Jump to content
Arecki23

Dyski USB 2'5 cala działające w Opticum 9600.

Recommended Posts

Soft to ja mam najnowszy czyli 322 a i tak nici z tego. Czyli jednym słowem nic się nie da z tym dyskiem zrobić?

Chyba nie za bardzo bo mam go już 2 miechy i troszkę użytkowania na tym błyszczącym lakierze widać.

Posiadam ts 9600 i dysk opticum ardata 500 GB i mam pytanie czy jest możliwość usunięcia listy zapisanych kanałów na pamięci dysku?

Witam

posiadam tuner opticum 9600 orton. niedawno zakupiłem dysk twardy 2,5" transcand 500G. współpraca obu urządzeń jest niezawodna.

nie mniej jednak mam problem z odtwarzaniem nagranych wcześniej materiałów w komputerze. poniżej przesyłam link do screena zawierającego obraz zawartości dysku po nagraniu 1 filmu.

http://img199.imageshack.us/img199/451/screendyh.jpg

który z widniejących plików jest "filmem"?.gdy odtwarzam ostatni plik (ikonka z płytą, rozszerzenie pliku trp)player widzi tylko ok 50 min filmu gdy normalny czas wynosi ok 1,5h. dodam ze na tunerze film odczytywany jest poprawnie.

pozostałych plików nie da się odtworzyć (przynajmniej nie mam wiedzy w jaki sposóB).

proszę o pomoc.

Film jest podzielony na dwa pliki plik 001 oraz plik 002 w jednej części masz owe 50 minut a reszta w drugim pliku. Tak to jest widziane na kompie. Ja otwieram je media player classic.

Mam pytanie:

Czy ten dysk będzie współpracował bez zarzutów z Opticum 9600 HD?

Transcend StoreJet 25D3 500GB USB 3.0

LG 640GB HXD5

Zaledwie dwa posty wyżej Aldek pisał, że kupił Transcend 2,5'' 500GB i mu działa. Jeśli @Aldek zaglądasz tu - dorzuć jeszcze model, żeby @oshin miał pewność, że to to.

Tak, widziałem to, ale pytanie czy ten model, który podałem nie ma jakiejś ukrytej partycji, która będzie blokowała jego współpracę z Opticum-em.

Potrzebuję dysku zewnętrznego do Opticuma HD TS 9600.

Powiniem dobrze współpracować z dekoderem i dobrze nagrywać.

Co myślicie o TRANSCEND 500GB HDD USB 2.0/3.0?

tu link: http://www.ceneo.pl/7726871s

Ma ktoś ten dysk? Jeżeli tak to czy dobrze będzie działał? Warto kupować?

Ja mam dysk LG HXD5 320GB Po sformatowniu FAT32 działa super .Nagrywa w dzień i bez włanczania tunera w nocy.Wszystkie funkcje są ok.Oczywiście 2,5 cala

Podłączasz za pomocą jednej czy dwóch wtyczek ?

MAXELL 2,5" USB 2.0 śmiga u mnie na Maxa.

Po podłączeniu w ciągu paru sek. jest wykrywany przez odbiornik.

Brak Plusów ujemnych :) Tani i dobry - Osobiście POLECAM

poszukuje dysku sprawdzonego ktory by dzialal dobrze na opticumie 9600hd mini ,co wybrac zeby dzialal prawidlowo .Nie znam sie na dyskach wiec prosze o porade.

MAM 9600 hd PRIMA Z DYSKIEM 2,5 Samsung HX -M750 UA 750Gb pomyka aż miło prędkość wykrywa pomiędzy 30 a 28 Mb tak samo na Samsungu S 2 320 Gb ale czasem zapomnę o wpiętym na listę penie 8Gb (jakieś padło prędkość tylko 4,5 Mb i też nagrywa na tym bez problemu.