Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby było jasne, jeżeli tak powiedział to bardzo brzydko z jego strony, nie wolno robić takich rzeczy. Ale szkoda, że się jednak nie nagrały. Oni mówią, że tak powiedział, on powie, że tak nie powiedział i takie tam. A tak mieliby hit którym można by było grzać cały prime time :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo,że pani Katarzyna Gójska-Hejke to pseudo dziennikarka podobnie jak cała reszta z Gazety Polskiej, rzez takich jak ona nie oglądam TV Republika. Osobiście nie rozumiem dlaczego Paweł Kukiz przerwał wywiad, który i tak dobiegał końca, bo pani dziennikarka powiedziała ,że mają tylko minutę chwilę wcześniej. Ostro z nim polemizowała, typowo dla niej bardzo nerwowo reagowała na każdą krytykę jej ukochanego PiS-u. Często zadawała durne pytania, już ja bym lepiej przedstawił jej stanowisko niż ona sama, Paweł Kukiz z kolei źle znosi inne zdanie niż swoje. Choć zastanawiam się czy to nie było planowane po prostu wcześniej, bo mam wrażenie,że zrobił to na zimno, ja nie widziałem tam stanu podniesionych emocji. O dziwo na Facebooku swoim nie komentuje tej sytuacji, nie jest oburzony faktem emisji wywiadu bez jego zgody.

Natomiast z tego co słyszę od osób, które mają Republikę to tam jest notoryczna krytyka Kukiza.

EDIT(godz. 11.47)

Jednak jest pierwsze oświadczenie Pawła Kukiza i komentarz Tomasza Terlikowskiego : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pa ... arki-wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz nie jest poważną osobą, więc nie potrafi się zachować w sytuacjach stresowych. Ale od czego ma swoich ludzi? Powwinni lepiej go przygotować na konfrontację z nieprzychylnymi mu ideowo osobami. Chyba zdawali sobie sprawę, ze stronniczości i powiązań TV Republiki. Jeśli teraz sobie nie radzi, to co będzie gdy zostanie premierem? Głowa państwa nie może, tak po prostu się na kogoś obrazić i wyjść. A może to faktycznie było show? Tym bardziej się nie nadaje. Pomylił zawody.

 

TV Republice ta sytuacja może najbardziej zaszkodzić. Jeśli dalej regularnie będzie dochodziło do podobnych incydentów, to część zapraszanych gości przestanie do nich przychodzić. I pogłębi się ich negatywny wizerunek stronniczej stacji. Gdyby Terlikowski miał odrobinę rozumu, to dawno już zastąpiłby tą Gójską-Hejke kimś rozsądniejszym. Ale nie ma, więc zawsze będzie dążył do konfrontacji ideowej. Dlatego nigdy nie osiągnie ogólnopolskiego sukcesu, na miarę nawet Polsatu News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się nie sądzi o postulatach Kukiza to trudno mi go wyobrazić sobie na najwyższych stanowiskach państwowych. Natomiast czy ta sytuacja zaszkodzi TV Republice- moim zdaniem nic nie uzasadniało jednak zachowania Pawła Kukiza,a to jak się odniósł do dziennikarki czy stacji może jednak odstraszyć część wyborców. Ze studia TVN24 wychodził Jan Rokita-zdarza się. O TV Republika ostatnio było cicho, takie przypomnienie,że istnieją może być korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystne - zależy z jakiej perspektywy. Tylko w jej środowisku dostanie poklask. Ale w szerszej perspektywie zostania cenionym ogólnopolskim medium, nie mają szans. Stacja będzie marginalizowana, nawet jeśli pojawi się w NTC. Najwyraźniej to im wystarcza. I oczywiście uważam, że Kukiz nie ma szans na tekę premiera. Dzisiaj nie wystarczy być antysystemowym buntownikiem. Tylko teoretyzowałem, gdybyście nie zauważyli. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystne - zależy z jakiej perspektywy. Tylko w jej środowisku dostanie poklask. Ale w szerszej perspektywie zostania cenionym ogólnopolskim medium, nie mają szans. Stacja będzie marginalizowana, nawet jeśli pojawi się w NTC. Najwyraźniej to im wystarcza. I oczywiście uważam, że Kukiz nie ma szans na tekę premiera. Dzisiaj nie wystarczy być antysystemowym buntownikiem. Tylko teoretyzowałem, gdybyście nie zauważyli. :P

TV Republika będzie jaka będzie,ale myślę,że głównie z powodu ograniczeń. TVN24 to typowa stacja newsowa, z odpowiednio wysokim budżetem, który pozwala im na realizowanie własnych transmisji, wysyłanie ludzi w każdy zakątek i odpowiedni sprzęt. Wielu ludzi woli śledzić wydarzenia w TVN24 niż w TV Republika. Tego nie przeskoczą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie robią tego samego z TVP INFO i POLSAT NEWS, przecież to jest realna konkurencja?

