Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, Poland napisał:

Chyba producenci telezakupów będą klepać biedę w przyszłym roku bo najpierw zniknęły one z Wydarzeń 24 a teraz wylecą jednocześnie z Tele 5, Polonii 1 i TV Republiki. 

Tak w sumie to one były w Superstacji, natomiast Wydarzenia 24 nigdy telezakupów nie miały.

 

Sam ruch z usunięciem telezakupów z Republiki świadczy o tym, że wreszcie wymyślono, co można dać w zamian. Trochę to wygląda jak powrót do tego, co było tak koło 2014-15 roku, wtedy też było takie przedpołudniowe pasmo, chyba od 10 albo 11, kojarzy mi się ono z Michałem Rachoniem, bo on był jednym z prowadzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Od 1.08 TV Republika jest w jakości HD w ofercie UPC.  

Moduł: nr 340 na liście kanałów.

 

Od 1 sierpnia br. sygnał  stacji jest dostępny z nadajnika MUX w Katowicach.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

TV REPUBLIKA chce nadawać na MUX 8, oby to nie udało się. Lepsze już byłoby coś innego np. WYDARZENIA24. A dlaczego tak uważam?  Republika nic nie prezentuje ze sobą, łącznie z jakością pojmowaną jako obraz i przekaz merytoryczny.

 

 

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia 24 już są na MUX 4 bezpłatnie i nic się nie zmieni. Jak nie odbierasz to trudno. Co do TV Republika to też nie jestem zachwycony, ale z drugiej strony jestem za, bo nie chcę kolejnych nowych kanałów stworzonych specjalnie do NTC, a TV Republika jest już dostępna w Szczecinie i Warszawie, a więc dostęp tego kanału na teren całej Polski może być możliwy, a czy ktoś ma takie czy takie poglądy to trzeba uszanować. Nie chcesz to nie oglądaj :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. News czy biznes czyli kanały z oglądalnością bliską zera powinny się kierować do ogólnopolskiego mux. To ma sens 
Według mnie są ciekawe te kanały zamiast tej TV Republika. TV Republika też ma małą oglądalność, ale zyskuje bo są prawie wszędzie , a oni nie więc trzeba dać im szansę, nie od razu Rzym zbudowano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Falcon napisał(a):

Od zeszłego roku nie ma już zerowych zysków, 

Zysk netto w 2022r 228tys.

Wystarczająco duży aby muśleć o emisji naziemnej i osiągnięty jednorazowo w głównej mierze dzięki reklamom określonych spółek. 

Bardzo stabilne to finansowanie. Zachęcające do inwestycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Twórca profilu społecznościowego Okiem Młodych, Oskar Szafarowicz w najbliższą sobotę zadebiutuje na antenie TV Republika jako współprowadzący nowy program „Hity w Sieci”. Ma to być subiektywny przegląd "najzabawniejszych wydarzeń", którymi żył polski internet. Szafarowicz to działacz PiS chwalący obecną władzę w social media.Pierwszy odcinek „Hitów w Sieci” zostanie pokazany najbliższą sobotę 1 kwietnia o godzinie 11:11. Kolejne będzie można oglądać co tydzień o tej porze.


https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/oskar-szafarowicz-program-telewizja-republika-hity-w-sieci-pis-tiktok

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...