Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pola zawsze mogę dodawać, jeszcze platformy może by uszły, ale pakiety nie, a powiększanie limitu ilości tekstu jest bez sensu. Ktoś napisze w tym polu cały poemat i później będzie się wyświetlać po boku, szpecąc wygląd :P Raczej korzystanie z podpisów jest bardziej wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola zawsze mogę dodawać, jeszcze platformy może by uszły, ale pakiety nie, a powiększanie limitu ilości tekstu jest bez sensu. Ktoś napisze w tym polu cały poemat i później będzie się wyświetlać po boku, szpecąc wygląd :P Raczej korzystanie z podpisów jest bardziej wskazane.

Myślę że 200 liter w takim polu by wystarczyło bo najdłuższą nazwę ma chyba Komfortowy+ który ma 11 liter jeżeli ktoś miałby tego więcej to zmieścił by się w przedziale warunkiem jest tylko pisanie po pakiecie / poprzedzonej w nawiasie skrótem platformy na przykład :

Familijny + Relax Mix (CP)/Komfortowy+ (C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może "coś za coś"? Zwiększenie "etykietki" ale wyłączenie opcji podpisu? Dla mnie to wygląda jakbyście chcieli mieć to samo w dwóch miejscach.

Dlaczego w ogóle platformy? Sprzedajecie je i chcecie mieć więcej miejsca na reklamy? Dlaczego nie przeznaczyć tego miejsca na typ anteny, konwertera i siłownika? :>

 

Warto jeszcze nawiązać, że w sporej liczbie postów więcej jest "bzurnego podpisu" niż treści posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peter Parker - Hmm. W sumie wygląda to przyzwoicie, ale pod warunkiem, że w opcjach profilu zaznaczałoby się "ptaszkiem" jakie platformy się ma i tylko w tych zaznaczonych byłaby możliwość wpisania czegokolwiek i tylko te zaznaczone wyświetlałyby się w postach. No i oczywiście trzeba by tam dodać Orange i TnK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dodać trzy pola: Cyfra+, Cyfrowy Polsat i telewizja n, ewentualnie Orange. Wypełnione pole wyświetlałoby się pod avatarem, niewypełnione - nie. Wyglądałoby to tak:

 

fajnanazwa.png

Dodałbym jeszcze czwarte pole a mianowicie Inne i tu moglibyśmy wpisać inne metody odbioru jak : naziemnie czy kablówki jak również FTA i tu w nawiasie można by wpisać lokalizacje.

Dorzuciłbym też jeden formularz - Ulubiona stacja telewizyjna i/lub radiowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dorzućcie jeszcze ulubiony kanał tv, film, prezentera tv, program, piosenkę, kolor, samochód, wykształcenie, wykonywany zawód, wzrost, kolor oczu, hobby, nastrój, czego słucham aktualnie, typ tv, podzespoły komputera, z którego korzystam. Dzięki temu przegladanie forum bedzie ciekawsze i wygodniejsze. Jeden post zmieści się akurat na całym ekranie więc inne nie będą zakłocać nam odbioru. Poznamy przy okazji dokładnie życiorys autora wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione wykształcenie? Może być problem z reprezentatywnością czy cuś.

Żeby nie było - ja jestem do tych platform w profilu jestem nastawiony negatywnie, tylko zaprezentowałem jak by to wyglądało. Kisiel ma ciekawe pomysły, niejednokrotnie zbyt ciekawe :D

 

Podpis do tego w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji podanej przez @Peter Parker wygląda to najsensowniej, ale nie zmienia to faktu, że w podpisie można to lepiej i ładniej sobie rozpisać, z logami, choćby jak to ma właśnie @Peter Parker. W efekcie po dodaniu pól platformy byłyby po dwa razy - po lewej, bo byłyby pola i w podpisie, bo ładniej wygląda. Myślę, że naprawdę nie ma sensu, można użyć podpisu. Proszę o argumenty co sensownego dałoby dodanie tych pól ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu użytkownicy którzy mają tą samą platformę mogliby się zwracać do siebie o pomoc. Jeżeli chodzi o dodatkowe pole to przyszedł mi jeszcze na myśl taki gdzie wpisywalibyśmy modele dekoderów jakie mamy a argument za tym jest taki sam jak na początku tego opisu. Opis tego samego może też być w podpisie - ci co nie są dobrzy w grafice mogliby by dać w panelu pod avatarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niby nie można tego, kto jaką ma platformę i dekoder określić na podstawie podpisu? Przecież jak ktoś nie umieszcza tej informacji w podpisie, to skąd ta pewność, że zrobi to w tym polu pod avatarem :roll: I wcale nie trzeba być wielkim grafikiem, żeby wkleić sobie w podpis ikonki, jak zrobił to np. @Peter Parker - ot zwykły link do obrazka wklejony w znacznik [*/img] i umieszczony w podpis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu użytkownicy którzy mają tą samą platformę mogliby się zwracać do siebie o pomoc.
Większość i tak w podpisie chwali się, jaką posiada platformę i wykupione pakiety. To wystarczy w zupełności. Pomysł denny, głupi, chyba zbyt bardzo ulegasz fantazjom... :smile:

Według mojej oceny w profilu można byłoby dodać pole "Satelity" czy jakoś tak, i jeśli ktoś by chciał, to mógłby się pochwalić, do jakich ma dostęp.

