Skocz do zawartości

Filmy - jakie warto obejrzeć?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z nowszych filmów polecam "Predators". Zupełnie nowe podejście do tematu, nie to co ta tandeta zwana AvP (chociaż jedynka była w miarę, ale 2jka to już dla mnie tragedia). Najbliżej jest temu filmowi do oryginału z Arniem :) Naprawdę wart obejrzenia.

Rozczarował mnie za to "Parnassus", ale to już kwestia gustu.

Z kolei film "Rewers" utwierdza mnie w przekonaniu, że polskie kino leży na dnie i obrasta w wodorosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Obejrzyjcie dramat pt.,,Senność", reż. Magdalena Piekorz. Premiera w TVP miała miejsce ok. pół roku temu w TVP Polonia. W grudniu poleci w TVP2.

 

Nowy film Magdaleny Piekorz, zdobywczyni Grand Prix Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za film "Pręgi". "Senność" to opowieść o ludziach, którym życie zaczęło przeciekać przez palce, którzy zapadli w rodzaj emocjonalnego letargu i choć żyją, nie żyją naprawdę. Znakomity młody pisarz dokonał niewłaściwego wyboru życiowej drogi, brnąc w emocjonalną pułapkę, z której nie umie znaleźć wyjścia. Utalentowana aktorka cierpiąca na narkolepsję zamknięta w swym luksusowym domu podejrzewa męża o zdradę. Wreszcie początkujący lekarz nie potrafi wydobyć się spod opiekuńczych skrzydeł rodziców i zacząć żyć na własny rachunek. Zbieg okoliczności sprawia, że drogi tych wszystkich ludzi przecinają się. Każdy pod wpływem impulsu budzi się na nowo do życia, podejmuje kolejną próbę pójścia własną drogą, na której znów może zdarzyć się miłość, nienawiść, zdrada, śmierć… wszystko.

filmweb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od czasów "Chłopaki nie płaczą" czy "Poranek kojota " nie widziałem chyba żadnej polskiej komedii żeby można o niej napisać że jest dobra. Nasze obecne komedie są mega nudne,pozbawione jakiejkolwiekiek akcji. Nic tylko siedzą i gadają a główne wątki to że on ją kocha lub nie kocha itp. Do tego w prawie każdym filmie Karolak,Adamczyk,Szyc czy Socha albo Kuna.

 

Widziałem np szumnie zapowiadany "Och Karol 2 " i okazał się beznadziejny.Nie umywa się do oryginału.Z resztą oryginał to oryginał, żadna kopia mu nie dorówna.W nowej wersji żadnej akcji,brak zainteresowania co będzie dalej i do tego beznadziejny nie pasujący Adamczyk.Ogólnie nowe filmy są słabe- polskie nudne i bez pomysłu a zagraniczne przesadzają z efektami specjalnymi przypominając gry komputerowe.Najlepszy przykład że stare lepsze niż nowe- filmy o Bondzie.

 

 

Poleci ktoś do obejrzenia dobrą nową polską komedie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio wiadziałem 2 filmy których nie polecam.

1 to Skyline mało akcji a jak coś sie zaczeło dziać to nagły koniec który sugeruje koejną część

2 to film Sybcy i Wścieli 5 fajny ale przesadzony względem poprzednich części, zwłaszcza scena pościgi po kradzieży sejfu, tragedia śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...