Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie tyle że się nie robi takich rzeczy, co po prostu nikt wcześniej chyba nie tworzył serialu o teatrze. Moim zdaniem to by mogło być ciekawe. Wątek kryminalny... możliwe że się tam pojawi, tylko w jakiej formie? Że niby ten stary dyrektor to tak naprawdę był zabity przez tego nowego żeby przejąć placówkę? Nie wiadomo... Ale ogólnie osadzenie akcji w teatrze to dość nowe rozwiązanie. Ciekawe jak to wyjdzie.

 

Swoją drogą to dokumentalny cykl o teatrze też byłby ciekawy. Tylko obawiam się że taniej by wyszło nakręcić doku-soap...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie naprawdę, że TVP wykupiła i pokaże po wielu latach siatkarzy i nie będą na Jedynce lub Dwójce? To by było niepoważne ze strony TVP. Eliminacje siatkarzy są bardzo ważne, bo bo jest drużyna, która jeśli awansuje to będzie miała szansę na medal IO. Jako jedna z dwóch dyscyplin drużynowych oprócz ewentualnie piłkarzy ręcznych. TVP by się ośmieszyła kupując i pokazują to w jakimś niszowym SD programie. W dodatku to jest termin zaraz po nowym roku, gdzie w telewizjach pustki, bida z nędzą, powtórki i czekanie na marcową ramówkę. Termin idealny, żeby coś ludziom pokazać, zyskać widownię przed TV. Zwłaszcza że zaraz potem Euro piłkarzy ręcznych w konkurencyjnej telewizji. Ale oczywiście wszystko w TVP jest możliwe, zwłaszcza w obecnej sytuacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też miałem się zapytać czy nie jest to obowiązkiem. No ale trochę niezręcznie emitować tylko w kanale kodowanym siatkarki. Nieporozumienie. Przecież dwa mecze spokojnie się zmieszczą do takiej Dwójki. Najwyżej wypadną seriale i tak dalej.

 

W wczorajszej Familiadzie gościła rodzina, która już grała w tym teleturnieju 20 lat temu. Przy uprzejmościach Strasburger powiedział, że przez 20 lat sporo się zmieniło - że program nadawany w HD, że scenografia. Rodzina zakończyła udział w programie na I rundzie.

 

Artyści? Jak to będzie dobrze zrobione, to tak, a nie tak, że serial będzie przewidywalny do bólu. A właśnie - kolejny artykuł o serialu. http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/janusz-daszczynski-serial-artysci-to-misyjna-produkcja-tvpMamy tutaj także już występujących aktorów. Co tu robi Karolak? Po wiadomym incydencie w programie Lisa w maju to chciałem "a niech się pojawia w Rodzince.pl" i tyle. A tutaj wpychany jest do każdego serialu Dwójki. Chwila i pojawi się w takim "M jak miłość".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o to, by się nie pojawiał w innych serialach Dwójki. W Rodzince.pl jest spoko. ;)

 

Siatkarze będą w Jedynce. Podejrzewam, że siatkarki trafią do Dwójki. Oby tak było, bo przecież jak? Polska reprezentacja w kanale kodowanym?

 

Tymczasem bardzo nieładnie TVP2 postąpi z "Jednym z dziesięciu". Napomnę tylko, że jutro znów wylatują pozycje od 17:05 do 19:50, a Panorama o 17:15, bo kolejny mecz. 14 stycznia mamy WF 90. A dzień póżniej... zamiast zacząć nową serię, zaczną powtórki bodaj od 86/87 edycji. Kpina. To już myślałem, że całą zimę premiery, a tutaj jednak idą w kulki - połowa zimy powtórkowa. Jak uważacie - lepiej emitować ciągiem, czyli po 90. 91 edycja, czy jednak nie, przerywamy i wracamy wiosną? Dla mnie najlepsza pierwsza opcja - po WF 90, 1. odcinek serii 91. Taka Familiada to bez problemów leci całą zimę. Dla mnie to kpina z widza.

 

Tak sobie myślę nt. "Polskiego ZOO" i można by go reaktywować. Na przykład o 20:00 w poniedziałek, pomiędzy Barwami szczęścia powtórkowymi a premierowymi. W Jedynce w tym czasie kroniki, sport, pogoda i tak dalej. A w Dwójce - miejsce jest. Seriale najwyżej by były o 20:15. Co sądzicie? Czy gdyby doszło do reaktywacji, odniosłaby sukces?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Polskiego ZOO - to przy uwarunkowaniach związanych z reformą mediów publicznych, wątpliwe.

Odnośnie Jednego z dziesięciu - pan Sznuk dobrze się jeszcze trzyma, ale odpoczynku mimo wszystko potrzebuje. Prowadzić ten program bez przerwy od ponad 21 lat i ciągnąć to jeszcze dłużej jest poważnym wyzwaniem. Do odcinków kilka serii wstecz przed premierowymi można się przyzwyczaić. Przecież wielu zawodników występuje tam niemal co rok.

Szkoda, że na TVP Rozrywka nie pokazują powtórek tego teleturnieju choćby z końca lat 90., tylko sprzed trzech lub czterech lat.

Edytowane przez DolbyStereo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o to, by się nie pojawiał w innych serialach Dwójki. W Rodzince.pl jest spoko. ;)Siatkarze będą w Jedynce. Podejrzewam, że siatkarki trafią do Dwójki. Oby tak było, bo przecież jak? Polska reprezentacja w kanale kodowanym?Tymczasem bardzo nieładnie TVP2 postąpi z "Jednym z dziesięciu". Napomnę tylko, że jutro znów wylatują pozycje od 17:05 do 19:50, a Panorama o 17:15, bo kolejny mecz. 14 stycznia mamy WF 90. A dzień póżniej... zamiast zacząć nową serię, zaczną powtórki bodaj od 86/87 edycji. Kpina. To już myślałem, że całą zimę premiery, a tutaj jednak idą w kulki - połowa zimy powtórkowa. Jak uważacie - lepiej emitować ciągiem, czyli po 90. 91 edycja, czy jednak nie, przerywamy i wracamy wiosną? Dla mnie najlepsza pierwsza opcja - po WF 90, 1. odcinek serii 91. Taka Familiada to bez problemów leci całą zimę. Dla mnie to kpina z widza.Tak sobie myślę nt. "Polskiego ZOO" i można by go reaktywować. Na przykład o 20:00 w poniedziałek, pomiędzy Barwami szczęścia powtórkowymi a premierowymi. W Jedynce w tym czasie kroniki, sport, pogoda i tak dalej. A w Dwójce - miejsce jest. Seriale najwyżej by były o 20:15. Co sądzicie? Czy gdyby doszło do reaktywacji, odniosłaby sukces?

Dla mnie Karolak może być obojętnie w jakich serialach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze siatkarzy będą w TVP1 i TVP2, siatkarki w kanale kodowanym.jedynka już wprowadziła 5 i 8 stycznia mecze wieczorne, nie ma w ramówce ani TVP1 ani TVP2 na razie meczu z 7 stycznia z Belgami o 15.00 . Skoro masz TVP Sport to się nie masz o co martwić Maciejolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy jednak sprawiedliwi- TVP nie domagała się transmisji meczów jakiegoś turnieju eliminacyjnego czy meczów LŚ czy World Grand Prix tylko największej imprezy sportowej po EURO 2012 rozgrywanej w naszym kraju i sfinansowanej przez obywateli- choćby w formie podatków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o siatkarki. Nic więcej. Siatkarzy będę miał w Jedynce. Chodziło mi o siatkarki. Danie ich tylko w kanale kodowanym świadczy o tym, że musiały w takiej Dwójce ustąpić miejsca miliardowym powtórkom Boskich, albo durnym serialom.

 

W kolejnym tygodniu? Faktycznie od 15 stycznia skandaliczna przerwa w emisji 1 z 10 dla mnie. Wiem, Sznuk ma już swoje lata, i tak dalej, ale jakoś 4 lata temu zimą 2011 jeszcze się dało emitować premiery w zimie. A co dalej? Dodatkowe oszczędności? W dodatku powtórki od 3 odcinka 88 edycji. To tak jakby zaczynać jakiś serial od 3 odcinka.

17 stycznia o 20:10 "Sherlock IV - Sherlock i upiorna panna młoda". Jak mniemam, to jest noworoczny odcinek serialu. Brawo TVP. Nieco ponad 2 tygodnie po premierze. Można? No można. Kto wie, może będą potem emitować kolejne sezony dzień po emisji w UK? Tak myślę nad tym, jakie zagraniczne pozycje pasują do Dwójki. Wszak coś trzeba dać za Lisa. ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP2 kręci już 4 sezon "O mnie się nie martw'", którego premiera będzie już wiosną 2016 r. Co się będzie działo w tym sezonie? Wszystko jest opisane tutaj: http://media2.pl/media/130473-TVP2-kreci-4-sezon-O-mnie-sie-nie-martw.-Premiera-wiosna.-Co-sie-wydarzy.html

 

Dwie widowiskowe premiery "Sherlock" i "Tutanchamon" już w styczniu: http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/sherlock-1062/news-sherlock-i-tutanchamon-dwie-widowiskowe-premiery-w-styczniu-,nId,1939879

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, brawo. Dodam, że wiosną III sezon Sherloka w Dwójce. BBC zaczyna emisję też w marcu? Jeśli tak, kolejny plus. Tutenhamon też może być niezły. A przecież jest tyle seriali z BBC, które też Dwójka może wyemitować. Można też zrobić polskie "EastEnders". Tylko pytanie, czy jakiś serial już nim nie jest. Klan? Na wspólnej? Barwy szczęścia?

