Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

5 programow to chyba w CP, ale moze i w C+ tez. Ja slyszalem o 3 kanalach czyli o C+ Film HD, C+ Sport HD (juz nadaje) i NGC HD. Mozliwe ze dojdzie jeszcze Eurosport HD i moze ten piaty to HBO HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 programow to chyba w CP, ale moze i w C+ tez. Ja slyszalem o 3 kanalach czyli o C+ Film HD, C+ Sport HD (juz nadaje) i NGC HD. Mozliwe ze dojdzie jeszcze Eurosport HD i moze ten piaty to HBO HD :wink:

 

 

W CP na pewno nie będzie tyle i tak szybko. Oni praktycznie stoją w miejscu. No, ale tyle kanałów w HD i to od razu nie będą mieć. Nawet jeszcze do końca nie wiadomo kiedy ich oferta HD startuje. Koło połowy 2007 roku ale w CP HD to będzie szajs łącznie z dekoderami. C+ to dopiero jest marka! Ci to mają za co mieć najlepszą ofertę w Polsce, a nawet HD. Będą mieli dużo kanałów w HD i ofertę mocno poszerzą w 2007. Pozdrawiam 8)

 

CYFRA+ FAN :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie przesada jest wprowadzenia w hd eurosportu choc oczywiscie jest za bo im wiecej kanalow hd tym lepeij a pozatym ja mam w kablowie eurosport wiec jakby nadawali hd to bym mial choc nie mam dekodera chyba obraz 16:9 wiec b.dobry,

ale co tam ma byc ciekawego w hd?kilka meczow pucharu uefa,mecze towarzyskie francji usiebie i druzyn afryki?konkurencje zimowe,kolarstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak dali; W lutym na kanale BBC HD na widzów czeka sporo nowości programowych. Kibice sportowi będą mogli obejrzeć m.in. kilka meczów rundy kwalifikacyjnej do Euro2008. Relacje rozpoczną się już 7 lutego. Na kanale BBC HD będą nadawane wszystkie mecze turnieju rugby Six Nations.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko co z oświetleniem na stadionach? Podobno musi być dwa razy mocniejsze (przynajmniej u mnie na stadionie) niż jest teraz. To może być duża przeszkoda. Bo nie chce mi sie wierzyć że hity typu: Korona - Wisła Kraków, Korona - Legia czy Legia - Wisła będą się odbywać w sobote/niedziele o 14:00.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska stacja informacyjna CNN rozpocznie emisję w wysokiej rozdzielczości HDTV. Telewizja podpisała już umowę na dystrybucję sygnału w HD z platformą telewizyjną DirecTV. Start CNN-HD w USA zaplanowano na jesień 2007. CNN-HD na razie ruszy tylko na rynku amerykańskim, ale interesujące będzie kiedy i w której polskiej platformie pojawi się najpierw. CNN International w wersji SDTV mają wszystkie trzy polskie platformy: Cyfra+, Cyfrowy Polsat i N. Pojawienie się CNN-HD byłoby zapewne interesującym zwiększeniem liczby kanałów HD w ofercie.

 

żródło:satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...