Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, salva napisał(a):

Guzik prawda. Sky Italia potrafi podczas meczu zwężać obraz, by z boku leciała reklama. 

Myślę, że polskie koncesje na to nie pozwalają. Podobne reklamy są w Niemczech. U nas żadna stacja tego nie stosuje. 

 

29 minut temu, Lukop napisał(a):

Najpierw w C+Sport wprowadzili standardowe bloki reklamowe,

Tutaj zawsze były standardowe bloki reklamowe. 

 

12 minut temu, Marcin1111 napisał(a):

oby już w 2 kolejce były 2 różne środowe spotkania.

 

5 minut temu, michael112 napisał(a):

Ja się nie zdziwię jeżeli oni wręcz czekają aż TVP wybierze swój mecz 2. wyb. i ten sam wrzucają na 360.

Juz dzisiaj wiadomo, że i w TVP1 i w CANAL+360 w 2. kolejce zostanie pokazany ten sam mecz: Aston Villa - Bayern Monachium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian1979 napisał(a):

Serio oprócz tych wszystkich zagrywek, dają nawet reklamy między meczem a studiem? To co to za kanału Extra Premium??

Taki z Ciebie fan rozgrywek Ligi Mistrzów, że dopiero teraz to zauważyłeś? Niektórzy tutaj to więcej piszą niż oglądają to na czym niby tak bardzo im zależy. 

Moim zdaniem te reklamy między meczami są do zaakceptowania. 

Ale w czasie prezentacji składów już NIE. 

 

1 godzinę temu, damian1979 napisał(a):

LM w Polsacie Sport Premium - wróć, obudź nas z tego złego snu! :)

Już nie odlatuj. Przesadzasz. Merytorycznie jest znacznie lepiej niż w Polsacie. Nie ma 4 godzinnego studia z gotowaniem czy ekspertów pokroju Hajty. O tym, że wreszcie jest Multiliga nawet nie wspomnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz oglądałem transmisję poprzez Ace Stream i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością. Mam C+ online na terminowej umowie  i nie mam możliwości zakupu paczki Super Sport a jeszcze z wujem się na łby nie zamieniłem aby drugi raz wykupić to samo aby oglądać LM.

Edytowane przez szwarckopf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może, zamiast biadolić na forum, należy napisać reklamację do Canal+, że nie możesz wykupić dostępu do LM w Canal+ Online, bo masz abonament roczny? Może znajdą jakieś rozwiązanie? Ktoś tu na forum pisał, że przyznano mu dostęp do LM w takiej sytuacji. Tylko trzeba sklecić kilka zdań w tej sprawie. Powodzenia 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, szwarckopf napisał(a):

Mam C+ online na terminowej umowie  i nie mam możliwości zakupu paczki Super Sport a jeszcze z wujem się na łby nie zamieniłem aby drugi raz wykupić to samo aby oglądać LM.

Jak nie? Przecież kupiłeś pakiet Entry z chęcią dokupienia C+ i Super Sport, ale byłeś tak niecierpliwy, że po kilku dniach zrezygnowałeś. 😂

W czeskiej tv nie znalazłeś niczego z LM za darmo? 😂

"Kombinujesz jak koń pod górkę" zamiast skorzystać z najprostszego rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wieczór z nową LM za nami. 

Wrażenia

Zalety

+Jest merytorycznie (ciekawe studia przedmeczowe, poprawnie czytane nazwiska piłkarzy, eksperci znający aktualną sytuacje danego klubu w ligach krajowych
+Jest dobry komentarz z ciekawostkami i bez niepotrzebnego darcia się przy. golach
+Dobre Full HD
+Jest multiliga, jak ktoś chce
+ Nie ma Tomasza Hajty i Marcina Feddka :D

Wady
 -Jest drogo

-Są reklamy (szczególnie irytuje ta między prezentacją składów)
- Brak 4k mimo że c+ ma taką możliwość.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arkon napisał(a):

Mnie jakoś te reklamy nie przeszkadzają, tym bardziej że weszli ze składami. Koszty praw są niesamowite, więc przyzwyczaiłem się do reklam w kinie, to i do tego przywyknę. Żeby nie było wolałem LM w PSP ze względu na lepszą jakość obrazu. Dla mnie oprócz meczów Legii i Barcy, to są najważniejsze rozgrywki, więc nie miałem wątpliwości, tym bardziej że cenowo mi całkiem nieźle wychodzi w Platformie Canal+.

