Skocz do zawartości

Samsung DSB 305G


mimik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czytam,czytam i tak mysle że najlepiej zadzwonić do montazysty, bo może ty jednak nie masz tej Astry !, skoro montazysta zakładał monoblocka lub lnb single X2 na zezie to pewnoby przeinstalował Ci ten dekoder. Kosmos. Przy przycisnieciu FAV zmieniasz listy i na którejś pewno miałbyś kanały z HOT BIRDA +ASTRY. Proponuje tel do montazysty - bo szkoda prądu jak nie masz Astry. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Mam problem z tym dekoderem.Nie chce mi sie włączyć.Próbowałem juz wszystkiego,łącznie z wyłaczeniem z sieci,i nic.Po właczeniu świeci czerwona dioda ale bardzo słabo.Na infolini powiedzieli mi żeby zgłosic sie do najblizszego punktu,ale pewnie zamienią mi go na ten i ich [beep] mini :cry: Bardzo prosze o pomoc,moze ktos z was miał taki przypadek.Ps dekoder mam prawie 1,5 roku(pakiet mini)i to pierwsza awaria:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spotkała mnie dziś nieprzyjemna niespodzianka. Dziś po około 1,5 roku bezawaryjnego używania tego dekodera, po raz pierwszy się zawiesił. Zrobiłem standardowe procedury (wtyczka z sieci ), no i nie jest tak pięknie jak by mogło się wydawać. Dekoder podaje datę 1970 rok, przy uruchomieniu listy radiowej z miejsca się zawiesza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z wyszukaniem kanału TVN Warszawa na Samsungu DSB-S305G. Nie ma na liście transponderów tego, na którym jest ten kanał. W opcjach dekodera nie ma funkcji dodania transpondera. Przeszukanie całego satelity też nie pomogło. Proszę o podpowiedź jak to zrobić?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na pewno się opłaca, bo to najlepszy dekoder SD w ofercie Cyfrowego Polsatu. Bez awaryjny (w przeciwieństwie do Echostarów), można tworzyć listy ulubione, wyszukiwać kanały etc. Co do obrazu, to się niestety nie wypowiem, ponieważ sam odbieram ofertę CP na kineskopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rowniez jest jego wadą. Popsujesz pilota = masz problem. Bezawaryjny to on nie jest. Najczęstszą awarią jest problem z zasilaniem - dekoder nie uruchamia się, nie pali się dioda. Ale jako apsowiec dekodery samsunga (sd i w szczególności hd) polecam jako pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kilka dni temu kupiłem ten tuner na allegro. Gościu go sprzedawał bo skończyła mu się umowa z CP. Tuner ten odbiera jednak jeszcze kanały kodowane, Polsat jeszcze ich nie wyłączył.

W związku z tym mam takie pytanie, czy ten tuner sam aktualizuje oprogramowanie, czy najpierw wyświetla informacje, że jest dostępne nowe oprogramowanie i dopiero wtedy można je pobrać lub nie.

Pytam o to dlatego, bo obawiam się, że gdy zaktualizuje mi oprogramowanie to przestaną

mi odbierać kanały kodowane i kanały FTA.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończona, a kanały dalej dostępne?

Zapewne sprawa wygląda w ten sposób: umowa faktycznie została wypowiedziana i zakończona, jednak z powodu bajzlu w CP jeden z działów o tym nie wie, że umowa została zakończona, sądzą że umowa trwa. Za jakiś czas tuner zostanie zablokowany ponieważ nie wpłynęły opłaty za kolejny miesiąc. Trzeba będzie wykonać telefon i uświadomić ich, że umowa zakończona. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...