Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bartosz10 napisał(a):

Podejrzewam, że jeśli nie było by tych wypowiedzi, to te firmy czekały by na inne potknięcie tej stacji, żeby mieć pretekst do niereklamowania się w tej telewizji wyznając zasadę: "Jak się chce psa uderzyć, kij się znajdzie."

Tym bardziej, że Ikea już parę razy udowodniła, że nie po drodze jest z konserwatywnymi poglądami

Kolejny, który tylko "podejrzewa". 😂

Jakoś w ostatnich latach się reklamowali, więc czemu nagle mieliby to zmienić - tym bardziej, że profil stacji od lat ten sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Ja też podzielam zdanie @Bartosz10. Chętnie oglądałem program "W tyle wizji" i jak zostanie wznowiony będzie kolejny powód aby oglądać tą stację.

21 minut temu, Pawelgor napisał(a):

 

 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki finansowe Ikei mówią co innego. mała faszystowska stacyjka, nie płacąca pracownikom, która bojkotuje Ikea od kilku lat nie zmieni tego, że ludzie tam będą robić zakupy. Tylko ograniczone umysły bojkotują, bo wyprodukowali torbę w tęczę 😅

22 minuty temu, lakiman napisał(a):

 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lakiman napisał(a):

 @Bartosz10Chętnie oglądałem program "W tyle wizji" i jak zostanie wznowiony będzie kolejny powód aby oglądać tą stację.

Ja także czasem zaglądałem na ten program i na Twoim miejscu bym się nie chwalił że chęrnie go oglądałeś. 

https://wyborcza.pl/7,162657,30200398,retoryka-warta-grzechu-wymaga-takiego-czy-innego-momentu-zaskoczenia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jak go wznowią będzie można wtedy poddać program ocenie. Zobaczymy.

Przekręcenie czyiś wypowiedzi świadczy tylko na niekorzyść wypowiadającego się. ;-)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Niektóre żarty bawiły. Szkoda, że formuła była skierowana "przeciwko" opozycji, bo można było stworzyć coś naprawdę ciekawego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, k05 napisał(a):

Kolejny, który tylko "podejrzewa". 😂

Jakoś w ostatnich latach się reklamowali, więc czemu nagle mieliby to zmienić - tym bardziej, że profil stacji od lat ten sam. 

Bo stacja by dość "niszowa" i większość osób nie wiedziało, że w ogóle istnieje

Więc jak o tej stacji zrobiło się głośno i oglądalność tego kanału wzrosła, to jest większa motywacja, żeby zaprzestać ich finansowania (przez reklamy)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bartosz10 napisał(a):

Bo stacja by dość "niszowa" i większość osób nie wiedziało, że w ogóle istnieje

Więc jak o tej stacji zrobiło się głośno i oglądalność tego kanału wzrosła, to jest większa motywacja, żeby zaprzestać ich finansowania (przez reklamy)

Ale głupoty piszesz. To czemu się wcześniej tam reklamowali? 

Cóż za teoria spiskowa. 😂

 

Taka prawda, że gdyby wypowiedzi Pana Pietrzaka i reszty były wyważone to żadnego tematu by nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 14:16, Solderowy123 napisał(a):

W takim razie na co, co roku szły pieniądze ze SSP za rządów PiSu, które miały być na "budowę konserwatywnych mediów", w tym tych Sakiewicza, że teraz na antenie żebrają o kasę?

Bardzo dobre pytanie - też chciałbym to wiedzieć. To było 8 lat rządów, dwukrotnie większościowy klub parlamentarny i sprzyjający prezydent, a więc stuprocentowa sprawczość. Jeśli przy takich możliwościach i takim finansowaniu nie potrafili zbudować silnego finansowo, konkurencyjnego kanału informacyjnego, to w moim odczuciu możliwości są dwie. Albo kasa została źle wykorzystana (żeby nie powiedzieć mocniej), albo są na tyle nieumiejętni, że zwyczajnie (pomimo finansowania) nie potrafili zbudować takiego medium. Tak czy inaczej, to jest nie do obrony, więc pretensje mogą mieć tylko i wyłącznie do siebie. Moim zdaniem, zgubiła ich też krótkowzroczność, bo nikt nigdy nie rządził i nie będzie rządził wiecznie, więc na pewne sprawy trzeba patrzeć w dalekiej perspektywie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było TVP Info to nie chcieli widocznie robić konkurencji.

Widocznie się przeliczyli myśląc, że kolejne wybory wygrają i w TVP się nic nie zmieni.

 

Program "W tyle wizji" także lubiłem. Chyba na nim największą ilość czasu pozostałem na TVP Info przełączając programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy. Jak można było lubić program ''W tyle wizji" Przecież tam nie było żartu, rozrywki tylko równe jechanie po opozycji. Żeby chociaż raz naśmiewali się ze Zjednoczonej Prawicy, ale nie wszystko co be to było po stronie opozycji. Niestety była to tępa krytyka  w sposób bardzo wulgarny. Obejrzałem z ciekawości fragmenty jednego lub dwóch programów. Jak stwierdziłem jaką to ma formę to przestałem oglądać. Dno i żenada. Nieporównywalne do Szkła Kontaktowego, chociaż miała to być alternatywa. Jak w każdym programie tego typu w TVP hejt, hejt, hejt.

Edytowane przez Janio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano można lubić oryginał bo nie hejtują, a uprawiają satyrę. 

A kopia, proszę bardzo kolejny przykład

https://wiadomosci.wp.pl/do-krrit-wplynely-skargi-na-w-tyle-wizji-ziemkiewicz-drwil-ze-zdrowia-stuhra-6532770537519233a

Cytat

Jerzy Stuhr w nocy z niedzieli na poniedziałek trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. Został tam przewieziony z Nowego Targu. Jego żona poinformowała, że aktor jest w ciężkim stanie.

Na słowa Ziemkiewicza wylała się fala krytyki

Rafał Ziemkiewicz, w programie "W tyle wizji" TVP Info, wyśmiał chorobę aktora, sugerując, że miała ona związek z wynikiem wyborów. "Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu" - stwierdził Ziemkiewicz. I dodał, że prawdopodobnie "miało to związek" z wynikiem wyborów.

To jest satyra? 

Jak ktoś pisze że lubił ten progrma oglądać z takimi wstawkami, to nie wiem jak to można skomentować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Każdy kij ma dwa końce

To raczej niezbyt dobrze świadczy o fanach tej telewizji ;) Jeśli to by było faktycznie masowe zamawianie to pewnie by na kilka dni wyłączyli płatności za pobraniem i tyle z tego. Już pomijając, jak żałosne jest coś takiego.

No i losowa wiadomość z Instagrama to raczej słabe źródło informacji.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mr. Music napisał(a):

Wcześniej nawet Ikea mogła nie wiedzieć o istnieniu tego kanału, bo to nie oni wybierają stacje tematyczne, tylko Polsat Media.

O tym mi właśnie chodziło - skoro była niszową telewizją, to Ikea mogła nie wiedzieć (albo się nie interesować aż tak bardzo), jakie kanały są w pakiecie

A jak stacja stała się znana większej grupie osób, to ikea się obudziła i zaczęła banować stację

To tak samo jak mamy jakąś małą roślinę (w ogrodzie), która nam nie przeszkadza dopóki nie urośnie. Wtedy jak nam zaczyna przeszkadzać to albo ją przycinamy tak, żeby dostosować ją do ogrodu, albo całkowicie usuwamy.

Ale jak widać @k05 tego nie zrozumiał, bo moje wpisy nie są "głupie", a raczej logiczne - ale już nie pierwszy na tym forum nazwał mnie głupim i nudnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



To samo masz wśród widzów TVN24 jak obejrzysz "Szkło kontaktowe" - dzwonią tam, zarówno osoby spokojne i zrównoważone, jak i skrajni lewicowcy. Taki mamy przekrój społeczeństwa i trzeba się z tym pogodzić
To, że ktoś nieprzychylnie wypowiada się o pisie nie oznacza, że jest lewicowcem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Każdy kij ma dwa końce 5202281ce32de920cf822a0601480b50.jpg

Z czego jak na razie media expert dalej jest reklamowany w Republice - dzisiaj widziałem ich reklamę w tej stacji

Ale gdzieś czytałem, że mają umowę do dzisiaj, więc chciałem się wstrzymać do czasu upłynięcia tej daty (czyli do jutra), żeby sprawdzić, czy po tej dacie dalej będą ich reklamy na antenie Republiki

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartosz10 napisał(a):

 

A jak stacja stała się znana większej grupie osób, to ikea się obudziła i zaczęła banować stację

 

Przecież ta stacja na rynku istnieje już ponad dekadę i co chwilę o niej słychać, najczęściej w mało korzystnym świetle, jak np. problemy z wypłatami wynagrodzeń dla pracowników/współpracowników. 😂

2 minuty temu, Bartosz10 napisał(a):

 

Ale jak widać @k05 tego nie zrozumiał, bo moje wpisy nie są "głupie", a raczej logiczne - ale już nie pierwszy na tym forum nazwał mnie głupim i nudnym

Nie nazwałem Ciebie "głupim" tylko to co piszesz, a to jest różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę zły dobór słów - przepraszam - miałem na myśli odniesienie do moich postów, a nie konkretnie do mnie

7 minut temu, k05 napisał(a):

Przecież ta stacja na rynku istnieje już ponad dekadę i co chwilę o niej słychać, najczęściej w mało korzystnym świetle, jak np. problemy z wypłatami wynagrodzeń dla pracowników/współpracowników. 😂

No niekoniecznie, bo raczej mało kogo interesowała jakaś mała stacja, której (podobno) są problemy z wypłatali

Bardziej chodziło mi o to, że telewizję Republikę jeszcze nigdy nie oglądało/śledziło tak dużo osób jak teraz - o czym świadczą wyniki oglądalności nielsen'a i wyniki na YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...