Skocz do zawartości

jak długo jesteś w Polsat Box


Amaś 1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz raz pisałem od kiedy, ale warto to odświeżyć. Od 2009 roku. jest mi tu dobrze, mam świetnie działający dekoder, a w wypadku np. HBO HD, jest obraz tej samej jakości co na nc+. Nie ma co się ciskać o jakość obrazu. Ilość reklam jest ta sama też, co na nc+. Dokładnie tyle, na ile pozwala licencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeszedłem do CP w momencie zaprezentowania pierwszej połączonej oferty n-ki i Cyfry+ czyli jakoś koło marca 2013r.

Ogólnie wrażenia przeciętne. Cena co prawda ok patrząc z punktu relacji ilość programów/cena, szczególnie po wysyłaniu wypowiedzeń i możliwości ugrania krótkich umów z darmowymi miesiącami, ale widać, że powoli taka możliwość się kończy.

Tak czy siak dekodery CP to tragedia, częste zwiechy i inne problemy, sam w przeciągu tego ponad roku wymieniałem trzy razy dekoder i też nie działa jak należy obecny.

Stąd w dniu jutrzejszym żegnam się z CP i przechodzę do nc+ licząc, że Mediabox będzie lepszy pod tym względem tak jak bezawaryjnie służyły mi dekodery n-ki podczas kilkuletniego abonowania tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przeszedłem do CP w momencie zaprezentowania pierwszej połączonej oferty n-ki i Cyfry+ czyli jakoś koło marca 2013r.

Ogólnie wrażenia przeciętne. Cena co prawda ok patrząc z punktu relacji ilość programów/cena, szczególnie po wysyłaniu wypowiedzeń i możliwości ugrania krótkich umów z darmowymi miesiącami, ale widać, że powoli taka możliwość się kończy.

Tak czy siak dekodery CP to tragedia, częste zwiechy i inne problemy, sam w przeciągu tego ponad roku wymieniałem trzy razy dekoder i też nie działa jak należy obecny.

Stąd w dniu jutrzejszym żegnam się z CP i przechodzę do nc+ licząc, że Mediabox będzie lepszy pod tym względem tak jak bezawaryjnie służyły mi dekodery n-ki podczas kilkuletniego abonowania tej platformy.

 

Ja też jestem abonentem CP od fuzji C+ i n i powstania nc+.

Jestem bardzo zadowolony z migracji, chociaż pewnych programów (a raczej ich zawartości ;) ) mi brakuje, z drugiej strony w CP mam takie, których brakowało mi w C+. Piłka nożna mnie zupełnie nie interesuje, ale lubię oglądać motosport i siatkówkę. Z tego punktu widzenia oferta CP jest mimo wszystko lepsza, ale brakuje mi cyklu GP na żużlu.

Sprzętowo - może miałem pecha, ale w C+ dekoder wymieniałem średnio co pół roku. Najpierw Stronga 6880, potem Philipsa PVR 250GB (moje egzemplarze były produkowane już przez Pace). Szczerze mówiąc - migracja do CP poza żałosną ofertą migracji do nc+ spowodowana była awarią dekodera i odmową wymiany na nowy egzemplarz (mimo tego, że w punktach też nie wyświetlał niektórych kanałów - twierdzono, że wszystko jest OK i wystarczy, że prawidłowo ustawię antenę...). Odmówiono mi również wymiany starego dekodera na nowy model (już z nowej palety sprzętu nc+) nawet w przypadku migracji na nową ofertę nc+. W CP mam Sagemcoma ESI-88 i HD3000 (MR) i jestem zadowolony ze sprzętu. Początkowo miałem kilkukrotnie problem z czarnym nagraniem, potem wyszła chyba aktualizacja oprogramowania i od tego czasu nagrywa bez problemów. Gigantyczną zaletą - niespotykaną na rynku dekoderów "od operatora" jest możliwość tworzenia i EDYTOWANIA własnych list kanałów. DO tego jakość obrazu z Sagemcoma w porównaniu do Philipsa PVR jest o wiele lepsza. W ostatnim dniu przed oddaniem dekodera sprawdziłem (ten sam telewizor, ta sama antena, ten sam kabel HDMI) z ciekawości jakość obrazu z HBO HD. W przypadku Philipsa na stoliku w tle stało niezidentyfikowane naczynie, Sagemcom pokazywał kryształową karafkę... Różnica była po prostu kolosalna! Dodatkowy, wykorzystywany w MR HD3000 jaki jest, taki jest - mały, poręczny, idealny do pokoju syna :)

 

Kolejna sprawa, to cena. Obecnie po przedłużeniu umowy na 12 miesięcy mój średni rachunek wyniesie w granicach 50 złotych (odliczam od sumarycznego kosztu anulowane miesiące poprzedniej umowy) - i to za naprawdę bogatą ofertę, bo pełny pakiet Premium z HBO Go i iplą mix udostępniony na dwóch (nie chciałem więcej) dekoderach można spokojnie nazwać bogatą ofertą. W nc+ mógłbym za taką kwotę kupić jakiś podstawowy pakiet, nawet bez kanałów z grupy Canal+. Do tego oferta przedłużenia umowy jest znacznie korzystniejsza od oferty dla nowego abonenta, co w C+ było niemożliwe (pamiętam jak konsultant z ich działu utrzymania abonenta dosłownie zaśmiewał się do słuchawki, gdy poprosiłem o warunki chociaż takie, jak mają nowi abonenci :/ ). W C+ z każdą umową płaciłem coraz więcej (kwoty niewielkie - 5-10 złotych miesięcznie), ale oferta zamiast się polepszać była coraz słabsza. Żeby utrzymać średni rachunek w granicach 100 złotych miesięcznie musiałem rezygnować z kolejnych programów. Przejście do nc+ zaproponowano mi na takich warunkach, że straciłbym paczkę HBO i płacił za ofertę o 30 złotych więcej, lub przy pozostawieniu HBO rachunek wyniósłby już 50 złotych więcej! Chore... Potem, gdy wyjechałem za granicę (informowałem o tym infolinię - dając im tydzień na przedstawienie oferty) nc+ zaczęła do mnie wydzwaniać - było to łącznie ponad 150 prób połączenia się w ciągu miesiąca... Tyle, że w tym momencie miałem już (i tak niedziałający) dekoder po C+ spakowany a do telewizora i kina domowego podpiętego Sagemcoma z logo CP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...