Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Probasket jest poważną stroną. O końcówce sk zdecydowały względy prawne.

Niby nieoficjalnie ale coś jest na rzeczy. Polsat być może odpuścił te me z powodu konieczności wykupienia następnych 2 mistrzostw w jednym pakiecie

 

Coś słyszałem że niedługo będzie potwierdzenie tej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szokująca sprawa. Sobie nie przypominam takiej sytuacji. Jednak ja się cieszę,bez sensu jest transmisja na dwóch kanałach , w tym czasie TVP Sport pokaże drugi półfinał turnieju w Carlsbad. Być mo że to samo zrobi TVP2 , jeśli zagra Polka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem kto sprzedał te prawa TVP. Chyba .... nikt. Wszyscy z Polsatu, Rozalsky i prawnik właściciela praw mówią ,,na 100% walka w Polsacie''.

 

Tak przy okazji - czy wczorajszy koncert Watersa (do jakości się nie przyczepiam, bo w 1990 roku o HD nikt nie myślał) faktycznie był premierą w Dwójce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy TVP zapłaciła komuś za walkę? :D Skoro podali że będą transmitować to jakaś umowa musiała być klepnięta? A może znowu ich ktoś wkręcił? Jakiś czas temu była jakaś akcja, nie pamiętam szczegółów, mógłby ktoś przypomnieć? Jakiś gościu podał się za kogoś ważnego i TVP mu uwierzyła. Może w tej sprawie też ktoś podszył się pod kogoś z menedżmentu Adamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe właścicielem praw do Fight Night NBC jest firma IMG. Jest jednak adnotacja, że w kraju którego bokser walczy na gali prawa są negocjowane przed sprzedażą. Ciekawe czy to właśnie ta firma zaproponowała TVP te prawa czy ktoś inny. Dziwnym byłoby to, że IMG- firma, która ma dobre kontakty z Polsatem robiła by coś takiego. Bo ciekawe czt Polsat kupił właśnie od IMG czy bezpośrednio od Main Events. W każdym razie to sytuacja w dzisiejszych czasach raczej niespotykana i generalnie nie do pomyślenia. Przecież wystarczyło luknąć na strony Polsatu i wysłać nawet zapytanie czy mają prawa do tej gali, bo zgłosił się do nich ktoś kto chce im je sprzedać. No ale TVP traktuje Polsat jako wroga i możliwość podkupienia im czegoś traktuję jako możliwość pokazania wyższości. No ale kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...