Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HM. Kolega chyba nie zrozumiał: My nie prosimy o poradę jaka przeglądarkę zastosować aby uniknąc tych problemów (akurat w moim przypadku zmiana przeglądarki nie wchodzi w grę z przyczyn niezaleznych) natomiast chodzi mi o to czy mozliwe jest wyeliminowanie problemu ze strony forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

cóż z tego, że forum utrzymuje sie z reklam, niech sie utrzymuje, każdy wie że można stronę tak zrobić, aby linki nie skakały. Ponadto teraz kiedy kliknąłem, znów wskoczyło nie tu gdzie trzeba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

o dziękujemy bardzo. Zróbcie jak najszybciej coś z tym! I jeszcze gdyby te ostatnie wypowiedzi z forum na stronie głównej SatKuriera było wyświetlane natychmiast było by fajnie. Powodzenia i pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natychmiast to nie bardzo, bo jest to zależne od dwóch czynników:

- z samego forum dane są pobierane co 10 minut, żeby oszczędzić zapytań (to można jeszcze zmienić)

- strona główna satkurier.pl ma cache - z powodu jak wyżej (i zmiana tego w grę już nie wchodzi w efekcie nawet jakby forum pozwalało na stałe "czesanie" danych, to i tak się to nie wyświetli do czasu odświeżenia cache strony głównej).

 

Natomiast co do skakania, to temat jest "procedowany", zobaczymy co da się z tym zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam jeszcze jedną propozycję. Aby nowym forowiczom (około 3miesięcy od zarejstorwania się) nie dawać ostrzeżeń, za wykroczenia!!! No chyba, że ktoś naprawdę przegina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieznajomość prawa nie zwalnia z jego respektowania. Sporadycznie nowi są traktowani ulgowo, ale na pewno nie będzie tego zrobionego w takie oficjalnej postaci. Użytkownik ma znać regulamin od początku i się do niego stosować. Zresztą byłoby to niesprawiedliwe dla pozostałych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proponuję, aby wszyscy zieloni byli widoczni. Teraz się ukrywają i nie wiadomo do kogo mam iść z pretensjami. Czerwony też mógłby się nie ukrywać, ale to może jeszcze przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie odkrył, ale problem jest z ilością PW - niestety napis "administrator" przyciąga początkujących użytkowników do zadawania pytań licząc na szybką odpowiedź. Odpowiadałem to mi się tracił czas, a jak nie odpowiedziałem komuś, to czasami się obrażał ;) Jak mnie nie widać, to nie wiadomo, czy jestem, więc z pytaniami z opcją natychmiastowej odpowiedzi nikt nie ryzykuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, byłoby to ciekawe, tylko co jeśli ktoś ma więcej niż jedną platformę? Albo więcej niż jeden pakiet w danej platformie?

Jak by ktoś miał 3 platformy i w każdej po 3 pakiety to wyobraź sobie jakby to wyglądało :D

Jeżeli coś takiego miałoby się pojawić to byłbym za opcją, żeby była platforma, ale bez podawania pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wierzę, że ktoś, kto się zarejestruje tylko po to, by zadać kilka pytań i po rozwiązaniu problemu zniknie, bawił się w ustawianie takich rzeczy w profilu :] A że ci, co siedzą na forum częściej nie umieszczają takiej informacji w podpisie - cóż demokracja - chcę umieszczam, nie to nie :wink: No i skoro nie umieszczają tego w podpisie, to kto zmusiłby ich do ustawienia tego w specjalnych polach pod avatarem, nickiem i lokalizację itp. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...