Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy to nie jest przesada z tymi reklamami przecież oni się reklamują jako stacja premium a sprzedali się za blok reklamowy i to w czasie składów tak ma teraz wyglądać prezentowanie meczów to już chyba lepsza była w polsacie strefa kulinarna niż przerywanie meczów reklamą :D dożyjemy czasów za chwilę że w trakcie gry będą wjeżdżały reklamy, myślałem że to polsat jest nachalny na reklamy ale oni przebili ich :D

 

https://streamable.com/wwbjp7

Edytowane przez badboys2000
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, badboys2000 said:

czy to nie jest przesada z tymi reklamami przecież oni się reklamują jako stacja premium a sprzedali się za blok reklamowy i to w czasie składów tak ma teraz wyglądać prezentowanie meczów to już chyba lepsza była w polsacie strefa kulinarna niż przerywanie meczów reklamą :D dożyjemy czasów za chwilę że w trakcie gry będą wjeżdżały reklamy, myślałem że to polsat jest nachalny na reklamy ale oni przebili ich :D

 

https://streamable.com/wwbjp7

Myślałem że tu mowa o jakiejś reklamie "bocznej" w trakcie transmisji a tu pełna reklama wycinająca składy. Ale żenada

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

26 sekund, 1 reklama. Da sie żyć. 

pewnie, że się da świat się nie zawali, ale bulisz hajs za kontent premium czyli spodziewasz się profesionalnego podejścia pod realizacje, a oni jak na potraktowali :D a macie reklamkę po co wam wiedzieć kto gra :D zaraz beda reklamy w trakcie meczu przecież tam przez 45min nie dzieje sie ciągle coś wiec czemu nie wpaść na taki pomysł :D a polak i tak zapłaci dodatkowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktowanie składów jak meczu xD. Jak kogoś obchodzi skład, to zagląda się na WP Sportowe fakty, na onet sport czy takie tam i się sprawdza składy. Telewizja musi zarobić, a w szczególności taka co marnuje pojemność satelitarną na timeshift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Klopseł napisał(a):

Traktowanie składów jak meczu xD. Jak kogoś obchodzi skład, to zagląda się na WP Sportowe fakty, na onet sport czy takie tam i się sprawdza składy. Telewizja musi zarobić, a w szczególności taka co marnuje pojemność satelitarną na timeshift.


Przestań, bo nie wierzę że ktoś może tak myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevchenko1987 napisał(a):

To się nazywa powolne gotowanie żaby. 

Tylko że narazie jej nie gotują, tylko delikatnie podgrzewają, szkoda tylko, że od tego podgrzewania nie topnieją koszty tego ciepełka, czyli oczywiście cena pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mrozio11 napisał(a):

Proponuję pójść dalej i wykorzystać każdą przerwę w meczu na reklamy, zmiany często trwają te pół minuty, zmieści się jakiś spot, już nie wspominając o kontuzjach, gdzie czasem i po kilka minut trwa przerwa. 

Nie da się :) Nikt nie przewidzi długości i llości takowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko chyba nie w dodatkowo płatnych kanałach premium co nie? :) 
Jak będą pokazywać mecze w ogólnodostępnych kanałach to niech sobie dają reklamy podczas pokazywania składów, jeśli chcą dodatkowe pieniądze za dostęp to niech też jednak coś od siebie dodatkowo zaoferują.

Dla mnie akurat sprawa jest oczywista, jeśli to są dodatkowo płatne, kanały premium to niedopuszczalne są takie reklamy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Dla mnie tak samo. W Polsacie bym to zrozumiał, ale w C+ nie. Przebili niestety ich poziom, ba… Przebili dno i kopią dalej.

 
Dla mnie to irytujące. Mam od długiego czasu pakiet eleven z polsat sport premium za 2 dychy miesięcznie w UPC/Play. Miałem Ligę Mistrzów w dobrej cenie i jakości. Studia mnie nie interesują bo nie lubię gadających głów. A teraz jest wielka niewiadoma, do tej pory nie ma informacji kiedy do Play wejdą te dodatkowe kanały C+ z LM. Pomimo, że mam pakiet C+ Prestige może się okazać, że każą mi płacić dodatkowo jeszcze za nowe kanały i co więcej będę musiał oglądać reklamy w trakcie podawania składów. Dla mnie to zmiana na dużo gorsze a nie lepsze. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...