Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trwa Wydanie Specjalne i relacja reporterska na żywo z Bystrzycy Kłodzkiej w związku z sytuacją powodziową w Republice, więc takie czepianie się na siłę, że ważniejszy jest protest itp...aby tylko dyskredytować i trollować przez niektóre osoby jest słabe. Wiadomo, że TVN24 ma większe możliwości reportreskie, więcej reporterów w terenie i lepszy sprzęt, ile TVN działa na rynku i jakie ma finansowanie, a ile działa na rynku Republika? Republika i tak się mocno podciągnęła technicznie i wygląda to coraz lepiej i profesjonalniej w porównaniu do tego co było w Grudniu/ Styczniu. Teraz leci studio na żywo w Republice i łączenia reporterskie, a na TVN24 emisja powtórkowa "Fakty po Faktach". 

Edytowane przez satmaniak2000
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma reporterów można robić ciekawe wywiady nawet w Warszawie w terenie, czy studio z ekspertami od sytuacji kryzysowych, klimatologami itp. 

Ale jaki takał (czytaj partyjny) taki dobór ważności tematów nawet w takim dniu jak wczoraj. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Republika nie jest telewizją informacyjną. Jest telewizją czysto partyjną, utrzymującą się z atakowania rządu, to jest model biznesowy. I jeśli to jest robione z pieniędzy z oglądalności i z datków od fanów to ja nie mam z tym żadnego problemu. Każdy niech sobie nadaje co chce, oby zgodnie z prawem i nie za publiczne pieniądze. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Wiadomo, że TVN24 ma większe możliwości reportreskie, więcej reporterów w terenie i lepszy sprzęt, ile TVN działa na rynku i jakie ma finansowanie, a ile działa na rynku Republika?

Republika nadaje już przeszło 10 lat, przez ostatnie lata ta telewizja otrzymywała dotacje. A jeżeli chodzi o tvn, to w tym porównaniu pierwsza na myśl przychodzi mi relacja z zamachu na WTC jakiś miesiąc po starcie kanału. Tyle ode mnie. Chociaż żeby nie było, warto zaznaczyć że tej nocy stacje TVP Info i Republika relacjonowały na żywo to co się dzieje na terenach gdzie toczy się dramatyczna walka ze żywiołem.  Stacje informacyjne polsatu i tvnu w tym czasie nadawały powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...