Dlatego, że między nimi nie ma takiego napięcia, jak z Republiką. Ich reporterzy mają do siebie wzajemny szacunek. Np. w kryzysowej sytuacji w Smoleńsku, współpracowali ze sobą dzieląc zadania i materiały. A z Republiką wkrada się konflikt ideowy, który ta stacja niejednokrotnie podsyca. Wiele osób uważa, że działają na zlecenie PIS.

 

@STARS. TV ma rację, że to jest żenująco śmieszne. Ale niestety, podobne sytuacje będą narastały. Dużo osób obecnie dąży do konfliktu.

 

@wislok:

TVN24 na początku nie miał dużego budżetu. TV Republika sama sobie narzuca ograniczenia. Chce być stacją publicystyczną dla określonej wąskiej grupy ludzi. Wildstein z TVP udowodnił przecież, że to nie przynosi sukcesu. Nie wiem, czemu mi machasz tak tym TVN24? Ja szczerze wolę, jeśli już, TVN24 BiŚ. Polsat News ma gorszą pozycję i środki, mimo to radzi sobie nienajgorzej. Nie chodzi o budżet, moim zdaniem. Tylko o to nadmierne gadanie i pouczanie innych. Ludzie tego nie lubią. Wolą bzdury o jakieś zwyrodniałej matce, bo sami decydują, czy ją osądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo,że pani Katarzyna Gójska-Hejke to pseudo dziennikarka podobnie jak cała reszta z Gazety Polskiej, rzez takich jak ona nie oglądam TV Republika. Osobiście nie rozumiem dlaczego Paweł Kukiz przerwał wywiad, który i tak dobiegał końca, bo pani dziennikarka powiedziała ,że mają tylko minutę chwilę wcześniej. Ostro z nim polemizowała, typowo dla niej bardzo nerwowo reagowała na każdą krytykę jej ukochanego PiS-u. Często zadawała durne pytania, już ja bym lepiej przedstawił jej stanowisko niż ona sama, Paweł Kukiz z kolei źle znosi inne zdanie niż swoje. Choć zastanawiam się czy to nie było planowane po prostu wcześniej, bo mam wrażenie,że zrobił to na zimno, ja nie widziałem tam stanu podniesionych emocji. O dziwo na Facebooku swoim nie komentuje tej sytuacji, nie jest oburzony faktem emisji wywiadu bez jego zgody.

Natomiast z tego co słyszę od osób, które mają Republikę to tam jest notoryczna krytyka Kukiza.

EDIT(godz. 11.47)

Jednak jest pierwsze oświadczenie Pawła Kukiza i komentarz Tomasza Terlikowskiego : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pa ... arki-wideo

 

TV Republika i jej pracownicy (do dziennikarzy im jeszcze trochę brakuje, tak jak prawie w każdej polskiej stacji "informacyjnej") udowadniają, że wcale nie różnią się kompetencjami od informacyjnego ścieku na polskim rynku - ciężko liczyć na jakąkolwiek merytorykę, no chyba, że spotkają się sami przedstawiciele jednego obozu politycznego.

 

Paweł Kukiz natomiast udowodnił, że też raczej popłynie niedługo z poparciem i że też żadna wiedza ani kompetencje za nim nie stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym nie macham, po prostu doceń to,że chwalę odległą mi TVN24. TVN24 chyba mimo wszystko startował z lepszej pozycji niż TV Republika- mniej kanałów, premia za to,że byli pierwsi i jednak stała za nimi prężne ITI . Polsat NEWS to stacja najbogatszego Polaka. TV Republika to niska półka z Superstacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego TR nie ma budżetu? Bo ma mniejszą oglądalność w grupie komercyjnej niż ja, mała i tania stacja z muzyka! Różnica w kosztach utrzymania STARS.TV i Republiki jest OGROMNA. Ja nie dokładam, często coś zarabiam, działa. I teraz najważniejsze - TR ma małą oglądalność bo??? Jeśli mnie nie satysfakcjonuje oglądalność jakiegoś pasma to je zmieniam, przestawiam, kombinuję. I tyle. A TR ma nędzną oglądalność od dawna i coś się zmienia? Otwierają się szerzej? Widocznie jest dobrze tak jak jest i nie mają ambicji na coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tak jak piszę skoro TV Republika nie zapewnia standardu TV newsowej, nawet ludzie wolą oglądać relację z Marszu Niepodległości w TVP INFO i to byście ich nazwali zaangażowanymi narodowcami czy jeszcze gorzej,a ile można oglądać samego ględzenia. To jest po prostu nudne,a ich targetem powinna być konserwatywna młodzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodziło Stars.TV:) Oczywiście naracja, czyli moim zdaniem zbytnie sprzyjanie jednej opcji i dewaluacja innych środowisk narodowo-konserwatywnych jest rzeczą, która obniża oglądalność tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...