Ty C+ zawsze bedziesz chwalił nawet jak kazą ci zaplacic 100 zł wiecej i oszukają w perfidny sposób, natomiast Netflix i Viaplay to wszystko zawsze robią zle i nigdy nie warci swojej ceny. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z większością co napisałeś. Od siebie dodałbym jeszcze:

 

+ Nie ma kuchni mistrzów,

+ Nie ma muzyki mistrzów,

+ W C+ Online można komponować własną multiligę dzięki funkcji "Multi Live".

 

W kwestii minusów... O cenie powiedzieliśmy już chyba wszystko. 

 

Najgorsze dla mnie są chyba te reklamy. Żeby to jeszcze była jakaś 5 sekundówka, ale gdzie tam. Wpakować takie coś do produktu premium i pobierać za taki pakiet odpowiednią stawkę jest niedorzeczne. 

 

Nie dostaniesz 4K, bo UEFA nie produkuje takiego sygnału. Francuski C+ daje upscal 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich klientów korpo lubią najbardziej. Nie rozumiem jak się można przyzwyczaić do reklam. Żeby te reklamy były wrzucone kosztem braku podwyżek pakietu to jeszcze bym zrozumiał. Z czegoś trzeba to finansować, ale w tej sytuacji kiedy stawka jest wysoka i sztywna totalnie się nie zgadzam z takim podejściem. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w fazie pucharowej coś się w tej kwestii zmieni zobaczymy, co do reklam to niech już sobie będą (jeśli muszą) ale na Boga nie między składami zespołów albo w trakcie ich prezentacji :D, obawiam się jednak że c+ z tego nie zrezygnuje......

P.S Komentarz do meczu JUV-PSV genialny, wiedza, luz i poczucie humoru....Aż człowiek czuje ulgę po tym co było w polsacie. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damian1979 napisał(a):

Serio oprócz tych wszystkich zagrywek, dają nawet reklamy między meczem a studiem? To co to za kanału Extra Premium??

Reklamy między studiem a meczem jeszcze bym przełknął. Ale reklama przy prezentacji składów na chwilę przed rozpoczęciem to już przegięcie. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On sam przyznaje, że przy niektórych decyzjach nie ma nic do powiedzenia tylko decyzje podejmuje Pani Prezes.

 

Nawet portale o tym piszą: Kibice wściekli na Canal+. Gigantyczna burza w pierwszy dzień Ligi Mistrzów Piłka nożna - Sport.pl

 

Wyniki ankiety na dole artykułu mówią same za siebie: 

 

Ankieta.jpg

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że Kołodziejczyk za tym nie stoi tylko ktoś inny. Ale on jednak jest "twarzą" sportowego C+, więc mu się obrywa. 

 

15 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

No i bardzo dobrze.  Chociaż wątpię, że się z tego wycofują, bo podobno jakaś firma wykupiła już prawo do pokazywania reklam w tym slocie na 167 meczów Ligi Mistrzów. 

Mimo wszystko może to uchroni ich przed decyzją o podobnych wrzutkach podczas chociażby Ekstraklasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Pierwszy wieczór z nową LM za nami. 

Wrażenia

Zalety

+Jest merytorycznie (ciekawe studia przedmeczowe, poprawnie czytane nazwiska piłkarzy, eksperci znający aktualną sytuacje danego klubu w ligach krajowych
+Jest dobry komentarz z ciekawostkami i bez niepotrzebnego darcia się przy. golach
+Dobre Full HD
+Jest multiliga, jak ktoś chce
+ Nie ma Tomasza Hajty i Marcina Feddka :D

Wady
 -Jest drogo

-Są reklamy (szczególnie irytuje ta między prezentacją składów)
- Brak 4k mimo że c+ ma taką możliwość.  

 

36 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Zgadzam się z większością co napisałeś. Od siebie dodałbym jeszcze:

 

+ Nie ma kuchni mistrzów,

+ Nie ma muzyki mistrzów,

+ W C+ Online można komponować własną multiligę dzięki funkcji "Multi Live".

 

W kwestii minusów... O cenie powiedzieliśmy już chyba wszystko. 

 

Najgorsze dla mnie są chyba te reklamy. Żeby to jeszcze była jakaś 5 sekundówka, ale gdzie tam. Wpakować takie coś do produktu premium i pobierać za taki pakiet odpowiednią stawkę jest niedorzeczne. 

 

Nie dostaniesz 4K, bo UEFA nie produkuje takiego sygnału. Francuski C+ daje upscal 4K. 

 

Ja jeszcze dodałby do plusów możliwość korzystania z Expert Mode w Canal+Online podczas transmisji na żywo. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...