Skocz do zawartości

Kolejne działy....


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Forum nie dotyczy tak bardzo mediów, dlatego struktura działów jest inna. Co do Kącika Hackera... to dość śliska działka - zbyt łatwo można przegiąć, a należy pamiętać, że to oficjalne forum. Są już w sieci boardy, które lepiej znają się na tematach hack i myślę, że chyba nie będziemy im konkurencji robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna utworzyc takie działy jak Polskie i Zagraniczne TV! Oraz wspomnienia!

 

takich działów tutaj brakuje....

Człowieku, na ilu forach można klepać jedno i to samo. Aktualnie takie działy znajdują się na forum Media2.pl i myślę, że powinno Ci to wystarczyć. Ew. pozostaje Ci nieczynne forum ML...

 

Eh... te dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to odbiorniki Cyfry - nie ma ich w oficjalnej sprzedaży detalicznej poza C+. Żyją swoim życiem tylko dzięki alternatywnemu oprogramowaniu, ale z wiadomych przyczyn jego możliwości przemilczymy :P

 

Dyskusję na temat odbiorników platformy można prowadzić w dziale poświęconym paczce - Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to odbiorniki Cyfry - nie ma ich w oficjalnej sprzedaży detalicznej poza C+. Żyją swoim życiem tylko dzięki alternatywnemu oprogramowaniu, ale z wiadomych przyczyn jego możliwości przemilczymy :P

 

Dyskusję na temat odbiorników platformy można prowadzić w dziale poświęconym paczce - Cyfra.

 

Nie dokońca to prawda cyfra sprzedawała swoje odbiorniki jak i odbiorniki po byłej wizji wiec to nie argumet a pozatym mediasety to nie tylko Cyfra. I te tez były sprzedawane więc czemu nie można ich właczyć.

Sam posiadam na własnośc i mediaseta jak i wizje . I Cyferce nic do nich sa moja własnoscią.

Skonczmy z wieściami że sie ich nie sprzedawało bo to nie prawda .

A to juz pozwala na robienie z tym sprzętem co sie żywnie podoba.

Ale rozumie podejście choc mi sie to nie podoba bo to chowanie głowy w piasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żeby Cyfra kiedykolwiek rozprawadzała powizyjne Philipsy bez swojego abonamentu.

 

W Polsce Mediasaty nie są dostępne poza tymi z Cyfry, tak więc nadal nie widzę powodu, dla którego miałbym stosowny dział dodawać. Jeśli już to najwyżej coś w stylu tunery polskich platform cyfrowych - przemyślę to jeszcze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna utworzyc takie działy jak Polskie i Zagraniczne TV! Oraz wspomnienia!

 

takich działów tutaj brakuje....

Człowieku, na ilu forach można klepać jedno i to samo. Aktualnie takie działy znajdują się na forum Media2.pl i myślę, że powinno Ci to wystarczyć. Ew. pozostaje Ci nieczynne forum ML...

 

Eh... te dzieci.

 

Sam jestes dzieciak i zajmij sie swoim forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes dzieciak i zajmij sie swoim forum....

[beep]iarzu i bajerancie od siedmiu boleści. Nie podskakuj mi, bo nawet do pięt mi nie dorastasz. Nie ma czegoś takiego jak moje forum - ani nie jestem adminem, ani też moderatorem na żadnym boardzie. Przykro mi, że jesteś już tak tępy i nie potrafisz tego pojąć, ale jest na to lekarstwo - trzeba wyrosnąć. Patrzę na twój język i dochodzę do wniosku, że osiągnąłeś już szczytowy - w twoim wypadku - poziom dwunastolatka... a przepraszam - mój dwunastoletni brat już się inteligentniej wyraża.

 

Zastanawiam się na ilu jeszcze forach internetowych będziesz się rejestrować, zanim sobie wybijesz głupotę z łba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowik mnie denerwuje! Nic mu nie robie a on takie texty mi wali! Ty nawet niewesz kim ja jestem....

Matko Święta... działają tu jakieś siły polityczne. Nie wiem, może jeszcze naślesz na mnie swój wywiad - tylko żeby twoim kolegom kredki się z plecaka nie powysypywały.

 

Koniec dyskusji...

To chyba wynik twoich głębokich przemyśleń w tej małej, pustej główce.

 

Pozdrawiam! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni proszę o pozostawienie tego wątku. @Marcelek ma rację. Jeśli zobaczę o tym jeszcze jeden post to wszystkie związane z tym sporem skasuję.

 

Proszę o załatwianie takich spraw przez PW. W przeciwieństwie do forum ML nie pozwolę na prowadzenie publicznych zatargów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...