Skocz do zawartości

jak długo jesteś w Polsat Box


Amaś 1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 2 lata. W polsacie trzyma mnie siatkówka, ręczna i formuła plus trochę piłki. Brakuje mi do szczęścia tylko ekstraklasy, ale nie ubolewam nad tym za bardzo bo jej poziom jest tragiczny. Jeżeli mój Widzew wejdzie do ekstraklasy pewnie skończy się na multipakiecie C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, tzn. tata był (jest) od stycznia 2007 do lutego 2010.

Na początku pakiet Mini i dekoder Echostar DSB-717 (bez A), następnie po roku pakiet Familijny i Samsung DSB-H370G. W trakcie wziąłem cyfrę+ na siebie, a że w grudniu 2009 mieli lepszą ofertę niż CP, to przedłużyłem umowę i zrezygnowaliśmy z CP.

Ogólnie ofercie pakietowej CP nie można nic zarzucić, oprócz wysokiej ceny za kanały HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce będę 4 lata, wcześniej byłem związany z Cyfrą+, ale po tym jak na przełomie 2005 i 2006 CP zrobił rewolucję i wprowadził wiele nowych kanałów i pakietów, których wcześniej brakowało, jak np. MTV, Extreme Sports, Polsat Sport Extra, Boomerang, itp. zacząłem się zastanawiać nad zmianą platformy, gwoździem do trumny była repakietyzacja w Cyfrze+, po zmianie nazw pakietów, cena znów wzrosła a zawartość pakietów się nie zmieniła, więc ja zmieniłem platformę, a po ilości klientów jaka w 2006 zaczęła przybywać, zauważyłem że nie tylko ja zdecydowałem się na zmianę. Teraz moje odejście z Cyfry nie było by już takie oczywiste, ta zatwardziała francuska platforma, przeszła gruntowną reformę i facelifting, szkoda tylko że zmienili dawną "Cyfrellę", może gdyby jej nie zmieniali nadal byłbym abonentem ich platformy? 8)

 

P.S. Dlaczego ten temat nie jest przeniesiony do działu ankiet? Przecież to typowe pytanie ankietowe, można było zrobić odpowiedzi do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zbyt długo.......byłem ponad 4 lata........teraz jestem posiadaczem n .........i cieszę się że nie muszę się już użerać z CP.

Co do samych kanałów było ok do pewnego momentu.....obsługa i ICOK jest fatalna.......a sam sprzęt jest karygodny. Mam porównanie do n-ki i CP ze swoim sprzętem i obsługą klienta wypada cieniutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w CP praktycznie od początku 01-02-2000 pierwszy dekoder to sagem,a potem wymiana na samsunga 7000 następnie dodatkowo nowa umowa sierpień 2005 dekoder echostar DSB- 606 kolejny dekoder październik 2006 samsung DSB-S305G ,marzec 2007 moduł cam CP,lipiec 2009 drugi moduł cam CP i w dalszym ciągu jestem zadowolony z oferty cyfrowego polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...