Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

@fanbonda co nie zmienia faktu, że i tak będą drążyć temat aby tylko móc zdyskredytować tą stację jak tylko nadaży się okazja.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie komentarz jak teraz ten co wpisałeś @lakiman jest typowym odwracaniem kota ogonem.

Sprawy by nie było gdyby nie rasistowskie, odczłowieczające wypowiedzi. Stacja sama sobie świadectwo wystawia, nikt nie musi niczego drążyć. A jeśli uważasz że takie wypowiedzi nie zasługują na potępienie, no to nie mam pytań.

Jeśli także uważasz że stacja się odcina i nie zamierza powielać błędów, no to wczoraj mieliśmy kolejne dwa przykłady. Serio chcesz tego bronić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Oczywiście, że potępiam. Tylko szkoda, że przez to mierzona jest wartość tego kanału. Jak upadanie Republika co wielu by chciało, to będzie strata dla konkurencji w mediach inf.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fanbonda napisał(a):

Nie to nie jest norma, bo byłoby takich wypowiedzi dziesiątki ,a są raptem 3.. i to nie dziennikarzy stacji, a zaproszonych osób, od których wypowiedzi stacja się zdystansowała.

To ciekawe że przegapiłeś jak sądzę celowo wczorajszą dyskusję na temat serduszek i Ikei, bo w niej uczestniczyłeś, więc znasz temat.

 

8 minut temu, fanbonda napisał(a):

W Republice przynajmniej nikt nie wycisza mikrofonów.

Jak sądzę nawiązujesz do fejka z  X z konkurencyjnego kanału.

No cóż w Republice po 5 minutach z tym samym gościem szybko zakończono rozmowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, fanbonda napisał(a):

 To prawda. 

Co do Ikei to twórca Ikei byl zwolennikiem Hitlera, nie widze powodu do krytyki za podawanie informacji zgodnej z prawdą historyczną. 

Co do WOŚP to strzał w stopę. Kto chce to wspiera, kto nie to nie. Akcja cieszy się powszechnym szacunkiem. Gdyby były nieprawidłowości w wykorzystaniu środków finansowych to wykazały by to kontrole ministerstwa. Fundacja przyjęła pewien model dzialania i część zadan realizuje poprzez spółki założone do tego celu. Budzi to kontrowersje, ale jest to zgodne z prawem. 

 

 

Tak przegapiłem,że się wypowiedziałem @dvbtowiec :) Zarówno w sprawie Ikei jak i serduszek . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież podkreśliłem że uczestniczyłeś w dyskusji, więc nie musisz tego wykazywać :)

Komentuję Twój wpis sprzed chwili gdzie napisałeś

21 minut temu, fanbonda napisał(a):

Nie to nie jest norma, bo byłoby takich wypowiedzi dziesiątki ,a są raptem 3.

Łącznie wczorajszymi przykładami to już 5. Bądź uczciwy sam ze sobą chociaż :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 4 także w Twojej ocenie. Dziękuję. 4 sytuacje w tak krótkim czasie, to nie przypadek. Jako widz wyciągam wniosek że to jest niestety norma. tym bardziej że podlinkowałem także inne zdjęcie sprzed roku nawiązujące także nie wprost do hitleryzmy z pozą znanego polityka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to ktoś tłumaczył to tym, że Republika od niedawna jest w tym pakiecie od Polsatu i oni nawet sobie nie wnikali jakie stacje tam są dokładnie. Nie byłem jednak w stanie tego zweryfikować. Na pewno wpływ też mógł mieć fakt, że po prostu jeszcze miesiąc temu Republika nie miała takiej oglądalności a co za tym idzie, wszelkie odejścia od norm nie były tak nagłaśniane. No i przede wszystkim poszedł tutaj efekt stada, jeden reklamodawca odszedł to reszta nie mogła być gorsza.

Edytowane przez mrozio11
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...