Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli można wierzyć ramówce na aplikacji Canal+ online. To jutro Canal+ Extra 1 rusza o 13:30. Nadawanie zacznie się powtórką studia meczu o Superpuchar Europy a następnie samym meczem. Oprócz meczów na żywo chyba będą lecieć same powtórki meczów. Chyba nie pokusili się o archiwalne materiały jak to było w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sorek21 napisał(a):

Nie mogliby przemienić jeszcze C+Now na C+Extra 5 ? Wtedy więcej spotkam byłoby na sat. 

Od CANAL+ EXTRA 5-7 nie ma koncesji na nadawanie poprzez SAT więc nie mogą tylko na CANAL+ ONLINE.

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mordini123 napisał(a):

Jeśli można wierzyć ramówce na aplikacji Canal+ online. To jutro Canal+ Extra 1 rusza o 13:30. Nadawanie zacznie się powtórką studia meczu o Superpuchar Europy a następnie samym meczem. Oprócz meczów na żywo chyba będą lecieć same powtórki meczów. Chyba nie pokusili się o archiwalne materiały jak to było w Polsacie.

Nie ma sensu ten całodobowy kanał. Tylko wyłudzają kolejne pieniądze. Canal+1 tez nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tomo21 napisał(a):

Kanały ruszają już jutro a dostępność w kablu na razie tylko w Toya. Coś ciężko idą te negocjacje z kablówkami.

Między czasie część klientów uzna, że "można żyć" bez LM a 40-70 zł  (C+) zł zostanie w kieszeni. Zainteresowanie takim pakietem mogło być lepsze, gdyby negocjacje wcześniej się zakończyły.

 

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

Mi dzisiaj się kończy promka na Canal+ Online, w ramach której płaciłem za pełny Canal+ ze sportem bez LM średnio 34 zł (oferta półroczna). Mimo, że nie jestem widzem sportowym, zdecydowałem się na droższą opcję, bo cena była fajna. I teraz, mając od wyboru obecną pakietyzację (29 zł bez sportu lub 69 zł ze sportem) nie wiem czy w ogóle będę nadal abonował. A jeśli już to raz na jakiś czas opcję Canal+ Seriale i Filmy, jak premierę będą miały interesujące mnie seriale czy filmy 🤷‍♂️

 

Postawili na to, że albo cały sport albo wcale. Przez to wywindowali cenę samego pakietu. Po sieci Toya widać, że cenowo nowe pakiety Canal+ u operatorów mają być tożsame z cenami Canal+ Online.

 

 

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tylko Liga Mistrzów to mało na te kanały, przydałoby się z czasem  jeszcze coś ciakwego, pasowałoby za rok Premier League zwłaszcza mecze w sobotę o 16. Z ciekawości można poczytać temat PS Premium jak to było ze startem kanałów na LM i LE robionych przez Polsat, jakie były reakcje :- ) jak ktoś ma czas to po ilu latach pojawiły się tam inne transmisje poza rozgrywkami UEFA, to chyba była Copa America po 2 latach czy coś wcześniej ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lins napisał(a):

Na pewno tylko Liga Mistrzów to mało na te kanały, przydałoby się z czasem  jeszcze coś ciakwego, pasowałoby za rok Premier League zwłaszcza mecze w sobotę o 16. Z ciekawości można poczytać temat PS Premium jak to było ze startem kanałów na LM i LE robionych przez Polsat, jakie były reakcje :- ) jak ktoś ma czas to po ilu latach pojawiły się tam inne transmisje poza rozgrywkami UEFA, to chyba była Copa America po 2 latach czy coś wcześniej ?

 

 

 

Jest całkiem możliwe, że już te mecze na podstawie umowy z Viaplay będą częściowo na żywo tylko na Extra, na co nawet wskazuje reklama "sportowych hitów sierpnia", gdzie jest dopisek "Dostęp w pakietach Canal+ i Canal+Super Sport"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy innego forum piszą, że działa na:

Modul czarny - działa 

Cameleon - działa 

Conax 0b01 - działa

26 minut temu, Bushiken napisał(a):

Czy osoby mające wykupiony Super Sport i odbierające na modułach mogłyby sprawdzić, czy "świecą im kanały Extra"?

 

Edytowane przez Motyl1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...