Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

swego czasu ukazał sie komunikat prasowy cyfry że będą transmisje wysokiej rozdzielczości z wydarzeń koszykarskiej ligi NBA i zawodowej ligi futbolu amerykańskiego (NFL).

chodzi mi o ta drugą dyscyplinę czy wiadomo coś więcej na ten temat, czy mieli na myśli sam finał, czy może zasadnicze rozgrywki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z tego co słyszałem to NGC HD różni się ramówką od zwykłego NGC. Mam trochę idiotyczne pytanie, czy jak nie mam dekodera HD, to mogę sobie zamówić tę opcję z NGC HD??? Oczywiście wiem, że wtedy nie będzie taka jakość jak na dekoderze HD, bo bardziej niż o inną ramówkę chodzi tu o super jakość, ale pytam tak z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zamówić opcję możesz, problemu nie ma. Na tym Philipsie, którego masz nie pójdzie, on jest stary i w tamtym okresie czasu zapewne nikt nie wiedział co to jest HDTV, napewno nikt nie wiedział. Jeśli chcesz mozesz przecież wynajać dekoder z HD od Cyfry i będziesz mógł mieć spokojnie NGC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, pytałem tak z ciekawości. Dzięki za odpowiedź, bałem się że mnie wyśmiejecie. A pro po to zdziwiłem się przed chwilą bo na stronie Cyfry znalazłem dekoder, który wygląda identyko jak ten mój tylko pilot inny http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_334.html , tylko nie wiem czy to ten sam czy obudowa tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilot inny, bo Ty masz pewnie po Wizji, bo nie miałeś wymienionego po fuzjii. Teraz jest nowy, tzn nowy, no nie całkiem nowy. Ten co jest dostępny dzisiaj jest lekko inny, ma inny kształt. Dekoder zapewne ten sam, a jak nie to nie wiele się różniący. Zobacz jaki masz model dokłądnie, bo ten, do którego daleś linka to: Philips DSX 6010. Napisali, że dekoduje programy w systemie CryptoWorks, dziwne, bo ludzie nadal używają przecież takich dekoderów i oglądają Cyfrę a ona nie jest w CryptoWorks tylko Seca :roll: może jakaś pomyłka. Z CryptoWorks'a korzystała Wizja.

 

pilotwizjags3.th.jpg

 

czy to Twój pilot? Czy masz inny?

 

a tak na marginesie to piszemy nie w tym temacie, przez PW jakby co, albo w Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze. Bo off top robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam mały problem ...

 

Ojciec poszedl zamowwic Cyfre+ dodatkowo opcja HD, oczywiscie niby wszystko ok, ale .... zapomniał zamówić National Geographic HD :roll:

 

Moge spokojnie zadzwonic na numer podany na stronie cyfry i juz teraz domówic ten kanał ?

 

Przyslą nową umowe ?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
23 tys. abonentów Cyfry+ HD

Do października 2007 udało pozyskać się 23 tys. abonentów, którzy zdecydowali się na wykupienie opcji HD w ramach platformy Cyfra+. Farid Belkhodja był z wyniku zadowolony, jednak nie ukrywał, że pierwotnie spodziewano się większego zainteresowania.

Do końca roku Cyfra+ planuje pozyskać łącznie 50 tys. abonentów kanałów HD. cały artykuł >>> źr. satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...