rybich trupach do celu.

  • Popieram 4
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Beks napisał(a):

To co robi Republika od dwóch dni nazywając strażaków, wojsko, którzy pomagają na miejscu, ewakuują ludzi z narażeniem życia, często już ponadludzkim wysiłkiem jakimiś "służbami Tuska" którzy zawiedli to jak to nazwać? To [beep] w twarz tym bohaterom. 

Brak mi słów... 

Przypomnij sobie jak mundurowi za poprzedniej władzy, z narażeniem życia chronili granicę przed inżynierami z Iranu, jak wtedy TVN24 dzień i noc pokazywał celebrytów płaczących nad lodem biednych ludzi, którzy są prześladowani przez bezdusznych żołnierzy. Przypomnij sobie posła biegającego z reklamówką, z którego TVN zrobił bohatera.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo ciekawe zjawisko na tym forum. Jak tylko konkretnie na podstawie przykładów pojawia się słuszna krytyka Republiki, zaraz znajdzie się ktoś kto próbuje to porównywać do TVN24 na zasadzie "tam też biją" :)

Szkoda tylko że kaliber nie ten sam.

Czy to nie metoda na odwrócenie uwagi i przekierowania dyskusji na inne tory? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

To jest bardzo ciekawe zjawisko na tym forum. Jak tylko konkretnie na podstawie przykładów pojawia się słuszna krytyka Republiki, zaraz znajdzie się ktoś kto próbuje to porównywać do TVN24 na zasadzie "tam też biją" :)

Szkoda tylko że kaliber nie ten sam.

Czy to nie metoda na odwrócenie uwagi i przekierowania dyskusji na inne tory? :)

Ja nie bronię Republiki bo nie jestem ich wyznawcą, ale po prostu stwierdzam fakt. Mamy wolny kraj, i każdy może krytykować co mu się tylko podoba, ale wiele osób nawet na tym forum, powtarzało jak mantrę, że TVP Info to musi być obiektywne bo to stacja państwowa, a TVN24 nawet jak wiele razy naginał prawdę, to może pokazywać co chce bo to stacja prywatna. Dlatego też uważam że, Republika jako stacja prywatna może nawet mówić, że Tusk spowodował sam powódź, i skoro widzowie chcą  to oglądać to nie widzę problemu.

  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BizzareX napisał(a):

Ja nie bronię Republiki bo nie jestem ich wyznawcą, ale po prostu stwierdzam fakt. Mamy wolny kraj, i każdy może krytykować co mu się tylko podoba

Krytykować za działania konkretnej osoby w sposób słuszny, ale na litość nie za to czy słońce świeci, czy deszcz pada. Bądźmy odrobinę poważni i nie sprowadzajmy spraw do absurdu.

Dodatkowo w czasie osobistego dramatu dla wielu ludzi. Komu taka wojna w czasie klęski żywiołowej służy?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie, teraz tylko wklej ten filmik do odpowiedniego tematu i wskaż, które konkretnie fragmenty to "jazda jak po łysej kobyle" czy tak które fragmenty to kłamstwa. 

13 minut temu, BizzareX napisał(a):

Dlatego też uważam że, Republika jako stacja prywatna może nawet mówić, że Tusk spowodował sam powódź, i skoro widzowie chcą  to oglądać to nie widzę problemu.

No jak ty uważasz, ze telewizja może sobie kłamać i nie widzisz w tym problemu to serdecznie gratuluje. Najwyraźniej mamy trochę inne standardy Tylko nie rozumiem, dlaczego masz w takim razie pretensje do TVN 24, skoro tobie ich "naginanie prawdy" nie powinno przeszkadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bądźmy poważni, bo piszesz półprawdy. Za co krytykowane jest środowisko obecnej władzy? Za to, że krytykowali powstanie wojsk obrony terytorialnej, które teraz przy okazji takich wydarzeń są bardzo istotne, że Minister Zielińska krytykowała powstawanie zbiorników retencyjnych, że jeszcze 13.09 Premier twierdził, że sytuacja nie jest zbyt alarmująca by dzień później twierdzić, że mówił dzień wcześniej coś odwrotnego.

Najlepiej przedstawić sprawę w sposób karykaturalny , że w Republice obwiniają Tuska za to, że pada deszcz. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop@dvbtowiec Ja też nie widziałem, żeby Republika obwiniała rząd o to, że pada deszcz, tylko wskazuje konkretne sprawy. Premier po raz kolejny nie wpuszcza Republiki na swoją konferencję. Gdzie są rzekomo wolne media broniące wolności słowa?

17 godzin temu, mrozio11 napisał(a):

No jak ty uważasz, ze telewizja może sobie kłamać i nie widzisz w tym problemu to serdecznie gratuluje.

Inni jakoś nie widzą problemu w manipulacjach TVN24. Albo traktujemy wszystkich tak samo, albo nie.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami i trzymaj wątku.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...