Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsza transmisja z biegów narciarskich to [beep] w oczy kibicom. Gadanie w studiu zamiast biegów na żywo, wiele z nich zostało pominiętych bo gadanie było ważniejsze, co chwilę długie reklamy. Dno jakiego dawno nawet w TVP nie było. Dziś już nie musiałem się denerwować bo oglądałem w domu na Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie obejrzę sobie komedii "Nadchodzi Polly" i "Doborowa jednostka", bo TVP 2 wyrzuciła te filmy z grudniowej ramówki. A były już one nawet umieszczone w drukowanych 2-tygodniowych gazetach. Cóż, to nie pierwszy już raz, gdy TVP bez powodu zmienia sobie na kilka dni przed emisją repertuar filmowy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj 1 z 10 w 16:9 ! Nawet prowadzący o tym wspomniał :) Mam nadzieję, że to samo będzie z Familiadą..

 

 

Również mam taką nadzieję. To jedyny teleturniej Dwójki który oglądam. Ma tyle lat i już jakiś czas temu się zastanawiałem dlaczego jeszcze nie jest nadawany w formacie 16/9. Gromadzi do tego dość sporą widownię. To samo powinno być z programem "Jaka to melodia?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP2 w styczniu 2011 roku:

Tygrys i przyjaciele / Trzech mężczyzn i mała dama / Matylda / C.K. Dezerterzy (1/2) / C.K. Dezerterzy (2/2) / Hannibal / Zbrodnicza namiętność / I uderzył grom / Pożyczalscy / Wasabi: Hubert zawodowiec / Pogoda na jutro / Aztecki tyranozaur / Po drugiej stronie / Człowiek bez twarzy / Tylko strach / Twister / K-19 / Prosto z Zoo do Indii / Skarb z przylądka piratów / Mistrz kierownicy ucieka / Na psa urok / Cesarskie cięcie / Miś / Krwawy ring / Nadchodzi Polly / Ali G / Mechanik: Czas zemsty / Turbulencja 2: Strach przed lataniem / Pechowiec / Oszustwa i kłamstwa / Wieczna Callas / Ucieczka / To wszawe, nagie życie / Sprawa Gorgonowej / Tajniak / Ulubieńcy Ameryki / Domino / Ukąszeni / 24 godziny / Dziewczyna z komputera / RRRrrr!!! / Zabójcza pułapka / Tygrys i śnieg / Prowokator / Zasadzka / Konopielka / Przypadkowa narzeczona / Śmiertelne przebudzenie / W głębi lasu / Wodny świat / Lokis: Rękopis profesora Wittembacha / Zbrodniczy pakt / Motór / Centralne Biuro Uwodzenia / Żywot Mateusza / Twarda laska / Kobieta z Checkpoint Charlie / Ruchome piaski / Zabij mnie glino / Mózg / Szybki jak błyskawica / Matka swojej matki / 25 godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Przypominam, że dzisiaj o 16.00 po raz ostatni będą nadawane programy lokalne na TVP2.

Na pewno warto zobaczyć, tym bardziej, że dla większości z nas to ostatnia okazja, żeby zobaczyć pogram z innego województwa niż własne i Warszawy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP2 w lutym 2011 roku:

Wojna fasolowa / Warszawa / Gwiezdne wrota / Naga prawda o miłości / Tymczasowi gliniarze / Psy 2. Ostatnia krew / Kobieta z Checkpoint Charlie / Presidio / Dziewiąta kampania / Karambol / Egoiści / Zabójstwo naszej matki / Deszcz / Szczur / Goście, goście / Spadek / Czyja to kochanka? / Infekcja / Pułapka / Ognisty podmuch / Ruby / Żądło 2 / Szczęki 2 / Randka z mordercą / Odlotowy sekstet / Pamięć absolutna / Hy Way / Plotka / Moja Bar Micwa / Modliszka / Siostra Betty / Człowiek orkiestra / Fuks / Hubert zawodowiec / Chaos / Czego nie robi się z miłości / Kwaśne pomarańcze / Trefny towar / Nieuchwytny cel / Strzelby Teksasu / Na krawędzi / Podwójne życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam ochotę rozwalić telewizor. Co za banda tumanów. Po pokazaniu ćwierćfinałowych biegów kobiet pokazali tylko pierwszy męski ćwierćfinał i ostatnie metry piątego ćwierćfinału. Zamiast transmitować zawody to gadają o [beep]ołach w studiu i pokazują jakieś głupoty w stylu "Z Justyną Kowalczyk na ty". Nie wiem już jak ich określić. Jak tak można... Dobrze, że półfinały są już w Eurosporcie. Tam przynajmniej nikt nie będzie robił ze mnie [beep]a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...