Skocz do zawartości

jak długo jesteś w Polsat Box


Amaś 1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w CP od 2006 roku.Aktualnie tuner Samsung HD,pakiet Familijny +HBO+Discovery Showcase HD,HBO HD,NH Wild HD.Byl taki okres ze zastanawialem sie nad zmiana operatora,myslale o N-ce ale w koncu zadecydowalem ze wybieram dalej CP.Dla mnie i mojej rodziny jest to najlepszy wybor i najlepsza oferta.Kanaly HD jakie mnie interesuja mam w Cyfrowym Polsacie,reszta oferty jest super,tuner sprawuje sie swietnie.Mam nadzieje ze bedzie tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w CP od kwietnia 2007. W między czasie byłem również abonentem n czego bardzo żałuje. Dla mnie oferta jest wystarczająca a jako uzupełnienie oferty CP mam jeszcze Cyfre+ (od 2007) i TNK. Cenie sobie to iż mam moduł i swój dekoder dużo lepszy od konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też jestem w CP od samego początku zanim jeszcze trzeba było płacić. Na początku wszystko było za darmo. Pierwszy pakiet jaki się pojawił to były kanały Discovery Channel, Animal Planet i Reality TV w cenie 10zł miesięcznie. A potem to już było z górki, coraz to nowe Pakiety i za wszystko trzeba było płacić i tak zostało aż do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kilku z nas - od samego początku. Pamiętam jeszcze Cyfrowy Polsat bez abonamentu. I ciągle na starym, wykupionym na własnosc Sagemie. Zdecydowałem sie w końcu na jakieś zmiany po zlikwidowaniu starych pakietów. Po telefonicznej rozmowie zaoferowano mi Echostar z dyskiem z aktywacją za... 1 zł plus 3 miesiące HBO. Haczyk czy okazja?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w CP od 4 lat.Wczesniej Wizja Tv i Cyfra przez 4 lata.Nie mam zamiaru zmieniac platformy,uwazam ze Cyfrowy Polsat oferuje mi to co najlepsze z telewizji dostepnych w Polsce.Reszta mnie nie interesuje.Nie jestem fanem "bajerow dla [beep]ow" jakimi kusza (bez powodzenia :lol2: )inne platformy,dla mnie telewizja sluży tylko do ogladania.Nie podniecam sie iloscia kanalow "prawie HD" bo nie ma na nich nic do ogladania.Zreszta uwazam ze w Polsce jest za duzo kanalow,co wplywa na ich pogarszajaca sie z roku na rok oferte.Im wiecej kanalow tym mniej do ogladania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem...Gdzie ja napisalem ze HD to bajery dla [beep]ow?Po prostu uwazam ze na wiekszosci z nich nie ma nic do ogladania,poza Holywoodzka sieczka albo serialami dla odmóżdżonych...Ogladanie kanalow HD tylko dlatego ze sa HD-nie to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Nie mam zamiaru zmieniac platformy,uwazam ze Cyfrowy Polsat oferuje mi to co najlepsze z telewizji dostepnych w Polsce.Reszta mnie nie interesuje.Nie jestem fanem "bajerow dla [beep]ow" jakimi kusza (bez powodzenia :lol2: )inne platformy,dla mnie telewizja sluży tylko do ogladania.Nie podniecam sie iloscia kanalow "prawie HD" bo nie ma na nich nic do ogladania.Zreszta uwazam ze w Polsce jest za duzo kanalow,co wplywa na ich pogarszajaca sie z roku na rok oferte.Im wiecej kanalow tym mniej do ogladania...

 

terve Adrian :-)

nic dodać nic ująć,

jestem w CP od 2006 roku, wcześniej Cyfra. Kanałów "od zarąbania" a de facto oglądam kilka, głównie sport (zwłaszcza siatkówka, czasem snooker) ale nie tylko czasami jakiś film. Co do kanałów "prawie HD" i nie tylko wystarczy prześledzić program kanałów typu Canal Plus, HBO we wszystkich mutacjach i pierwsze co rzuca się w oczy to 4 filmy "na krzyż" wyświetlane w róznych godzinach ;-)

ALe oczywiście jak mawiali Rzymianie: de gustibus non disputandum est......

 

pozdrawiam Suomi i innych Forumowiczów

 

butch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...