Proponuję, aby wszyscy zieloni byli widoczni. Teraz się ukrywają i nie wiadomo do kogo mam iść z pretensjami. Czerwony też mógłby się nie ukrywać, ale to może jeszcze przejść.
Właśnie cała obsługa forum powinna siedzieć na niewidocznym. A z pretensjami idziesz zawsze do tego, kogo lubisz albo prędzej - komu podpadłeś :P

Również bym przeszedł na ukryty, to by mi ułatwiło poruszanie się po forum, gdyż od razu na dzień dobry nie dostawałbym różnych zażaleń od użytkowników i pytań związanych z TV-Sat. Szczególnie tych ostatnich jest w ostatnim czasie jakoś więcej niż kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem wystarczy możliwość umieszczenia informacji o platformie(platformach) jaką się posiada w podpisie,ale muszę przyznać ze pomysł RafiXa z polem satelity nie jest zły.Tylko zastanawia mnie co powinien w takim przypadku napisać,bądź zaznaczyć uzytkownik który posiada antenę z silownikiem :> :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując przydałoby się wprowadzenie platform : platformy (trzy pola),inne metody odbioru (mogą być na zasadzie trzech innych pól kablówki,naziemne,inne) i satelity. W ewentualności można też dorzucić ulubioną stacje radiową i telewizyjną (w jednym polu) dzięki temu wiedzieliśmy co kto ma i co ewentualnie lubi.

Proponuje aby te pola były obowiązkowe dla wszystkich od adminów do zwykłych użytkowników - dzięki temu skróciły by się opisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czymś takim każdy post zajmowałby pół strony ;)

O, dobrze napisane :) I spowodowałoby to, że jak ktoś miałby wszystkie dodatkowe pola pod avatarem wypełnione, a napisałby post zawierający tylko jedno zdanie (a są tacy, co potrafią napisać tylko jedno słowo, np. "tak" - pitter raczej wie o co, a raczej o kogo chodzi :lol:), to jak to by wyglądało - jedno zdanie, pod nim jakiś podpis (choć nie wszyscy mają), a dalej dużo pustego miejsca :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poland teraz to już całkowicie fantazja Cie poniosła.Może jeszcze by tak dolozyc pole w którym użytkownik będzie mogł pochwalić się swoim zwierzątkiem,samochodem i ulubionym posiłkiem? Bez przesady.

Przecież wyraźnie napisałem ewentualnie co nie znaczy że musicie to wybrać :) Podsumowując przydało by się do siedem pól :

- Cyfrowy Polsat

- Cyfra +

- N/TNK (w tym opcja HD)

- Kablówki

- Naziemne/DVB-T

- TP/Orange

- Inne metody odbioru (FTA,pakiety zagraniczne itp.)

Które każdy wypełniałby według tego co ma :)

W moim przypadku było by to tak :

 

Poland

Forum to mój drugi dom

 

Posty: 1097

Ostrzeżenia: 2

Dołączył(a): niedziela, 9 września 2007, 09:08

Lokalizacja: Trzciana k. Bochni

Cyfrowy Polsat : Familijny + Relax Mix (dekoder Mini)

Naziemne/DVB-T : Kraków "Chorągwica"

Inne metody odbioru : FTA (Hot Bird)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś ma I n i TNK i może jeszcze TNK HD? A co z abonentami TP/Orange? A jak ktoś ma FTA? Łącznie to by wyszło tego z 10 pól :> Jak ktoś ma znowu wszystko, to pod awatarem by miał całą litanię i napisze w temacie jedno zdanie, a post dzięki litanii po lewej zajmie pół strony :> Podpis jest do tych celów lepszy, a poza tym pola nie mogą być obowiązkowe, bo to ustawienie odnoszące się do poszczególnych pól, więc każde musiałoby być obowiązkowe, a jak ktoś nie ma Cyfrowego Polsatu, to nie może mieć obowiązku wypełniania. No i na koniec: nie zmuszę nikogo, żeby sobie nagle przeniósł wykaz tego co ma z podpisu na lewo - a jak ktoś nie będzie chciał, to co? Albo jak sobie da tu i tu?

 

Podsumowując: nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra przesadziłem z tym obowiązkiem w polach choć jeżeli ktoś nie miałby czegoś to mógłby dać przerywaną linię (---) ale na to raczej nie pójdziecie. Co do TNK HD to mogło być w polu TNK. TP/Orange mogłoby być w osobnym polu a FTA byłoby w polu "Inne metody odbioru". Generalnie chodzi o to że pola tyczyły by się pakietów a w przypadku naziemnych miejsca skąd nadawany jest program np: Kraków "Chorągwica".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...