Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ile minut wcześniej rozpoczęło się to widowisko? W TVP1, czy TVP2 poślizgi, czy wcześniejsze emisje czegokolwiek, to już tradycjonalność. Najgorzej jest po północy, bowiem częstokroć filmy rozpoczynają się nawet z 120-sto minutowym opóźnieniem. Wtedy nikt już tego nie kontroluje i ramówka żyje swoimi prawami. Zmiana programu TV na ostatnią chwilę również odbywa się po wielokroć, co bywa nietaktowne. Niegdyś wędrowne pasmo antenowe było zmorą telewizji Polsat i TVN. Teraz te stacje starają się trzymać planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według EPG program miał się rozpocząć o 11.20 a o tej porze jak włączyłem to już trwał. TVN emituje tak pogodę niby o 19.35. Czyli  2 minuty później lub dosyć często 2 minuty wcześniej. Wychodzi na to w tej chwili ,że jeżeli ktoś coś chce nagrać ,obojętnie na której stacji ,to najlepiej ustawić nagranie 10 minut wcześniej i dobrych kilkanaście minut później ,niż w EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie wrażenie związane z powrotem programu "Va banque"? Ja niestety zdążyłem tylko wczoraj na samą końcówkę. Szkoda, że na prowadzącego dali Babiarza. Ma chłop teraz drugą młodość w TVP. :/ Wiadomo czy w ogóle proponowano prowadzenie Kazimierzowi Kaczorowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazimierzowi Kaczorowi nie proponowano prowadzenia nowej edycji "Va Banque". Widziałem jak na razie dwa pierwsze odcinki, jakie wyemitowano, moim zdaniem Przemysław Babiarz dobrze odnajduje się w roli prowadzącego, sam program też jest interesujący, wiele się można z niego dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czekam kiedy w TVP będzie w końcu w miejscu setek nieprzytomnych ludzi-figurantów zatrudniony kumaty człowiek techniczny, któremu słoń na ucho nie nastąpił i odetka te mikroprzepływowe dosyły kanałów audio do nadajników. Technika idzie do przodu a z nią odwrotnie proporcjonalnie spada jakość transmitowanej fonii.

Robię teraz odsłuch na słuchawkach i żadna fonia nie nadaje się do odsłuchu. Dzwoni makabrycznie kompresją nawet na AC3 256kbps. Podobnie na satelicie TVP Polonia gdzie w porządny tor audio nadajnika AC3 384kbps - ten sam efekt dzwoniącej kompresji - głowa po 10 minutach od tego boli. Wygląda to tak jakby dosył do nadajników odbywał się jakimś makabrycznie wąskim kanałem o przepustowości co najwyżej 48kbps.

21 wiek, a jakość transmisji jakbyśmy mieli rok 1940 i przekaz przez mikrofon węglowy. Czyli nie sam nadajnik psuje fonię, ale  kulawy dosył. Wstyd i prowizora na całej linii!

W czasach analogowej naziemnej fonia NICAM w odsłuchu brzmiała pięknie. Dziś słoma z butów.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ładnych paru sezonów serial ten był cieniem samego siebie, wątki ciągnięte na siłę (ile serii można oglądać dylematy miłosne Kuby?), coraz częściej dialogi oparte na słowie na "g", generalnie serial utrzymywano głównie dlatego, że miał jeszcze jako taką widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial udał się TVP, ale wszystko co dobre w tego typu produkcjach kończy się wraz z dorastaniem aktorów dziecięcych i jak to zazwyczaj bywa jako coraz starsi już odtwórcy ról nie sprostali zadaniu, nie byli już tak interesujący, przekonujący jako dorośli lub prawie dorośli synowie małżeństwa Boskich. Mnie od mniej więcej 5 sezonu ten serial zaczął coraz bardziej irytować głównie właśnie z ich powodu. Pomysł na nowe wątki z ich udziałem też się nie obronił. Dobrze, że to już koniec. Cóż takie jest życie. W USA z tego typu serialami było tak samo, przykłady można mnożyć. 

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat biograficzny pt. „Dowłatow”, który wycofano z emisji TVP2 - 10.02.2020, pozostanie jednak jeszcze w bibliotece CANAL+ i zostanie wyemitowany kolejno w CANAL+ Family w CZ, 27 lutego o godzinie 23:00 oraz w CANAL+ Film, w PN 2 marca o godzinie 6:50 i SB, 7 marca o godzinie 9:30. Premiery w TVP możemy się spodziewać w drugim kwartale br.

 

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sentence napisał:

Dramat biograficzny pt. „Dowłatow” pozostanie jednak jeszcze w bibliotece CANAL+ i zostanie wyemitowany kolejno w CANAL+ Family w CZ, 27 lutego o godzinie 23:00 oraz w CANAL+ Film

 

Ten film można oglądać w bibliotece VOD Canal+ w NC+GO oraz NC+GO TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...