Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez satelite mam pozostałe kanały canal+ i moge dokupic za 20zl canal+extra a od brata przez online moge mieć za darmo canal+extra. Pytanie czy warto 20zł doplacić na lepsza jakość przez satelite czy jakosc taka sama jak w c+online?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację @franko, ale na pozostałych już tak ładnie nie było. W Family zaczęli przedstawiać skład i zonk reklama, a na Extra2 można było zobaczyć tylko skład drugiej drużyny. Nie wiem, czy ktoś tam nad tym panuje, czy po prostu dziś zrobimy tak, a jutro tak.

Jeżeli chodzi o studio to myślałem, że już nic nie przebije Polsatu, ale jak widać da się. Prowadzący bez jaj, cały czas przestrzenie i półprzestrzenie, przed meczem, w przerwie i zapewne po meczu też będą. Kiedyś była moda na wahadłowego, a teraz na przestrzenie. Jeszcze brakuje Baszczyńskiego i Wieszczyckiego i ich "inteligentnych" tekstów (czyt. ostatnia Liga+Extra i Baszczyński porównuje Ameyawa do górnika na Śląsku, czy Wieszczyckiego, który pyta go o datę bitwy pod Grunwaldem). Choć Wieszczu mógłby zapytać Brzęczka o datę bitwy pod Wiedniem, bo przecież Jurek trochę czasu spedził w Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2024 o 17:43, Wodzu napisał(a):

Przez satelite mam pozostałe kanały canal+ i moge dokupic za 20zl canal+extra a od brata przez online moge mieć za darmo canal+extra. Pytanie czy warto 20zł doplacić na lepsza jakość przez satelite czy jakosc taka sama jak w c+online?

 

 

Trochę lepszą jakość będziesz miał na satelicie, ale najlepiej weź dostęp od brata i sprawdź. Według mnie nie warto dopłacać i korzystać z darmowego dostępu. 

 

9 godzin temu, picassopawel napisał(a):

Masz rację @franko, ale na pozostałych już tak ładnie nie było. W Family zaczęli przedstawiać skład i zonk reklama, a na Extra2 można było zobaczyć tylko skład drugiej drużyny. Nie wiem, czy ktoś tam nad tym panuje, czy po prostu dziś zrobimy tak, a jutro tak.

Jeżeli chodzi o studio to myślałem, że już nic nie przebije Polsatu, ale jak widać da się. Prowadzący bez jaj, cały czas przestrzenie i półprzestrzenie, przed meczem, w przerwie i zapewne po meczu też będą. Kiedyś była moda na wahadłowego, a teraz na przestrzenie. Jeszcze brakuje Baszczyńskiego i Wieszczyckiego i ich "inteligentnych" tekstów (czyt. ostatnia Liga+Extra i Baszczyński porównuje Ameyawa do górnika na Śląsku, czy Wieszczyckiego, który pyta go o datę bitwy pod Grunwaldem). Choć Wieszczu mógłby zapytać Brzęczka o datę bitwy pod Wiedniem, bo przecież Jurek trochę czasu spedził w Austrii.

 

Wczorajszego studia już nie oglądałem praktycznie wcale tylko raptem chwilę. To z poprzedniego tygodnia mi wystarczy na długo. Mówiąc w skrócie jest mocno jałowe, nijakie przeżycie. Nie zachęca do oglądania. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arkon napisał(a):

Te kanały Extra też macie teraz napis, że nie masz uprawnień do oglądania? Wczoraj normalnie działały, to jakiś błąd?

Wczoraj też tak miałem. Wyciągnąłem kartę, później odłączyłem na chwilę dekoder od zasilacza i już działały. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Przemolo napisał(a):

Mecze LM w Canal+ 360 / Family

 

17.09 Bayern Monachium - Dinamo Zagrzeb

18.09 Club Brugge - Borussia Dortmund ten sam co TVP 

19.09 Atalanta Bergamo - Arsenal FC

 

Jedynie ten ostatni może być ciekawy. Te dwa pierwsze to zapchaj dziury.

 

Dublowanie meczu jest słabe, ale czego można się było po nich innego spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, michael112 napisał(a):

 

Ręce opadają...

Bo? 

29 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Dublowanie meczu jest słabe, ale czego można się było po nich innego spodziewać.

Dublowanie? Gdzie zdublowali mecz? Co ty za bzdury wygadujesz? 

Edytowane przez Motyl1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

Dublowanie? Gdzie zdublowali mecz? Co ty za bzdury wygadujesz? 

 

Dobrze, TVP zdublowało mecz, ale oni nie musieli być na tyle nieżyczliwi i pokazać coś innego na C+ Family. Nie mówię, że musiałby być to mecz pierwszego wyboru, ale coś innego względem TVP. Widać, że pakiecik z LM się kiepsko sprzedaje i robią co mogą by zmuszać do kupna.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kolejka Ligi Mistrzów

 

Wtorek, 17 września 2024:

17:30 C+F Champions Club: 1 kolejka

18:40 C+E2 Juventus FC - PSV Eindhoven

18:40 C+E3 Young Boys Berno - Aston Villa

19:30 C+E1 Studio Ligi Mistrzów UEFA

20:55 C+F Bayern Monachium - Dinamo Zagrzeb

20:55 C+E1 AC Milan - Liverpool FC

20:55 C+E2 Real Madryt - VfB Stuttgart

20:55 C+E3 Sporting CP - LOSC Lille

20:55 C+E4 Multiliga Mistrzów UEFA

23:00 C+E1 Magazyn Skrótów

 

Środa, 18 września 2024:

17:30 C+F Champions Club: 1 kolejka

18:40 C+E2 Bologna FC - Szachtar Donieck

18:40 C+E3 Sparta Praga - FC Salzburg

19:30 C+E1 Studio Ligi Mistrzów UEFA

20:55 C+F Club Brugge - Borussia Dortmund

20:55 C+E1 Manchester City - Inter Mediolan

20:55 C+E2 Paris Saint-Germain - Girona

20:55 C+E3 Celtic FC - Slovan Bratysława

20:55 C+E4 Multiliga Mistrzów UEFA

23:00 C+E1 Magazyn Skrótów

 

Czwartek, 19 września 2024:

17:30 C+F Champions Club: 1 kolejka

18:40 C+E2 Feyenoord Rotterdam - Bayer Leverkusen

18:40 C+E3 Crvena Zvezda Belgrad - SL Benfica

19:30 C+E1 Studio Ligi Mistrzów UEFA

20:55 C+F Atalanta Bergamo - Arsenal FC

20:55 C+E1 AS Monaco - FC Barcelona

20:55 C+E2 Atletico Madryt - RB Lipsk

20:55 C+E3 Stade Brestois - Sturm Graz

20:55 C+E4 Multiliga Mistrzów UEFA

23:00 C+E1 Magazyn Skrótów

 

Piątek, 20 września 2024:

11:00 C+F Champions Club: podsumowanie 1 kolejki Ligi Mistrzów UEFA

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...