Jump to content
WYGA

Bieżące wpadki w polskich stacjach telewizyjnych

Recommended Posts

Trochę jednak się zagalopowales w swoich bzdurnych teoriach.

W dniu 31.03.2019 o 11:47, Kirk napisał:

Serio? Zgłosiłeś do Krajowej Rady to, że ktoś się pomylił o rok? To chyba przesada.

Nawet nie zaczynaj. On ma chorą obsesję na punkcie związanym z czymkolwiek co pochodzi z Rosji.

W TVN miała miejsce nieprzyjemna wpadka. Milionerzy zostały przerwane na kilkadziesiąt sekund zastępując program Agent. Gwiazdy.

• Confused 1

Posted (edited)

W jednym z filmów na Paramount Channel lektor przetłumaczył napis "The End" jako "Wystąpili". :D I nie, potem nie wymieniono listy aktorów bo od razu zakończono film.

Edited by fan tv
  • Confused 1

A propo ostatniej wpadki 4FUN Dance:

Wczoraj w czasie transmisji z lekkiej atletyki na Igrzyskach w Mińsku, komentator Polsat Sport powiedział dwa razy, że zawody odbywają się w Baku 😅😅

Ostatnio podczas meczu eliminacji Lm komentator mowił że gra Wisła Płock.

Przed chwilą na pasku w TVN24 jakiś poliglota napisał "Samochód uderzył w drzewo w Kostrzyniu nad Odrą"

Powinno być "w Kostrzynie".

W dniu 14.07.2019 o 14:19, bugmenot napisał:

Parę minut temu takie ciekawostki na Polsacie Sport ;).

cp1.png

cp2.png

Ta wpadka mi przypomina wpadkę skandynawskiego Disney Channel w 2015 roku, gdzie była pokazana taka sama plansza jak na pierwszym zdjęciu

Przed chwilą w TVN 24 zamiast parady równości w Amsterdamie pokazano meczet w Mekkce.

TVN w końcu postawił na lepsze 😉

• Haha 1
  • Confused 1

Przed chwila w Panoramie polityk Bogdan Borusewicz (związany z Platformą Obywatelska) został podpisany jako członek Prawa i Sprawiedliwości.

Właśnie weszli na Polsacie z dalszym ciągiem odcinka "Świata według Kiepskich" po reklamach i przez pomyłkę włączono głosową zapowiedź kolejnych pozycji programowych.

• Haha 1

Lepsza wpadka była jeszcze dzisiaj na zakończenie ''Studia Sport'' po meczu siatkówki na TVP Sport, kiedy to Marcin Rams życzył widzom dobrej nocy o 19:00.

Na History zauważyłem, że od rana zamiast zapowiedzi (teraz, następnie itd) są pokazywane puste ekrany bez napisów. 🙄

W AXN często przyspieszają napisy końcowe w filmach, ostatnio zauważyłem też taką sytuację, ale dodatkowo lektor "nie zdążył" przez to doczytać tradycyjnej formuły: Wersja polska: XXX i dalej kto tłumaczył i kto czytał. Ucięto to w połowie. :D

Tydzień temu gdy oglądałem TVP Info w trakcie czekania na konferencję dotyczącą ramówki TVP, na pasku przewijały się informacje na temat tragedii w Tatrach, i na jednym pasku była literówka - zamiast "Tatrach" pisało "Tatarach" ;) 

dzisiaj w czasie premierowej emisji programu 

The Wall. Wygraj marzenia   na kanale TVP 2 prowadzacy zaprosil na na kolejna runde na antenie TVP1.Ewidentnie widac ze jak nagrywali odcinki to nie wiedzieli,ze zostanie zmieniony kanal emisji,ale to zawsze daloby sie wyprostowac 
Edited by informatyk2017
  • Haha 3

Polsat News, dziś po południu, miał wejść archiwalny materiał o zmarłym Morawieckim, pilot akurat miałem w ręce, nagle widzę (żona też) leci prognoza pogody i panienka zapowiada na jutro 30 stopni i słonecznie i na kilka następnych dni- ja zgłupiałem, myślałem że przypadkowo coś kliknąłem na pilocie i to leci z dysku, wciskam STOP,Wyjdź i nic, dalej upały... po chwili prowadzący przeprosił za pomyłkę😁

• Haha 3