Skocz do zawartości

jak długo jesteś w Polsat Box


Amaś 1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie rok i jeden dzień. Powiem tylko tyle że nie narzekam bo przez pierwsze 12 miesięcy nic nie płaciłem a Polsat dokładał mi tylko niekodowane okienka do mojej oferty. Pozytywnie nastawiony na przyszłość czekam na kolejne niespodzianki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pierwsza umowę podpisałem w październiku 2004 roku na pakiet Familijny.

Drugą umowę podpisałem w grudniu 2006 roku podpisałem kolejną umowę na pakiet Mini i jak na razie ten pakiet mi wystarcza u nich.

Zrezygnowałem z 1 umowy w grudniu 2008roku przechodząc do konkurencji, a dekoder obecnie posiada statut FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od samego początku czyli 10 lat.

Pierwszy dekoder Sagem 4275 bezawaryjny przez całą dekadę od lutego Echostar DVR 7400.

Mam CP ze względu na bogatą ofertę kanałów dla dzieci, dokumentalno - przyrodniczych, rozwój HD.

Mam również Cyfrę+ ale na wypowiedzeniu. Tam bardzo uboga oferta kanałów dla dzieci, jedynie Canal+ (ale ostatnio za dużo powtórek) Ale Kino, Planete, Nat Geografic. Reszta kanałów pokrywa się z innymi platformami.

W ramach rozbudowy :wink: domowego "multiroomu" zastanawiam się nad N-ką ze względu na to, że ma być w pokoju córki a tam ilość kanałów dziecięcych jest na podobnym poziomie jak w CP plus Animal Planet HD i Nat Geo Wild HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie to nie tak ja jestem prosty człowiek lubię jak coś jest proste w obsłudze :

Wady Polsatu:

- brak tworzenia listy (trudno mi znaleźć mój ulubiony kanał informacyjny TvN24)

- Polsat Sport/Extra/Futbol emituje za dużo powtórek (być może że są wakacje)

- nie interesuje mnie kompletnie F1

- Rozproszone VOD

 

Zalety:

- 57,80zł a nie 137,00 zł

- [beep]icie (MMA, Boks)

- Siatka

- Ręczna

- Liga Mistrzów/Europejska

- Multi Pakiet (Polsat,TVN,TVP) w jednym

 

W C+ byłem 2 lata nie narzekałem na ofertę ale na cennik już tak i to był powód transferu do Polsatu (brakuje mi tylko Extraklasy History, National Geographic,) zaś gdy byłem w Cyfrze brakowało mi (Polsatu(2) MMA i LM\LE) i to jest tyle.

 

Nie wiem może to tylko z początku tak zobaczymy co będzie jak natrafi się okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
- Polsat Sport/Extra/Futbol emituje za dużo powtórek (być może że są wakacje)

Zgadza się, że są powtórki zwłaszcza na Polsacie Futbol, ale że dużo powtórek jest na Polsacie Sport czy na Polsacie Sport Extra to się z Tobą absolutnie nie zgodzę. Miałeś Cyfrę+ i z tego co zrozumiałem miałeś Canal+ i chcesz mi powiedzieć, że tam było mniej powtórek niż na Polsacie Sport?

Weekendy w Polsatach Sport poza wakacjami są zawalone rozgrywkami ligowymi, a środki tygodnia europejskimi pucharami. W wakacje zgadza się, nie ma rozgrywek ligowych, ale są mecze towarzyskie czy różnego rodzaju mistrzostwa w dyscyplinach drużynowych. Jest siatkówka plażowa czy nie lubiana przez Ciebie Formuła 1, a także lekkoatletyka. Jest tenis, golf i inne mniej popularne dyscypliny. A zimą jeszcze dochodzą bobsleje i skeleton.

Jednymi kanałami, które mogą rywalizować ilością transmisji live są Eurosporty. Inni czyli Canal+, nSport czy TVP Sport nie mają co stawać w szranki Polsatami Sport.

Canal+ w wakacje ma trochę żużla i jeździectwa, a poza wakacjami tylko rozgrywki piłkarskie w weekendy (czasami coś się zdarzy w tygodniu). Jeśli chodzi o nSport to tu nie ma o czym mówić. No, jeszcze TVP Sport w miarę przyzwoicie wygląda, zwłaszcza zimą, bo skoki narciarskie, biathlon, narciarstwo alpejskie, a wiosną i jesienią żużel i 1. liga.

 

Jest po co zostać z CP jak najdłużej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP jestem od maja 2006 roku. Od początku pakiet Relax Mix. Zmieniłem go na pewien czas na Familijny+HBO ale wróciłem do Relax Mix. W Familijnym jest dużo mniej kanałów niż Relax Mix, a HBO się nie opłaca kupować za 20 zł. Przez ponad 4 lata miałem Samsunga S305G. Popsuł się i wymiana na Echostara HDS-E400. Jak narazie echoś śmiga aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...