 

Luthera też mogliby wyemitować. Też dobry serial. Tylko umieśćcie je o godzinach typu 21:00, a nie zsyłać na noce!

 

Strictly Come Dancing też mogliby powtórzyć. Kiedyś emitowali to chyba w BBC Entertaiment. Z polskim komentarzem. Tylko pytanie, czy się da, bo Polsat ma prawa do programu. Mi chodzi o poprzednie edycje z UK.

 

O mnie się nie martw - nikt nie ogląda, a szkoda, bardzo fajna obyczajówka. IV sezon też szykuje się dobry.

 

O Jednym z Dziesięciu już pisałem, że nie trzeba go zawieszać na zimę. Teraz wiadomo, że powtórki zaczną się jednak 18 stycznia. Jutro wstawiono mecz, zmiany analogiczne jak w poniedziałek i w środę.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/podroze-z-historia-beda-miec-wiecej-odcinkow-bedzie-druga-seria- przyznam, że też jestem zadowolony. Takiej pozycji brakowało. Też chciałbym II serii. Jak widać - jednak znajdują się perełki w dzisiejszej TV.

 

I tak sobie pomyślałem, że za Lisa może wejść Ziemkiewicz. Jego programy też są dobre.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz to wolny strzelec- on współpracuje z Telewizją Republiką, pisze w "Do Rzeczy",prowadzi audycję w radiu Plus, pisze do chicagowskiej gazety. Po pierwsze nie ma takich planów obecny zarząd, ma być program poruszający sprawy polityczno-społeczne,ale z ekspertami bez olityków i w TVP1. Jak przyjdą nowe rządy w TVP to raczej Ziemkiewicza nie zobaczymy, nie jest tajemnicą,że Ziemkiewicz nie jest lubiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz to tylko współpracownik TV Republika. Więc może się pojawić w tej Dwójce. Tylko czy będzie pasował do publicystyki społecznej, bo TVP2 miała niby zrezygnować z publicystyki politycznej...

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/prezes-tvp-spotka-sie-z-tomaszem-lisem-i-janem-pospieszalskim- jutro prezes spotka się z Lisem. Ciekawe po co. Nie wierzę w to, że nagle się okaże, że zostanie jednak w ramówce. Pewnie świąteczne spotkanie, uścisk dłoni na pożegnanie i tyle.

 

Gdzieś czytam, że ponoć już ogłosili castingi do nowej edycji "Kocham cię Polsko". http://jastrzabpost.pl/exclusive/kocham-cie-polsko-wraca-do-telewizji-wiemy-kiedy-odbeda-sie-pierwsze-nagrania_238373.html- wiem, może to mało wiarygodne żródło, no ale... Dobry to był program. Świetna zabawa z wiedzy o Polsce. I mógłby lecieć do dzisiaj, gdyby nie przesunęli emisji jesienią 2012 z piątku na niedzielę. Spora konkurencja /TVP1, Polsat, TVN/, zmniejszono czas, poleciała oglądalność i po 100. odcinkach znikł z anteny. Oglądaliście? Czy powrót byłby dobry? Tylko jedno - o której porze? Są tylko piątek 21:45 i sobota 20:05. Jak w piątek, to co z Latającym Klubem 2? Jak sobota, to... z konkurencji zostają tylko Mali giganci. Ale zobaczymy. Na razie TVP nie potwierdza.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Cię Polsko- jestem za powrotem. Dziś piłkarki ręczne o 17.40 . Przypominam !!

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic dot. usuniętej wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



"




Właśnie dostałem "Hienę Roku" od największych pisowskich wazeliniarzy z SDP. To największy honor. Nagrodę chcę odebrać osobiście."


 


https://twitter.com/lis_tomasz/status/677855466450518016


 


SDP, gdyby ktoś nie wiedział, to Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. HAHAHA! Z Lisa to musi być zimnokrwisty drań, jeśli chce odebrać tą nagrodę. Może się jeszcze okazać, że pęknie i dostanie napadu agresji takiej, jak na Twitterze. A może się czasem rozkleić i poryczeć. Dziwi mnie tylko, że Lis jako rasowy dziennikarz jednak nie przyjmuje do wiadomości, że nastroje społeczne są, jakie są, a on ciągle stara się kreować wszystko na opak. Dziennikarstwo to nie jest marketing, a właśnie marketing, a może jakąś hybrydę dziennikarsko-marketingową uprawia od dawna sam Lis.


  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...