Jump to content

Recommended Posts

Istnieje również prawdopodobieństwo, że kanał pojawi się także w Polsce. Na razie jednak nie są znane żadne szczegóły tego przedsięwzięcia, ale jeśli już to poza sieciami kablowymi kanał Zone Horror mógłby trafić do Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu. Pytanie, że któraś z tych platform wykupi go na wyłączność.

Wydaje mi sie ze CP sie zainteresuje, bo oni lubia kanaly Zone. Choc nie wiadomo jaka cena za niego chca Holendrzy

Ciekawy jest ten kanal wedlug mnie i podoba mi sie jego ramowka. Marzenie jak dla mnie zeby miec ten kanal w domku :D

Pociesza mnie mysle ze CP wypusci modul CAM wiec bedzie mozna sobie polaczyc oferte C+ i CP na wlasnym tunerku z 2xCI :D wiec teraz czekam na Zone Horror

Ja osobiscie nie jestem milosnikiem tego gatunku ale DOBRY horror lubie zabaczyc :D

Kanał jest obecnie dostęny jako FTA z Astr 2, wiązka europejska, oczywiście po angielsku

EuroBird 1 (28.5E) - 11264.00 H - DVB-S - QPSK - 27500 2/3 - NID: 2 - TID: 2311 - Txp: C1 - Beam: Steerable 1

horbita bedzie zone horror i ciegawe czy bedzie w cyfrze plus.

Edycja Mr. Orbita: Tylko drugą połowę jako tako rozumiem. @felik3 błagam wysil się trochę jak piszesz, bo nie wiadomo później o co wogóle chodzi...

Ten kanał ma dosyć ciekawą ramówkę więc ma duże szanse na powodzenie :) wydaje mi sie że nie będzie tego kanału w Cyfrze...prędzej już zobaczę go w CP :D:D:D

nie macie zadnych problemow z odbiorem tego kanalu?

kiedys bez problemu odbieralem zone horror na starym transponderze, po zmianie nie moge zlapac sygnalu. Inne programy z eurobirda ogladam bez zaklocen. moze antena 60 cm jest zbyt mala?

Obawiam się że antena 60 cm do odbioru programów z Astry2 może być za mała (dla niektórych transponderów). Sam mam antenę 90 cm i na częstotliwości Zone Horror (11264 H 27500) poziom sygnału wynosi zaledwie 35%. Dobrze, że obraz wcale się nie zacina, jedyny problem to gdy pogoda nie dopisuje.

Guest Anonymous

ciekawe cisza na temat tego kanału a ciekawe by to było :)

Istnieje również prawdopodobieństwo, że kanał pojawi się także w Polsce. Na razie jednak nie są znane żadne szczegóły tego przedsięwzięcia, ale jeśli już to poza sieciami kablowymi kanał Zone Horror mógłby trafić do Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu. Pytanie, że któraś z tych platform wykupi go na wyłączność.

a musi być na wyłączność? może dadzą tu i tu albo i nawet do n :D

Zone Horror, brzmi bardzo ciekawie, mam nadzieje na Cyfrowy Polsat :)

Wiem, że CP to straszna platforma, ale oczekuję po Z H ciekawszego repertuaru....

Edycja pitter: nie cytujemy posta jeżeli odpowiadamy zaraz pod nim.

Guest Anonymous

a dla mnie obojetne czy polsat czy cyfra mam oba:) :D:D

Ja bardzo lubie horrory :D Byle nie jakieś śmieszne ludki latały po ekranie bo zamiast sie bać można sie polać ze śmiechu.

Chętnie ten program zobaczyłbym w cyfrze. Mam nadzieje ze takowy sie pojawi.

Guest Anonymous

czas pokaze okaze sie ja czekam i czekam i ciszaaa :twisted: