Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w Play dalej cisza, żenada. Będę zmuszony przez tych baranów oglądać mecz Bayern - Dynamo Zagrzeb na C+360. Nawet magazynu skrótów nie da się obejrzeć bo jest w C+extra. Z UPC jestem od samego początku istnienia, od 2000 roku, ale teraz po połączeniu z Play zastanawiam się nad czymś innym. Najgorzej, że wyboru za bardzo nie mam, wszelkie serwisy streamingowe odpadają, bo to oznacza opóźnienie sygnału oraz słabszą jakość na TV niż w kablówce.  

Edytowane przez Marcin1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Marcin1111 napisał(a):

Z UPC jestem od samego początku istnienia, od 2000 roku, ale teraz po połączeniu z Play zastanawiam się nad czymś innym. Najgorzej, że wyboru za bardzo nie mam, wszelkie serwisy streamingowe odpadają, bo to oznacza opóźnienie sygnału oraz słabszą jakość na TV niż w kablówce.  

 

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale wybór póki co jest mały, bo nikt tego prawie nie oferuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Marcin1111 napisał(a):

A w Play dalej cisza, żenada. Będę zmuszony przez tych baranów oglądać mecz Bayern - Dynamo Zagrzeb na C+360. Nawet magazynu skrótów nie da się obejrzeć bo jest w C+extra. Z UPC jestem od samego początku istnienia, od 2000 roku, ale teraz po połączeniu z Play zastanawiam się nad czymś innym. Najgorzej, że wyboru za bardzo nie mam, wszelkie serwisy streamingowe odpadają, bo to oznacza opóźnienie sygnału oraz słabszą jakość na TV niż w kablówce.  

Ponoć Play prowadzi jeszcze rozmowy z C+: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/liga-mistrzow-canal-extra-start-plan-transmisji-jak-ogladac-tvp-sport-canal-polsat-box-vectra-orange-t-mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żenada z tymi reklamami podczas przedstawiania składów. Powtarzamy się tu wszyscy, ale dla mnie to jest niepojęte. Ktoś kto ma C+ od wielu lat, ja od połowy lat 90-tych, po prostu musi być w ciężkim szoku. C+ nie przyzwyczaił abonentów do reklam, tu zawsze było ich mało w porównaniu z innymi stacjami. Wstyd.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre czasy z prawdziwym „premium” się skończyły z końcem nadawania LM w Polsacie.

 

W C+ premium to jest tylko cena. Obrzydzili całą LM swoimi dennymi zagrywkami i oby na wynikach oglądalności wyszło to bokiem.

 

To, że będą reklamy zapowiadali. Podczas live wychodzi, że komentatorzy nie są nawet świadomi tego, że idzie reklama bo się włącza w trakcie zdania. Cyrk.

Edytowane przez kamzi120
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, kamzi120 said:

Dobre czasy z prawdziwym „premium” się skończyły z końcem nadawania LM w Polsacie.

 

W C+ premium to jest tylko cena. Obrzydzili całą LM swoimi dennymi zagrywkami i oby na wynikach oglądalności wyszło to bokiem.

 

To, że będą reklamy zapowiadali. Podczas live wychodzi, że komentatorzy nie są nawet świadomi tego, że idzie reklama bo się włącza w trakcie zdania. Cyrk.

Osobiście bojkotuję LM w CANAL+, uderzenie po kieszeni to jedyna możliwość by wskazać im właściwą drogę. Rozumiem, że prawa kosztują, ale reklamy, zwłaszcza tak prezentowane są dla mnie całkowicie nieakceptowalne.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś te reklamy nie przeszkadzają, tym bardziej że weszli ze składami. Koszty praw są niesamowite, więc przyzwyczaiłem się do reklam w kinie, to i do tego przywyknę. Żeby nie było wolałem LM w PSP ze względu na lepszą jakość obrazu. Dla mnie oprócz meczów Legii i Barcy, to są najważniejsze rozgrywki, więc nie miałem wątpliwości, tym bardziej że cenowo mi całkiem nieźle wychodzi w Platformie Canal+.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Arkon said:

Koszty praw są niesamowite, więc przyzwyczaiłem się do reklam w kinie, to i do tego przywyknę. 

Człowiek do wszystkiego się przyzwyczai, ale nie o to chodzi. Jakoś zagraniczne platformy nie ostawiają podobnej szopki lecz co najwyżej reklamy są w trakcie przerw meczów. CANAL+ coraz bardziej pogrąża się wizerunkowo takimi posunięciami, a ceny rosną.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Biała_vanna napisał(a):

Człowiek do wszystkiego się przyzwyczai, ale nie o to chodzi. Jakoś zagraniczne platformy nie ostawiają podobnej szopki lecz co najwyżej reklamy są w trakcie przerw meczów. CANAL+ coraz bardziej pogrąża się wizerunkowo takimi posunięciami, a ceny rosną.

Tu akurat nie prawda. Pamiętam jak we Włoszech na kanale Premium była dokładnie taka sama akcja. To samo od razu po gwizdku kończącym połowę była 30s reklama i wracali jeszcze na statystyki i krótkie podsumowanie.


Niemniej jednak: słaba jakość, reklamy, cena, wyłączanie kanałów Teletoon+ i Canal+4K bo skąpią na kosztach nadawania, brak możliwości dokupienia samej LM dla osób mające roczne pakiety Online.

 

co więcej dużo osób miało PSP czyli ligę mistrzów za 0zł w c+. Kanały zostały bezczelnie zabrane (wielu konsultantów mówiło, że zakończyły nadawanie, a to nie prawda bo dalej nadają).  Zabrali dobre sportowe kanały nie odejmując nic z abonamentu, a teraz sobie dodatkowo życzą 3 dychy. 
 

Mam nadzieję, że im to się odbije. Ja osobiście będę włączał kanały na mecze a od razu po nich składał odstąpienie od umowy i nie dam im zarobić ani grosza

Edytowane przez kamzi120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin1111 napisał(a):

Ale żenada z tymi reklamami podczas przedstawiania składów. Powtarzamy się tu wszyscy, ale dla mnie to jest niepojęte. Ktoś kto ma C+ od wielu lat, ja od połowy lat 90-tych, po prostu musi być w ciężkim szoku. C+ nie przyzwyczaił abonentów do reklam, tu zawsze było ich mało w porównaniu z innymi stacjami. Wstyd.

Przecież już od pewnego czasu C+ nie jest prawdziwą telewizją premium. Najpierw w C+Sport wprowadzili standardowe bloki reklamowe, potem reklamy w trakcie meczów, ostatnio dodatkowe przerwy na reklamy po rozpoczęciu wstępu do meczu Ekstraklasy, ciągłe reklamy słowne w trakcie transmisji. Obecnie podczas meczów Ekstraklasy ględzą co najmniej dwa razy o LM w Canal+, a wcześniej reklamowali w ten sposób m.in. jakąś galę PPV. Co chwilę mam maila, SMS i informację na dekoderze o pakiecie LM do wykupienia. Mnie jako konsumenta nie obchodzi pogoń za pieniądzem UEFA, która "wymusza" przepłacanie za prawa, co uruchamia kolejną pogoń za pieniądzem z reklam w Canal+. To była w pełni świadoma decyzja C+. Przepłacamy za prawa, a koszty zbilansujemy dorzuceniem jeszcze większej ilości reklam oraz nowym pakietem, który wprowadzimy po zabraniu abonentom PSP. Czyli w związku z tym, że ktoś musi się nachapać jeszcze więcej forsy, każde złe następstwo spada na abonenta. Nie dość, że musi dopłacić, to jeszcze ma obniżony komfort oglądania i nawet jednego przeklętego meczu w 4K nie zobaczy. Brawo pelikany, dawajcie się robić tak dalej, wszyscy na tym zyskamy.

Edytowane przez Lukop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli platformy streamingowe takie jak np. DAZN, gdzie reklamy owszem bywają, ale nie uszczuplają one rozgrywek tylko jeśli już są prezentowane, to na początku (jakieś 20 sekund) oraz w trakcie przerw meczu. Można przełączyć na inny kanał w trakcie ich trwania. Włoska patologia mnie nie interesuje i lepiej by CANAL+ nie szedł w tym kierunku, bo coraz więcej ludzi przerzuci się na piraty, część moich znajomych wcześniej płacących normalnie, już to zrobiła. LM nie kupię również ze względu na brak możliwości dokupienia przez operatora. Proponują nowy pakiet, dla mnie koszt +39 zł, w tej cenie szkoda mi kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś akurat nie żałowałem, że nie dysponuję C+ extra. Mecz Bayernu z Dynamem, do jednej bramki, ale przynajmniej dużo goli. A ciekawsze bramki z innych meczów pokazują na X C+sport. Szkoda, że jutro te 2 mecze w TVP i c+360 się nakładają, oby już w 2 kolejce były 2 różne środowe spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...