Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może dzięki tym reklamom, Super Sport jest "tylko" za +20 a nie +40 zł 🤔

 

Biorąc pod uwagę ofertę Canal+ satelitarną (19,90 + 20 zł), pełny pakiet Canal+ za 40 zł ze sportem (w tym cała Ekstraklasa i Liga Mistrzów), filmem i serialem, to na chwilę obecną nie jest dużo. Przypomnę, że sam Polsat Sport Premium z samą LM był standardowo wyceniany na 30 zł.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał(a):

Puścili reklamy w trakcie hymnu?  I bardzo dobrze, brawa dla Canal+. Ten "hymn" jest nikomu niepotrzebnym wymysłem marketingowym UEFA. Nic dziwnego że często bywa przez kibiców wygwizdywany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, muza_tv napisał(a):

Ktoś tu na forum pisał, że przyznano mu dostęp do LM w takiej sytuacji.

Bzdury opowiadasz. Ta sprawa była wałkowana na fb i nikt nic nie załatwił.

2 godziny temu, k05 napisał(a):

W czeskiej tv nie znalazłeś niczego z LM za darmo? 😂

Co w tym widzisz zabawnego? Mam dostęp na czeskiej tv naziemnej i czasem oglądam.

2 godziny temu, k05 napisał(a):

"Kombinujesz jak koń pod górkę" zamiast skorzystać z najprostszego rozwiązania.

Chciałem uczciwie dokupić paczkę w C+ ale mi jej nie chcą sprzedać.. Oglądam sobie spokojnie za darmo w takiej samej jakości jak w c+ online.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, liverfan4 napisał(a):

nikt nie wpadł na pomysł, żeby nie pokazać składów. Dziwne, bo w C+ rządzi były dziennikarz sportowy, czyli człowiek który powinien czuć temat.

Wczoraj na meczu Milan - Liverpool były pokazane składy obu zespołów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Globus903 napisał(a):

Ty C+ zawsze bedziesz chwalił nawet jak kazą ci zaplacic 100 zł wiecej i oszukają w perfidny sposób, natomiast Netflix i Viaplay to wszystko zawsze robią zle i nigdy nie warci swojej ceny. 

Spoko, następny atakujący po @viaplayfan. Tylko dziwnym trafem nie zauważyłeś wpisu, że wolałem LM w PSP. Taki drobiazg, niewarty uwagi dla hejterów. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opór zawsze działa. Nie osiągnęliśmy pełnego sukcesu, ale lepsze to niż nic :)

 

@Arkon, nic osobistego. Po prostu na każdym kroku nie musisz podkreślać jaki to jesteś zadowolony z C+, ich oferty, ceny. To samo tyczy się Legii, Barcelony i komu tam jeszcze namiętnie kibicujesz. Wszyscy już to wiemy. Ja Cię nie hejtuję, ale czasami warto być nieco powściągliwym i nie powtarzać się na każdym kroku ;)

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...