Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mrozio11 napisał(a):

Mi się wydaje, że od początku tak było, że Canal+ Extra 5-7 będą dostępne na dekoderze podłączonym do internetu. Niemniej nie ma to większego znaczenia.

 

Tak było. Niczego nie zmieniali w tej kwestii ;)

 

Godzinę temu, tyrla napisał(a):

Oglądałem wczoraj mecz Milan - Liverpool i komentarz TOP. Szczególnie Marcin Rosłoń. Michał też dawał radę. 

 

O ile komentarz był na dobrym poziomie, to wynik już mi się nie podobał :rolleyes:

 

31 minut temu, tomik1 napisał(a):

I tu się nie zgodzę. Polsat bił na głowę te kanały C+Extra, jeżeli chodzi o jakość i bitrate

 

Fakt, Polsat robił to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem Twoje argumenty. Tylko jak mam napisać, żeby zostać dobrze zrozumianym? Ofertę filmową sam pisałem mają o kilka poziomów niższą od Max czy nawet Amazona. To jest chwalenie? Tutaj też napisałem wyraźnie, że ze względu na jakość nadawania wolałem LM w PSP. Jednak nie ja o tym decyduję, a to dla mnie bardzo ważne rozgrywki. Kiedyś nawet miałem N- kę, żeby mieć dostęp do LM. Satelitę też założyłem nie dla Canal+, tylko ze względu na PSP, których nie było w Vectrze. Takie tylko małe uzupełnienie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Arkon napisał(a):

Spoko, następny atakujący po @viaplayfan. Tylko dziwnym trafem nie zauważyłeś wpisu, że wolałem LM w PSP. Taki drobiazg, niewarty uwagi dla hejterów. :) 

Nie atakuje cie, nie mam zamiaru, tylko nie udawajmy ze C+ jest taki idealny i doskonały. Dla mnie oszukali swoich abonentów bo nawet jak chcialbym dobrać LM w Canal+ Online za te docelowe 20 zl to nie mogę bo musze kupic z zabowiązaniem rocznym i zaplacic 69 zl za stacje ktore juz posiadam. Normalnie czyste złodziejstwo, mam nadzieje ze duzo osob zbojkotuje ten pakiet i Kolodziejczyk sam sobie bedzie to oglądać 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, vigoo napisał(a):

[...] Szkoda, że jak zawsze po fakcie...

Jak to "po fakcie", przecież C+ zareagował już po pierwszym dniu pierwszej kolejki LM. Czy jakiś kibic fotelowy już zdążył popełnić samobójstwo z powodu reklam przed meczami? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Globus903 napisał(a):

Nie atakuje cie, nie mam zamiaru, tylko nie udawajmy ze C+ jest taki idealny i doskonały. Dla mnie oszukali swoich abonentów bo nawet jak chcialbym dobrać LM w Canal+ Online za te docelowe 20 zl to nie mogę bo musze kupic z zabowiązaniem rocznym i zaplacic 69 zl za stacje ktore juz posiadam. Normalnie czyste złodziejstwo, mam nadzieje ze duzo osob zbojkotuje ten pakiet i Kolodziejczyk sam sobie bedzie to oglądać 👍

Po raz kolejny napiszę- nigdy nie pisałem, że C+ jest idealny. Bliski ideału jest Amazon ze względu na stosunek jakości do ceny, ale to wyjątek. Sam bym się wkurzył, gdybym nie mógł dokupić pakietu z LM. Napisałem tylko, że miałem sporo szczęścia i C+ poszedł mi na rękę proponując niezłą cenę. Ja jestem stary i tęsknię za czasami, kiedy niemal cała piłka była w C+, a filmy w HBO i C+. Wtedy było niemal idealnie. :) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shevchenko1987 napisał(a):

 

Nie dostaniesz 4K, bo UEFA nie produkuje takiego sygnału. Francuski C+ daje upscal 4K. 

 

To prawda, że nie ma dostępnego 4K. Niemniej UEFA produkuje 1080p HDR przynajmniej w jednym spotkaniu w kolejce.

 

Osoby które oglądały transmisję otwarcia Igrzysk w 1080p HDR w MAX doskonale pamiętają, że jest ogromna różnica miedzy nawet bardzo dobrym 1080i a 1080p w HDR.

 

Jakość wczorajszej transmisji Milan - Liverpool była przyzwoita.

Jednakże, od platformy aspirującej do miana technologicznego lidera rynku oczekiwałbym zdecydowanie poziomu jakości jaki oferowany jest w innych europejskich krajach.

