Jump to content

Recommended Posts

Popatrzyłem na ramówkę CBS Justice i naszego CBS Action i ciekawiej mimo wszystko wgląda CBS Action. Lepsze już te starocie, niż kolejne powtórki NCIS czy CSI (bo te widziałem na CBS Justice), które są już wałkowane na AXNach. 

4 godziny temu, SatExpert napisał:

No do przejścia na HaDe on się najmniej nadaje, bo tam są tylko starocie. :) Więc kanał nadaje się tylko pod rebranding. :)

Jakby na innych było inaczej, co mnie akurat zupełnie nie przeszkadza.:-D

W dniu 29.08.2019 o 11:27, lucky napisał:

Od 23.09.2019 kanał CBS REALITY przejdzie na standard nadawania HD i zmieni swoją pozycję w nc+ (canal+) z 188 na 170

Gdzie mogę znaleźć źródło tej informacji?

CBS Reality już w HD na sat, fajnie że nie ma w logo dopisku HD, ale wygląda że logo jest teraz większe niż było.

Skoro CBS Europa czy Extreme Sports Channel nie mają takiego dopisku, to oczywistym było że CBS Reality również tego nie będzie mieć.

1 godzinę temu, maks27 napisał:

CBS Reality już w HD na sat, fajnie że nie ma w logo dopisku HD, ale wygląda że logo jest teraz większe niż było.

Aż strach pomyśleć jak duże by było na CBS Reality 16K. :lol2:

• Upvote 1

Na czym polega formuła CBS Europa? Emitować filmy z Europy czy być europejską wersją jakiegoś ich kanału filmowego?

Na początku emitowali tylko kino europejskie, ale później doszły tytuły w Ameryki. ;)

Tak, to "zaszłość historyczna" ;). Prekursor tego kanału, powstały za czasów Wizji TV nazywał się Le Cinema (potem Europa Europa) i rzeczywiście wtedy prezentował wyłącznie kino europejskie i to takie ambitniejsze.

Z kolejnymi przejęciami i zmianami nazwy, najpierw na Zone Europa, potem na CBS Europa filmy europejskie praktycznie wyleciały z ramówki i mamy co mamy.

No ale nie oni jedni mają nazwe nieprzystającą do emitowanych treści - patrz History albo Comedy Central Family itd ;).

1 minutę temu, bugmenot napisał:

Tak, to "zaszłość historyczna" ;). Prekursor tego kanału, powstały za czasów Wizji TV nazywał się Le Cinema 

Początkowo tak, później Wizja Le Cinema. ;)

Zone Europa. Chyba najlepszy kanał Chello Zone z tamtych czasów. Pamiętam zapowiedzi wystartowania z Zone Horror czy Zone Fantasy, które nigdy się nie spełniły. Za to marka Europa Europa istnieje do dzisiaj! Jest obecna w Ameryce Łacińskiej, a odpowiada za niego oczywiście AMC Networks International w ramach lokalnego oddziału. Do lutego 2015 r. nadawał tam również Reality TV (znany w Europie potem jako Zone Reality i obecnie CBS Reality) z tym samym logotypem, który obowiązywał u nas w latach 2002–2005. Taka fajna ciekawostka.

Jest wyraźnie napisane, że nadawca wycofuje kanał z polskiego rynku.

• Upvote 1

11 minut temu, Kiler napisał:

@JohnnyBravo97: Multimedia Polska wysyła pisma do swoich klientów w tej sprawie.

Nie tylko Multimedia, mniejsze kablówki również. :)

20 minut temu, JohnnyBravo97 napisał:

Dzięki @Kiler. Szkoda, że w Cyfrowym Polsacie jest jako kanał promocyjny...

Właśnie sprawdziłem w mojej umowie i mam go gwarantowany.

Aneks podpisany 2019-06-26 .