Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

dziwi mnie chęć wejścia na MUX8

Działania wyglądają mi na mocno desperacyjne, by wykorzystać ostatnią szansę - albo będziemy teraz chociażby na mux-8, albo nie będzie nas w żadnym ogólnopolskim multipleksie.

A mogło być tak pięknie w ... mux-1. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Pani Monika nie boi się zadawać tak trudnych pytań na wiecach innego ugrupowania :)

33 minuty temu, K63 napisał(a):

A mogło być tak pięknie w ... mux-1. :wink:

Tu byłby lepszy strzał. MUX8 myślę że będzie generował wyłącznie koszty. Ale to nie moje zmartwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o tym nie rozmawia, wielu innych dziennikarzy również na wiecach konkurencyjnych, podawałem ostatnio link jak została potraktowana ekipa Polsat News. Nie jest o żadna nowość, wpisana w specyfikę podziału społecznego, która oczywiście nie powinna mieć miejsca.

Ja pisałem o trudnych pytaniach których nie widzę aby stacja zadawała na innych marszach.

Odnoszę się zatem do nagłówka tego X który zamieściła stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

 

 

 

Co do udziałów to sporo rzeczywiście jak na kanał satelitarno-kablowy + niewielkie zasięgi MUX lokalnych. Tym bardziej dziwi mnie chęć wejścia na MUX8, który będzie kosztowny, a nie wiadomo czy się zwróci i przyniesie znaczący wzrost udziałów.

Też mnie dziwi. Kto chce obecnie moze oglądać. Jak nie ma odpowiedniej satelity czy kablówki to przez internet. MUX-8 to zdecydowany wzrost kosztów bez szansy odpowiednich zysków, moze to potencjalnie wpędzić stację w kłopoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to był Kurski, teraz jest Sakiewicz. Tylko nasze jest the best. Inne poglądy... fuj. TVP jest teraz the best... Ludzie, jedyny kanał, który ma inne zdanie (Republika). Białoruś, nie ma takiego kanału. Tego chcemy?

Edytowane przez balusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, balusiek napisał(a):

Kiedyś to był Kurski, teraz jest Sakiewicz. Tylko nasze jest the best. Inne poglądy... fuj. TVP jest teraz the best... Ludzie, jedyny kanał, który ma inne zdanie (Republika)

Wiadome, napiszesz coś krytycznego o Republice to od razu jesteś zwolennikiem obecnej TVP 😂 Pudło kolego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie myślą o przyszłości, ten pomysł z mux 8 jest szalony. Republika musi mieć wroga, ostry przekaz, walka. Ale nie biorą pod uwagę że dosłownie chwilę po zmianie prezydenta zmieni się skład KRRiT. No i smutne pisma zaczną przychodzić co drugi dzień, wtedy może zrobić się problem. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2024 o 19:12, Janio napisał(a):

No właśnie. Ja tak zrobiłem. Zablokowałem kanały proprawicowe takie jak TV Republika, WPolsce.pl, Trwam i mam spokój, chociaż co jakiś czas gdzieś przeczytam o czym tam mówią i jak szczują na nową demokratyczną władzę, jak obrzydzają, jak poróżniają, jak zmyślają i manipulują. Jak kłamią.

No niestety nie da się ich całkowicie zamknąć. W końcu jakże sympatyczniej byłoby, gdyby na rynku pozostały tylko stacje zapewniające komfort demokratycznej władzy, nie zadające kłopotliwych pytań i stroniące od niewygodnych dla rządu tematów.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sailor91 napisał(a):

W końcu jakże sympatyczniej byłoby, gdyby na rynku pozostały tylko stacje zapewniające komfort demokratycznej władzy, nie zadające kłopotliwych pytań i stroniące od niewygodnych dla rządu tematów.

Doprawdy? To gdzie były te niewygodne pytania w ub. roku i przez ostatnie lata? Ile afer Republika wtedy wykryła a o ilu mówi teraz? 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sailor91 napisał(a):

No niestety nie da się ich całkowicie zamknąć. W końcu jakże sympatyczniej byłoby, gdyby na rynku pozostały tylko stacje zapewniające komfort "demokratycznej" władzy, nie zadające kłopotliwych pytań i stroniące od niewygodnych dla rządu tematów.

Ale wy naprawdę nie rozumiecie, o co chodzi? Przecież problemem nie jest, że są przeciwni rządowi tylko język i styl tego, jak to robią. A jak to robią? No masz kilka postów wyżej przykład. To nie jest normalny język i język, który powinniśmy akceptować i uznawać za "pluralizm". 

Odwróćcie sytuację, wyobraźcie sobie, że TVN robi taką ankietę i wprost nazywa Kaczyńskiego kryminalistą albo człowiekiem małym i mściwym. Tygodniami byście trąbili o wielkim skandalu a tutaj cisza. 

Niech sobie będą przeciwni władzy ale niech zachowują jakieś elementarne zasady. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Moim zdaniem nie myślą o przyszłości, ten pomysł z mux 8 jest szalony. Republika musi mieć wroga, ostry przekaz, walka. Ale nie biorą pod uwagę że dosłownie chwilę po zmianie prezydenta zmieni się skład KRRiT. No i smutne pisma zaczną przychodzić co drugi dzień, wtedy może zrobić się problem. 

Moim zdaniem ten pomysł z MUX8 jest przyszłościowy gdyż mobilizuje on zwolenników stacji. Podobnie było w przypadku TV Trwam gdzie w latach 2012 - 2014 też była spora mobilizacja społeczna (i to nawet w postaci manifestacji) związana z staraniami wspomnianego kanału o wejście na nazienny MUX1. Ruch ten zakończył się sukcesem dla stacji więc teraz TV Republika idzie w jej ślady. 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilizacja społeczna nie zwiększa budżetu a z samych datków od widzów stacja się nie utrzyma. Stąd jak widzisz w ostatnich doniesieniach innych stacji konkurencyjnych (bo nie w Republika) przewijają się informacje o tym jak ze wsparcia z naszych podatków te stacje korzystały i ratowały swoje budżety.

 

Trwam, Republika to ten sam typ widza. Obydwu stacji widz składający datki wspierał nie będzie, bo aż tak bogaty polski emeryt nie jest. A nie ma co ukrywać że to głównie emeryci chętnie płacą datki.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie da się ich całkowicie zamknąć, choć niektórym tzw. demokratom pewnie po cichu się to marzy. W końcu jakże sympatyczniej byłoby, gdyby na rynku pozostały tylko stacje zapewniające komfort "demokratycznej" władzy, nie zadające kłopotliwych pytań i stroniące od niewygodnych dla rządu tematów.
Nie mierz wszystkich miarą pisu. To, że oni chcieli prywatne TV zamykać lub przejmować, nie oznacza, ze wszyscy o tym myślą.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło do głowy: Można się ze mną nie zgodzić, ale takiej wersji nie można wykluczyć i można mnie za to jesienią rozliczyć:  Jeżeli "Republika' nie dostanie miejsca na NTC, to część dziennikarzy która ostatnio tam przyszła, może odejść i szukać miejsca np w widowni YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...