 

Jeśli nie ma dostępnego 4K - wówczas 1080p w HDR jest świetnym rozwiązaniem. To czy 1080p HDR jest dalej upskalowane czy nie to już nie ma większego znaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie reklam bardzo mnie zaskoczyli! Musieli pewnie dostać mnóstwo feedbacku od niezadowolonych klientów.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odp.: Bo te posty z X były już wklejane na tym forum, co prawda w nieodpowiednim do tego wątku, ale już to uporządkowaliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Za zgodą autora, z tych obserwacji powstanie artykuł na satkurier.pl."

michael112 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

1 godzinę temu, tomik1 napisał(a):

Polsat bił na głowę te kanały C+Extra, jeżeli chodzi o jakość i bitrate

 

Właśnie. Zróbmy proste porównanie:

 

Cena usługi (dla użytkownika "z ulicy", bez umów, rabatów itd.)

Było: 40 zł / msc.
Jest: 69 zł / msc.

 

Dostępność kanałów:

Była: dość szeroka dostępność: PC+, PB, kablówki
Jest: tylko PC+ i niektóre kablówki

 

Liczba transmisji w TV satelitarnej:

Było: 100%
Jest: 6 z 9 meczów (od 2. kolejki), czyli 2/3 (reszta w internecie).

 

Studio przedmeczowe:

Było: od 17:00, potem chyba od 18:00 i wieczorne od 19:30 (w czasie 1. tury meczów)
Jest: od 19:30 (w czasie 1. tury meczów) - do tych dwóch pierwszych nie ma studia

 

Reklamy:

Było: całkowity brak reklam
Jest: reklamy nie tylko przed meczem, w przerwie i po nim, ale też tuż przed pierwszym gwizdkiem (to ostatnie ma się zmienić, ale ogólnie reklamy nie znikną przecież)

 

Konsekwencje dla widzów innych kanałów:
Ze względu na LM C+ wyłącza Teletoon i swój kanał 4K.

 

Multiliga:

Do tej pory nie było.
Teraz jest (do meczów z 21:00).

 

No w zasadzie poza tą multiligą Polsat bił C+ na głowę pod każdym względem. Może jeszcze komentatorzy, ale to przecież kwestia subiektywna.

  • Popieram 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z tym nie zgodzić. Nie wiadomo czy cena by została na tym samym poziomie. Studio i komentatorów mieli fatalnych.

 

Dostępność w kablówkach też kulała. Mało kto to oferował. Reszta na ich korzyść.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą dostępnością PSP w kablówkach to mocno przesadziłeś. Z tych największych chyba tylko UPC miał te kanały- Vectra na pewno nie. Z resztą w zasadzie się zgadzam, dlatego śmieszyły mnie te zarzuty wobec Polsatu a to o gotowanie, a to o słabych komentatorów. My, Polacy, zdaje się na wszystko lubimy narzekać. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież gadających głów zawsze można nie oglądać. Ja mam za 20 zł kanały PSP w UPC/Play i za tę śmieszną cenę miałem dostęp do całej LM. Rzeczywiście Multiligi brakowało, ale to zostawmy. A teraz nawet nie mogę dokupić kanałów C+extra w Play. I jak tu się nie wkurzyć. Czasami chodzi mi po głowie by wykupić w Smart TV pakiet Player z C+extra ale potem myślę że płacenie podwójne za coś to chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym - z drugiej strony - Player pamiętam że nie ograniczał rozdzielczości na urządzeniach ze słabszym Widevine (chyba że potem to zmienili). I jeśli ktoś chciałby w ten sposób oglądać c+ to player może być korzystnym rozwiązaniem: dla niektórych lepsze jest HD 25fps niż SD 50fps - zresztą nadal ma wybór.

No i przypomnę że C+ Extra są tylko w c+online nawet jak kupisz u playera, tak więc ich to nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, michael112 said:

Poza tym - z drugiej strony - Player pamiętam że nie ograniczał rozdzielczości na urządzeniach ze słabszym Widevine (chyba że potem to zmienili). I jeśli ktoś chciałby w ten sposób oglądać c+ to player może być korzystnym rozwiązaniem: dla niektórych lepsze jest HD 25fps niż SD 50fps - zresztą nadal ma wybór.

No i przypomnę że C+ Extra są tylko w c+online nawet jak kupisz u playera, tak więc ich to nie dotyczy.

W 25 klatach oglądają tylko tacy, którym naprawdę wszystko jedno. Sama rozdzielczość to za mało, musi być dla kopanej (i nie tylko) większa liczba klatek.

5 hours ago, dynecik said:

Wykupiłem jednak ten pakiet SS ale chyba zrezygnuję bo te reklamy przed meczem to żenada - pirackie streamy sa mniej zasrane reklamami niż te ich kanały extra

Dokładnie. CANAL+ przeszarżował z reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...