Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam najnowszy film Agnieszki Holland pt. "W ciemności", film opowiada o Polaku w który w czasie 2 wojny światowej pomagał Żydom którzy uciekli z getta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oglądałem ten film ,,W ciemności" jest godny polecenia, takie filmy mogą przypomnieć historię która w Polsce się rozegrała naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja najbardziej polecam film ''W Ciemności'' i film ''Sponsoring'' z Juliette Binoche.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kin zapraszam na komediodramat pt.,,Spadkobiercy", reż. Alexander Payne.

okladka_spadkobiercy_1m.jpeg

Wkinach

Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło.

Filmweb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Wall Street: Pieniadz nie spi (lecial na canal+) oraz Miasto Zlodziei. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warty obejrzenia jest na pewno film pt. "Artysta" który zdobył 5 Oskarów, ciekawie zapowiada sie również film Patryka Vegi "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Co ciekawe w tym filmie zagra Stanisław Mikulski, jednak nie w roli Hansa Klossa bo ta postać zagra Tomasz Kot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam film ''Kac WAWA'' który jest już w kinach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żartujesz? Podobno kaszana jakiej jeszcze polskie kino nie widzało, a widok Szyca w zwiastunie mnie tak rozwalił, że wyobrażam sobie jaki musi być film. To co, teraz Gwiezdne Wojny made in Poland, a w rolach głównych Szyc, Karolak i Adamczyk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem na "Kac Wawa" w kinie i muszę przyznać,że film nie powalił mnie na kolana.Ale w 3D warto obejrzeć,żeby mieć porównanie z zagranicznymi produkcjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Polecam film ''Kac WAWA'' który jest już w kinach.

Dodam tylko że ocena w filmwebie to 1.8 na 10 możliwych punktów więc wygląda to fatalnie,a film to rzeczywiście katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Frontowiec czy ty rzeczywiście byłeś na tym filmie i go polecasz czy tylko tylko sobie licznik postów nabijasz ?

Również byłem na tym filmie, nic wartego uwagi, raczej szkoda pieniędzy na bilet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oszukać Przeznaczenie 1,2,3,4,5, Paranormal Activity 1,2,3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej polecam Polski film pt: ''Nad życie'' z Olgą Bołądź i Michałem Żebrowskim oraz film ''Avengers'' które możemy zobaczyć w kinach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Może i warto obejrzeć, ale na pewno nie warto było czekać - Prometheus. Hype był ogromny, duża zasługa w tym dobrych teaserów, niestety produkt końcowy mocno rozczarowuje. Owszem, CGI oraz 3D są naprawdę świetne, w dobrym kinie robi to duże wrażenie, zaś dźwięk przestrzenny to mistrzostwo świata. Lepszy zdaje się nawet niż w Ghost Protocol, czyli obecnie mamy referencję, ale.. Scenariusz, dialogi i cała reszta to poziom kostki brukowej niestety. Rozumiem, że tak robi się dzisiaj kasowe filmy, ale przy Obcym to nawet nie stało. Polski dystrybutor również się popisał, premiera przesunięta prawie o dwa miechy, idiotyzm czy euro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam trzecią część filmu ''Faceci w Czerni'' w technologii 3D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam film ''Epoka Lodowcowa 4 - Wędrówka kontynentów'' który możemy zobaczyć w kinach w 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Przyznam, że puszczany obecnie w kinach trailer TDKR na dużym płótnie robi odpowiednie wrażenie! Czuć zupełnie inne podejście w robieniu filmów niż większość współczesnych produkcji, gdzie niemal cały budżet lokuje się w CGI. Na dole kilka genialnie kręconych scen (samolot, hangar, 11 tyś. extras na stadionie), które gdzie indziej powstały by na komputerku. Premiera za dwa tygodnie :smile:

[flash=480,300]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio wybrałem się do kina na film ''Jesteś Bogiem'' i dodam że bardzo ten film polecam, gdyż opowiada o założycielu zespołu Paktofonika ''Magika''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Również oglądałem i polecam. Jak ktoś się interesuje Hip Hopem to ten film musi obejrzeć obowiązkowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio głośno jest na temat tego filmu (przynajmniej w mych okolicach). Jakimś większym fanem hip hopu nie jestem, aczkolwiek lubię takie filmy. Hip Hop? - ,,Przebacz" i ,,Rozdroże café".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z polskich filmów polecam "Lincz" na faktach autentycznych oraz Symetrię bardzo dobre filmy w klimacie. W Kinie ostatnio oglądałem Resident Evil i muszę powiedzieć że jest lepszy od poprzedniej częśći więc jak ktoś jest fanem to pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Looper. Inteligentne, ambitne i świeże. Po trafieniu na polski rynek pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników Sci-Fi. Dla mnie największe zaskoczenie w tym roku. Rating R for strong violence, language, some sexuality/nudity and drug content ;]

[flash=480,300]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi