Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Logika nakazuje, że tak powinno być, ale u nich z logiką kiepsko niestety. 

 

Dziwi mnie tylko, że duzi gracze pokroju Play czy T-Mobile dalej się nie dogadali w kwestii dostępności kanałów z LM, a mniejsi operatorzy już tak. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Dziwi mnie tylko, że duzi gracze pokroju Play czy T-Mobile dalej się nie dogadali w kwestii dostępności kanałów z LM

Ja się nie dziwię, ponieważ tu nie chodzi o zaoferowanie dodatkowego pakietu z LM, lecz de facto o grubą podwyżkę. C+ prawdopodobnie chce na siłę likwidację pakietu Prestige u operatorów, którzy mają wciskać ten nowy droższy pakiet swoim klientom przedłużającym umowy. Różnica w cenie na dzień dziesiejszy to 30-40 zł. Przynajmniej tak to wynika z tej wypowiedzi: „Klienci korzystający z dotychczasowego pakietu CANAL+ Prestige utrzymają do niego dostęp do końca swojej obecnej umowy w niezmienionej formie.” (Czytaj: nie będzie możliwości przedłużenia pakietu Prestige.)
https://satkurier.pl/news/239035/inea-oferuje-kanaly-z-liga-mistrzow-uefa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chociażby po to, żeby oferować te kanały w swoich dekoderach? Jest jednak wygodniejsze nawigowanie po kanałach w jednym dekoderze niż przeskakiwanie z aplikacji do aplikacji. Jest spore grono osób, które wciąż nie korzysta z aplikacji w TV, są osoby które nie mają telewizora ze Smart TV, część nie potrafi tego obsługiwać. Brak tych kanałów w ofercie to jest spory minus dla operatora nawet jeśli cena w bezpośredniej subskrypcji jest taka sama.

Edytowane przez mrozio11
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Przemolo napisał(a):

A po co Orange ma oferować Canal+ ? Jak ktoś chce Canal+ to sobie kupi Canal+ Online i tak Canal+ z LM by kosztował w Orange 65 zł jak wszędzie wiec żadna łaska .

To nie jest takie proste. Umowę mam jeszcze kilkanaście m-cy z Orange na Prestige i tych dodatkowych kanałów dokupić nie mogę. 

Gdyby Canal+ zależało na lepszej sprzedaży to dogadałby się z operatorami.

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są obecnie nieugięci. Widać musieli mocno przegiąć z ceną zakupu LM stąd taka postawa i ich wszystkie ruchy ofertowe ukierunkowane na podwyżki.

 

@white snake, niestety, ale Orange to obecnie bardzo słaba oferta telewizyjna. Wtedy jak podpisywałeś umowę było ok, ale teraz pomyje.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):

Dziwi mnie tylko, że duzi gracze pokroju Play czy T-Mobile dalej się nie dogadali w kwestii dostępności kanałów z LM, a mniejsi operatorzy już tak. 

To chyba zależy od gniazdka. Im większy operator, tym więcej musi zapłacić, dlatego tym mniejszym bardziej się to opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zobaczyć w C+extra wtorkowy mecz Milan-Liverpool. Jak się do wtorku nie dogadają to będzie kompromitacja w wykonaniu Play. Mam C+Prestige za 4 dychy już kilka lat po zakończeniu okresu zobowiązania. Jestem niezwykle ciekaw jaką ofertę mi teraz przedstawią za te dodatkowe kanały…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Play się nie dogadał póki co. To samo T-Mobile, Netia i paru innych mniejszych graczy. Ciężko to niestety idzie, bo C+ postawił zaporowe warunki wiążące się z dużymi podwyżkami dla abonentów. PR’owo traci operator, bo większość abonentów nie wnika w to z czego to wynika, bo winią za to operatora, a nie nadawcę treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2024 o 10:41, danielpes5 napisał(a):

Bitrate na sat tych kanałów był na poziomie 10-12 mbit/s . Jak startował PSP to było coś koło 17. No i nic nie musieli wyłaczać.  

Na c+ online na Canal+ Extra było całe 8 mbit :D 

 

Cała prawda o jakości C+. Wyśmiewany Polsat jakoś potrafił zadbać o jakość. We Francji w C+ będą transmisje LM w duuuużo lepszej jakości (1080p Dolby Vision lub 4K). W Polsce potrafili tylko podnieść ceny.

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2024 o 15:02, Sorek21 napisał(a):

Liga Mistrzów startuje we wtorek o 18:45 a oni zaczynają studio o 19:30. Już na starcie wizerunkowo słabo to wygląda. Nie chce im się zrobić wprowadzenia do tych dwóch spotkań? Tego już premium Nie obejmuje ?

Na ich kanale na yt są powrzucane zapowiedzi na wtorek-czwartek na 17:30 i studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio przedmeczowe zaczyna się dopiero o 19.30, o  17.30 startuje magazyn „Champions Club”, który  ma pełnić "rolę programu zapowiedziowego i podsumowującego dany dzień meczowy"
https://media.pl.canalplus.com/351437-1-kolejka-fazy-ligowej-uefa-champions-w-league-w-canal

Cytat

17:30 CHAMPIONS CLUB (CANAL+ 360, CANAL+ online, YouTube CANAL+ SPORT)
Prowadzenie: Adam Zakrzewski
Goście: Bartosz Gleń, Adam Marchliński, Rafał Dębiński


19:30 STUDIO PRZEDMECZOWE (CANAL+ EXTRA1, CANAL+ online)
Prowadzenie: Krzysztof Marciniak, Daria Kabała-Malarz
Eksperci: Adrian Mierzejewski, Kamil Kosowski, Bartłomiej Pawłowski
Studio analiz: Filip Surma, Adam Szała

23:00 MAGAZYN SKRÓTÓW (CANAL+ EXTRA1, CANAL+ online)
Prowadzenie: Krzysztof Marciniak, Daria Kabała-Malarz
Eksperci: Adrian Mierzejewski, Kamil Kosowski, Bartłomiej Pawłowski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2024 o 15:02, Sorek21 napisał(a):

Liga Mistrzów startuje we wtorek o 18:45 a oni zaczynają studio o 19:30. Już na starcie wizerunkowo słabo to wygląda. Nie chce im się zrobić wprowadzenia do tych dwóch spotkań? Tego już premium Nie obejmuje ?

 

8 godzin temu, michael112 napisał(a):

Czyli mecze o 18.45 olali w kwestii studia. Polsat potrafił zrobić studio od 17.00 w fazie grupowej.

Zresztą, multiliga też jest tylko do meczów o 21.00.

 

Myślicie,  że w "Champions Club" nie będą o tych meczach rozmawiać? Oczywiście, że będą. 

 

Polsat to swoje studio potrafił ciągnąć od 17 do 20:45. Tylko po co? Nie ma żadnej Kuchni Mistrzów,  Muzyki Mistrzów, itp. Teraz jest zwięźle i na temat i tak powinno być. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, tyrla napisał(a):

Tak narzekacie na C+, a to Polsat dał całą LM do dodatkowych płatnych kanałach. Kto nie ma kanałów C+ Extra może obejrzeć dwa mecze w C+360. A w Polsacie tylko finał.

 

Niby tak, ale te płatne kanały Polsatu wychodziły znacznie taniej niż C+ i do tego były szerzej dostępne. Tak w ogóle, rozbieżność pakietów pomiędzy C+ 360 a C+Extra dotyczy chyba tylko starych klientów, ewentualnie może niektórych klientów kablówek. W nowej pakietyzacji żeby uzyskać dostęp do 360 i tak trzeba wykupić ten sam pakiet co zawiera C+ Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...