Skocz do zawartości

CANAL+ Extra 1-7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hitem był i tak Extra 1. Najpierw zamiast Lille- Slavia słychać  bylo komentatorów na czarnym ekranie. Po golden spot (przerwa na składy) włączyli mecz w Zagrzebiu. Po minucie reklama od tego meczu. Potem wrócił mecz Lille - Slavia ale bez dźwięku... Potem dźwięk się pojawił ale z meczu Bodo. I wreszcie po pół godziny właściwa ścieżka. 

Kołodziejczyk taką organizacją to nawet Kmicie do pięt nie dorasta, bo takiej amatorki to na Polsat Sport Premium przynajmniej ja nie widziałem. Już wolałbym przemęczyć Kołtonia i Hajto w studiu niż taki "super sport".

Zawiedziony jestem...

Edytowane przez Krzysiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, obrazu na początku nie było, ale przynajmniej reklamy wjechały zgodnie z planem ;) Ech, brakuje tego dawnego C+ jednak. Teraz tworzenie pakietów super premium, reklamy w trakcie meczów, aż strach pomyśleć, co będzie dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Biała_vanna napisał(a):

CANAL+ się nie popisał. Tyle dobrze, że nie było medykamentów na biegunkę lub podobnych specjałów.

to już nowe standardy, dobrze że na składy zdążyli wrócić :D a nie jak to miało miejsce podczas SCU, w meczach naszej kopanej jak ktoś ogląda to ten standard panuje od początku sezonu :) kiedy to c+ był wyznacznikiem premium teraz powoli zmierza ku polsatowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się zbierałem, żeby zabrać głos w tym temacie.

Prawda jest niestety brutalna, chcesz pełną ligę mistrzów płać 70 złotych. Pamiętam jak PSP powstawało i tu po prostu był wysyp negatywnych postów. A teraz?

No słuchajcie ja opłacam C+ w kablu. Nie mogę po prostu dopłacić 20 zł i mieć C+Extra. Nie, mam zapłacić jeszcze raz za to samo w ofercie Online. Czyli za pakiet Canal+ miałbym dawać 120 zł. I owszem możecie napisać, że nic nie trzeba, można wziąć tylko online, no ale przecież są jakieś umowy i trzeba je respektować.  Za PSP owszem płaciło się 40 zł, ale na początku była i liga mistrzów i LE.  I ja nie narzekam, że jest drogo, 20 zł to nie drogo. Ale zapłacić dwa razy za to samo, to jest jednak wyższy poziom. 

Może się zmieni sytuacja, może dogadają się z kablówkami- co widać już, że coś się w tej kwestii dzieje. Ale na tą chwilę sorry ale nie tędy droga C+.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzysiek1991 napisał(a):

Cóż może wreszcie powinniśmy się zebrać i masowo skargę do UOKIK wysłać.

To zaczynaj 

Płacisz za dostęp do kanału, nie treści. 

Teraz, bartas_20 napisał(a):

ja opłacam C+ w kablu. Nie mogę po prostu dopłacić 20 zł i mieć C+Extra

To już twój problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lukas_k napisał(a):

Oglądam mecz na C+ Family - nie było studia w przerwie w ogóle? Jeśli tak to trochę słabo. 

Na Extra+1 bylo studio w przerwie.

 

Na pewno pozytywem jest to, ze w koncu nie trzeba sie meczyc z komentatorami Polsatu i ich studiem. Pod tym wzgledem do Canal+ nie mam zastrzezen osobiscie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

To zaczynaj 

Płacisz za dostęp do kanału, nie treści. 

To już twój problem 

Reklamacja zgłoszona, odrzucą to skarga do UOKIK. Jakby każdy walczył o swe prawa to nawet nie odważyliby się wyłączyć. Niestety większość akceptuje badziew więc czują, że mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nolan napisał(a):

tylko dlaczego ktoś, kogo nie interesuje piłka jest poszkodowany brakiem C+4K ? 

To jest mega słabe. Tworzą multum kanałów, a potem nie ma gdzie tego upchać i wyłączają kanał 4K. 

 

Teraz, Krzysiek1991 napisał(a):

Reklamacja zgłoszona, odrzucą to skarga do UOKIK. Jakby każdy walczył o swe prawa to nawet nie odważyliby się wyłączyć. Niestety większość akceptuje badziew więc czują, że mogą.

Obawiam się, że nic to nie da. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś było tak, że żeby dostać 1/30 opłaty mniej kanał musiał nie nadawać przez bodajże cały dzień. A i w samej koncesji pewnie nie mają wpisanej konieczności nadawania przez 24 godziny na dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TimesSquare napisał(a):

Na Extra+1 bylo studio w przerwie.

 

Na pewno pozytywem jest to, ze w koncu nie trzeba sie meczyc z komentatorami Polsatu i ich studiem. Pod tym wzgledem do Canal+ nie mam zastrzezen osobiscie.

Oczywiście, wiadomo było, że komentatorów C+ ma o półkę wyżej niż Polsat. Zawsze się dziwiłem, że Polsat nie postawił bardziej na ludzi z Eleven, ale no cóż. Było minęło

Ale też zawsze byłem przyzwyczajony, że C+ grało w miarę uczciwie, choć już sytuację się podobne zdarzały ( C+ Gol też długo w kablu nie było). Nawet jakby to było 30 zł za samo LM, ok nie byłoby problemu. Ale nie 70.  za to samo właściwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, k05 napisał(a):

To jest mega słabe. Tworzą multum kanałów, a potem nie ma gdzie tego upchać i wyłączają kanał 4K. 

Mogli wszystkie nie sportowe kanały C+ wyłączyć bo po co one nam do szczęścia potrzebne, zamiast wydzierżawić dodatkowy TP. ŻENADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie, że wcześniej w tamtym roku Canal+ utrzymywał miejsce dla 6 kanałów Polsat Sport Premium. Teraz są tylko 4 na satelicie, do tego obcieli bitrate to oni musza jeszcze Canal+4K. Ciekawe co oni odwalili przez wakacje, ze miejsca nie ma.

Edytowane przez Krzysiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...