Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lakiman Wiele osób ogląda ten kanał obecnie jako swego rodzaju ciekawostkę. Sam tak robię, nigdy nie zaglądałem bo te treści które obecnie są w Republice były w TVP Info, na które także zaglądałem.

Teraz zaglądam na Republikę podbijając statystyki na pewno nie z powodu zrewidowanych poglądów.

Pomijając już amatorkę w tym kanale, zrozumiałą po części bo kasy mało, ale jednak przekaz jest tak ekstremalny że chyba tylko twardy elektorat to bezkrytycznie przyjmuje.

Choćby ten reporter zgłaszający uprowadzenie posłów. Gdyby nie był to kanał informacyjny i ktoś mi to pokazał bez logo, belek, kostek, pomyślałbym niezła satyra. Ale niestety to nie satyra, to alternatywna rzeczywistość tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja Republika w naziemnej została wyłączona na jakieś 30 minut, pojawiała się co jakiś czas plansza o problemach technicznych. Na yt i upctv normalnie nadawali.
U mnie lokalnie też nie było przez jakiś czas. Ktoś inny z Łodzi też potwierdzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 1 na X, wszędzie trenduje, ale nie tak bardzo.

No właśnie na marszu milionerów też sieją ferment z rzekomym wyłączaniem. Ciekawe kto odpowiada za MUXy lokalne?
Pisali i potwierdzam, że nie było m.in. w IPTV.
Każdy inny kanał był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec

 To by było całkowicie pozbawione sensu - skoro telewizja chce być jak najbardziej rozpowszechniona i chce mieć jak największą oglądalność, to akurat w czasie, gdy są takie wydarzenia to by specjalnie wyłaczali sygnał - no raczej nie

Edytowane przez Bartosz10
  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Dziwne, włączyłem Polsat Box GO w telefonie. 2 krotnie próbowałem  włączyć Republikę i komunikat, że kanał płatny w wyższym pakiecie. Przełączyłem na TVN 24.

Teraz działa znowu normalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że spadnę z krzesła, jak usłyszałem że dawni propagandyści TVP reklamują TV Republika jak "dom wolnego słowa." Jakoś nie pamiętam, żeby protestowali w obronie swojego kolegi Jana Pospieszalskiego, kiedy ówczesne władze telewizji usunęły, go za nieporawne poglądy.😂                       https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv-republika-dom-wolnego-slowa-holecka-rachon-kleczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się spot wizerunkowo- promocyjny 
 
Mają tupet


Potwierdzają dziesiątki osób.
Zwykła awaria, a ta alina z twittera jest jakaś odklejona. Twierdzi, że włączyli Republike z powrotem, bo zagroziła im, że zerwie umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...