Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można pisać w starych tematach, byle tylko wnieść coś wartościowego swoją wypowiedzią. Na przykład odpowiadanie na problem, który ktoś poruszył półtora roku temu czy wyrażenie swojej jednozdaniowej opinii na sytuację sprzed dwóch lat może być potraktowane tylko jako nabijanie postów.

Jeśli ktoś "odkopie" jeden temat, a post zostanie uznany za niepotrzebny, zostanie przeniesiony do kosza i tyle, jednak, jak Ty, odkopujesz tematy hurtowo nic nie wnoszącymi wypowiedziami to ostrzeżenie jest najłagodniejszym wymiarem kary. Chyba się mocno nudziłeś? W tym momencie znowu nuda? Znajdź sobie jakieś konstruktywne zajęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest uporządkowanie działu z odbiornikami Fergusona a konkretnie o dołożenie działu podrzędnego dla serii ARIVA i tam jeśli to możliwe przeniesienie istniejących wątków dla m.in. modeli 100, TT, Combo i tego najbardziej "rozczłonkowanego wątkami" modelu 200 który zawiera już sporo postów i ciężko przeglądać wątki dla innych modeli Fergusona, oczywiście dla osób które nie śledzą wszystkich wątków a moim zdaniem seria ARIVA zasługuje na swój dział ze względu na dużą ilość postów związaną z zainteresowaniem tą linią tunerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z forów motoryzacyjnych które przeglądałem,reputacje określa się nie na podstawie piwek czy liczby postów a po czasie spędzonym przez danego usera na tym forum.Osobiście nie uważam tego za dobry pomysł,juz chyba lepsze byłyby piwka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@jacekplacek według mnie też nie jest to dobre rozwiązanie. Ktoś może siedzieć na forum x godzin, napisać mało postów i to niewiele wnoszących do tematu, a ma wysoką reputację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że tak.

Przecież wiele osób się uczy, nie ważne, czy w podstawówce, gimnazjum, szkole średniej, czy na studiach, albo pracuje i nie ma czasu ciągle siedzieć na forum. To byłoby bardzo złe rozwiązanie, i nie ukrywam, że spotkałoby się z moją krytyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za double-posta, ale wpadł mi do głowy pewien pomysł.

Jest to przecież forum satelitarne, więc może zamiast "piwek", będzie coś takiego, jak "Podaruj konwerter" , czy może coś innego związanego z tematyką satelitarną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja chciałbym zaproponować aby w działach N, CP i Cyfra dac odzielne Ogłoszenie jak ma wyglądać wzór wypowiedzenia. Widzać i czytać że są z tym problemy. Wiadomo prościej napisać post niż skorzystać z wyszukiwarki. Może to będzie bardziej użyteczne.

Jest to chyba najczęściej zadawane pytanie oprócz : "Kiedy nowe kanały w ......?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

a ja mam propozycje, aby na stronie glownej satkuriera nie skakały linki do forum z ostatnimi wypowiedziami, bo jest to męczące, i aby strona szybciej sie odswiezała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...